gad
fbpw
WeddingDJs.cz   >   Originální zábava a hry na svatbu

Svatební hry

Máme pro vás zaručené tipy na svatební hry, o kterých víme, že opravdu fungují a vaše hosty zabaví. Pokud však chcete být překvapeni, pošlete odkaz na tuto stránku svým svědkům. Věřte nám, že jim to moc pomůže.

Chci si zahrát

TIPY NA SKVĚLÉ HRY, U KTERÝCH SE hosté ZABAVÍ

Svatební hry jsou speciálním kořením, které vaší svatbu osolí, opepří nebo také pořádně otráví. Většinou ho připravují vaši svědkové. Z naší dlouholeté praxe jsme zjistili, že na drtivé většině svateb se opakují tradiční hry, ze kterých mizí jedna zásadní věc… Vy.


Naše hry

Svatební hra - wedding battle

Wedding Battle

Zapomeňte na ohraný novomanželský kvíz a zahrajte si na svatbě s celou rodinou a přáteli náš oblíbený "Wedding Battle". Pamatujete ty časy, kdy jste s napětím sledovali Honzu Rosáka a jeho soutěžící v Riskuj? Wedding Battle je kombinací právě této kultovní soutěže s aktivitami.

Zobrazit více
Svatební hra - skupinové sezení

Skupinové sezení

Představte si své kamarády a rodinu, jak sedí pohromadě ve skupinkách a společně dumají nad otázkami spojenými s vámi. Tomu se říká to správné svatební stmelení.

Zobrazit více
Svatební hra - tombola story

Tombola story

Tombola je slibným zdrojem dalších příjmů do kasičky novomanželů. Důležité je tombolu nabít takovými cenami z vašeho života, aby to hosty motivovalo k nákupu co nejvíce lístků.

Zobrazit více


Tradiční hry

Svatební hra - novomanželský kvíz

Novomanželská kvíz / zvedání bot

Vytvořili jsme pro vás geniální online aplikaci, kterou si můžete připravit během několika minut v pohodlí svého domova. Věřte nám, že výsledek bude stát zato!

Zobrazit více
Svatební hra - 12 úkolů pro svatebčany

12 úkolů pro svatebčany

Živelná a tmelící hra, díky které budou všichni zúčastnění obdarováni netradičními dárečky. A kdo jich získá nejvíc? Samozřejmě že novomanželé ;)

Zobrazit více
Svatební hra - svatební kočár

Svatební kočár

Skandální svatební hra, která buď rozpálí vaše doposud zamlklé hosty nebo některé vyloženě odpálí. Na oživení uvadající zábavy není vůbec špatná.

Zobrazit více
Svatební hra - balónky útočí

Baloons attack!

Rychlá hra na praskání balonků dosti nevšedním způsobem. Doporučujeme ji zorganizovat během večerní party. Potřebujete jen 20 balonků, dlouhý provázek a silné pozadí.

Zobrazit více

Photo by: kamilandsimona.com & DJ Photos: Tino Kratochvíl, Photo Nejedlí.

Všeobecné obchodní podmínky Pravidla pro ochranu osobních údajů Pravidla DJs pro ochranu osobních údajů Cookies

Při poskytování služeb používáme cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas.

Copyright © 2024 WeddingDJs.cz

Poptejte nás