gad
fbpw

Chcete si svůj svatební den užít na maximum? Nechte to na nás, WeddingDJs. Postaráme se o ozvučení obřadu, hostiny a večerní party.Hledáte hudbu na svatbu nebo DJe v Brně?

Rádi Vám pomůžeme. Zanechte nám kontakt a my se vám ozveme do 24h, abychom zjistili co pro vás můžeme udělat.
Hudbu si bereme na starost my!

Zvládneme připravit hudební program přímo na Vaši míru a to pro celý slavnostní den i noc. Ozvučíme obřady, svatební hostiny a v neposlední řadě svatební parties. Vytvoříme playlist podle vašich přání, při kterém si zatančí opravdu všichni – od babiček až po znuděné puberťáky. Ale především nevěsta a ženich. Ti jsou totiž nejdůležitější! Nepouštíme jen hudbu, vytváříme nezapomenutelné okamžiky. A vzpomínky, které vám vykouzlí úsměv na tváři!

Navíc zvládneme i moderování. Při ruce máme vždy mikrofon, abychom pohodovým tónem upozornili hosty na všechny body v programu svatebního dne (krájení dortu, házení kytice, první tanec, svatební soutěže atd.). Kromě vlastního mikrofonu si samozřejmě přivezeme i vlastní ozvučující a světelnou aparaturu, kterou sami rozmístíme dle možností přímo na místě tak, aby co nejméně zavazela svatebčanům a hlavně abychom hlasitostí nerušili svatební hosty.

Stačí nám jen říct kde a kdy se potkáme. Cestování nám nevadí a dorazíme za vámi kamkoliv. Pobýváte v Brně a okolí? Žádný problém. Rádi tam za vámi přijedeme.


A kdo vlastně jsme?

WeddingDJs. Profesionální DJs a milovníci hudby! Jsme zkušení matadoři, kteří vycítí, kdy zahrát jakou písničku. A kromě toho dokážeme hosty i pobavit. Pro svůj den D si můžete vybrat toho z nás, kdo vám sedne nejvíce.

Každý z našich DJs je v něčem jedinečný. Všichni ale mají jedno společné – postarají se o perfektní hudbu během celého svatebního dne. A nejen o hudbu, ale o celkovou zábavu.

Tihle lidé se o vás starají

Tým lidí, bez kterých by se vaše svatba neobešla
Jakub Šafránek

Jakub Šafránek

Founder

djschafff@weddingdjs.cz

Víťa Charvát

Víťa Charvát

Booking

vita@weddingdjs.cz

Miluška Plevová

Miluška Plevová

Booking

miluska@weddingdjs.czŘekneme si ano?

Chcete nás na svatbě? Dejte nám vědět co nejdříve. A my vám do 24 hodin od poptávky pošleme kalkulaci našich DJs a pomůžeme s výběrem toho pravého DJe na Vaši svatbu.

Odesláním berete na vědomí, že společnost SCHAFFF PRODUCTION s.r.o. jako správce osobních údajů bude zpracovávat Vaše osobní údaje, a to za účelem vyřízení a evidence Vašich požadavků a prokazování, že jsme Váš požadavek přijali a vyřídili.

Další informace ke zpracování Vašich osobních údajů naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.Photo by: kamilandsimona.com & DJ Photos: Tino Kratochvíl, Photo Nejedlí.

Všeobecné obchodní podmínky Pravidla pro ochranu osobních údajů Pravidla DJs pro ochranu osobních údajů Cookies

Při poskytování služeb používáme cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas.

Copyright © 2024 WeddingDJs.cz

Poptejte nás