gad
fbpw
WeddingDJs.cz   >   Blogujeme přečtěte si zajímavé příběhy a náměty ze svateb

Mimo hraní také blogujeme

A to vás bude zajímat! Ty nejlepší tipy na vaši svatbu najdete jen u nás. Protože my u toho opravdu byli.

Nechte nás inspirovat vás

Hudba na svatbu je vedle místa a cateringu nejdůležitější součástí vašeho dne a hnacím motorem celé zábavy. Řekněme si to na rovinu, bez ní by byla svatba jalová a moc lidí včetně vás by se nebavilo. Abyste s výběrem muziky neměli tolik starostí, přinášíme vám tipy, kterými se můžete inspirovat pro hlavní body vašeho svatebního programu.


A můžete si nás i poslechnout

WDJS MUSIC: Taneční hity milénia

Chodili jste před lety pařit do klubů a na diskotéky a máte chuť si tu energizující atmosféru na svatbě připomenout? Samozřejmě, že má tato hudba svoje místo většinou až v pozdějších večerních hodinách.

Zobrazit příspěvek

Songy na dotvoření atmosféry při krájení dortu

Pokaždé je to jiné a přes to má každý svatební den něco společného. Je to třeba radost, úsměvy, pohoda, setkání a oslavování.

Zobrazit příspěvek

Pár dobrých rad od DJe Schafffa

U některých snoubenců, které potkávám na schůzkách před svatbou, je to nastavené tak, že nevěsta to chce mít „tak“ a „tak“, zároveň si chce ověřit u třetí osoby, které důvěřuje, že je to tak správně a ženich?

Zobrazit příspěvek

WDJS MUSIC: 10 EDM tracků na Vaši svatbu

I když si myslím, že čistě klubový DJ spíše nezvládne odehrát celou svatbu tak, aby se všichni svatební hosté bavili a dokonale během celého dne dokresloval atmosféru.. Tak svatební DJ se zkušeností klubového DJ toto svede a pokud jsou novomanže

Zobrazit příspěvek

Moderace na svatbě - vtipně s nadsázkou a humorem

„Ženy jsou jak sedmikrásky nad Brnem“, ano, na první pohled možná spíše až poetické pojetí něčeho, jak by svůj koncert mohl odstartovat třeba Michal David v brněnském Rondu a nebo nám již dobře známé: „a..choj Brrrrnooo, … ak me sáteee? … Jáj se

Zobrazit příspěvek

Tanec s rodiči

Sám jsem si toho dřív nevšiml, ale ono už samo sousloví „tanec s rodiči“ pro člověka, který má rád slova a poetické vyjadřování, nese jisté kouzlo.

Zobrazit příspěvek

Oldřich Hrb je ve svatebním dění znám spíše jako „

Olda je jedním z předních svatebních fotografů, se kterým se potkáváme nejen na svatbách.

Zobrazit příspěvek

Svatební fotograf Jindřich Nejedlý

Jindřich Nejedlý je jeden z nejlepších fotografů široko daleko, které osobně známe. Fotit začal před 13 lety, kdy se seznamoval s foťákem, na profesionální dráhu se vydal před 8 lety a na kontě má přes 200 svateb.

Zobrazit příspěvek

80's a 90's pro potěšení Vaší duše

Každý z nás poslouchá jinou hudbu. I tak můžeme narazit na spoustu písní, které nenechají v klidu takřka nikoho.

Zobrazit příspěvek

WDJS MUSIC: 13 šťastných písní o naději

Namísto abyste se jako zamilované párečky oddávali odvážným plánům, jak svůj velký den pojmete, vymýšleli nejskvělejší zábavu a celý rámec Vašeho svatebního příběhu, sedíte doma a trnete strachy. Že Vám Váš velký den nevyjde, že budete třeba už

Zobrazit příspěvek

Kdy a jak naplánovat svatbu

Tradice praví „svatba do roka a do dne“. Pokud se tedy chcete držet tradice, začnete plánovat rok dopředu od vašich zásnub. Jestli Vám tak moc na tradicích nezáleží, svatbu můžete zorganizovat za týden, měsíc i půl roku. Vše záleží na Vašich pre

Zobrazit příspěvek

vybrali jsme 10 míst na Vaši vysněnou svatbu

Ve spolupráci s jedinečným profíkem mistrem velké čočky Jindřichem Nejedlým jsme pro Vás připravili 10 tipů na svatební místa. Udělejte si pohodlí a pokochejte očka naším výběrem.

