Mimo hraní také blogujeme

A to vás bude zajímat! Ty nejlepší tipy na vaši svtabu nejdete jen u nás. Protože my u toho opravdu byli.

Nechte nás inspirovat vás

Hudba na svatbu je vedle místa a cateringu nejdůležitější součástí vašeho dne a hnacím motorem celé zábavy. Řekněme si to na rovinu, bez ní by byla svatba jalová a moc lidí včetně vás by se nebavilo. Abyste s výběrem muziky neměli tolik starostí, přinášíme vám tipy, kterými se můžete inspirovat pro hlavní body vašeho svatebního programu.

Láska prochází žaludkem

Nejspíš plánujete svůj velký den do nejmenšího detailu. Víte přesně, jak budete vy i partner oblečeni, pečlivě vybíráte hudbu, na kterou půjdete k oltáři a vymýšlíte, jak dát svatebčanům vědět, co byste chtěli dostat. I když by náhodou něco nedo

Zobrazit příspěvek

Hudba pro příchod nevěsty k oltáři

Nevěsty, zjistily jste, že je neskutečně těžké vybrat si hudební doprovod ke svému ladnému kráčení k oltáři? Máme pro vás trochu inspirace. Tyhle songy jsou jedny z nejhranějších, ale taky nejosvědčenějších - zaručeně dojmou kažého.

Zobrazit příspěvek

1. vlog z rohu kanclu aneb Co vás čeká, přátelé

Pravidelné vlogy vám přinesou rady a tipy, díky kterým bude vaše svatba tou největší party v životě! V hlavní roli dynamický poušteč a skandální tanečník DJ Schafff

Zobrazit příspěvek

10 věcí, které nesmíte podcenit

Co si ujasnit ještě předtím, než svatbu začnete plánovat? No přece že je to jedině váš den a měli byste si ho patřičně užít. Dejte do svatby svoje srdce!

Zobrazit příspěvek

Libí se vám naše blogování?

Poptejte DJe na Vaši svatbu

Rezervace