Zobrazit příspěvek

WDJS MUSIC: písně na obřad od DJe Štěpána Brücka

Každá svatba je jiná a fantazii se meze nekladou. Inspirujte se výběrem našeho vyhledávaného a oceňovaného DJe Štěpána Brücka.

Zobrazit příspěvek

#02 VLOG: Co pouštět před obřadem

Jak vybírat hudbu, která naladí vás a vaše hosty před propuknutím nejdůležitějšího okamžiku ve vašem životě ? Podívejte se na další díl našeho vlogu "HUDBA NA OBŘAD".

Zobrazit příspěvek

#01 VLOG: Jak vybírat hudbu na obřad

Podle čeho vybírat hudbu k obřadu? Mistr v oboru, DJ Schafff vám poradí jak na to. Podívejte se na první díl našeho vlogu "Hudba na obřad".

Zobrazit příspěvek

WDJS MUSIC: 9 písní na zkoušku svatebních šatů

Zkoušení svatebních šatů se neobejde bez pořádné hudby. Nechte se inspirovat playlistem našeho fenomenálního Dje Cliché a možná si oblíbíte nové dosud neznámé umělce.

Zobrazit příspěvek

WDJS MUSIC: 10 písní pro svatební noc

DJ Cliché si pro vás vytvořil podmanivý playlist, který nastolí tu správnou atmosféru pro rozjezd svatební noci. Pohodlně se usaďte, vezměte si do ruky mobil nebo tablet a otevřete si spotify...

Zobrazit příspěvek

WDJS MUSIC: 8 písní, před hodem kyticí

Ať už je "domluvené", která kamarádka kytku chytí, nebo se schyluje k nefalšované dívčí válce, existují způsoby, jak slečny před startem nejdůležitější rakety svatebního dne náležitě motivovat. Poslechněte si písně, které by tomu pomohli...

Zobrazit příspěvek

Láska prochází žaludkem

Nejspíš plánujete svůj velký den do nejmenšího detailu. Víte přesně, jak budete vy i partner oblečeni, pečlivě vybíráte hudbu, na kterou půjdete k oltáři a vymýšlíte, jak dát svatebčanům vědět, co byste chtěli dostat. I když by náhodou něco nedo

Zobrazit příspěvek

Hudba pro příchod nevěsty k oltáři

Nevěsty, zjistily jste, že je neskutečně těžké vybrat si hudební doprovod ke svému ladnému kráčení k oltáři? Máme pro vás trochu inspirace. Tyhle songy jsou jedny z nejhranějších, ale taky nejosvědčenějších - zaručeně dojmou kažého.

Zobrazit příspěvek

1. vlog z rohu kanclu aneb Co vás čeká, přátelé

Pravidelné vlogy vám přinesou rady a tipy, díky kterým bude vaše svatba tou největší party v životě! V hlavní roli dynamický poušteč a skandální tanečník DJ Schafff

Zobrazit příspěvek

10 věcí, které nesmíte podcenit

Co si ujasnit ještě předtím, než svatbu začnete plánovat? No přece že je to jedině váš den a měli byste si ho patřičně užít. Dejte do svatby svoje srdce!

Zobrazit příspěvek

HUDBA PRO PŘÍCHOD ŽENICHA K OLTÁŘI

Dámy, možná to nevíte, ale i pánové mají svá skrytá svatební přání. Vedle první noci s vámi, dostatku alkoholu a dobrého jídla na svatbě, touží po svém vlastním vytříbeném hudebním doprovodu k oltáři. Jenže má to jeden háček.

Zobrazit příspěvek

Libí se vám naše blogování?

Poptejte DJe na Vaši svatbu

Photo by: kamilandsimona.com & DJ Photos: Tino Kratochvíl, Photo Nejedlí.

Všeobecné obchodní podmínky Pravidla pro ochranu osobních údajů Pravidla DJs pro ochranu osobních údajů Cookies

Při poskytování služeb používáme cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas.

Copyright © 2024 WeddingDJs.cz

Poptejte nás