gad
fbpw
WeddingDJs.cz   >   Naše vize a poslání

Nejsme jen normální pouštěči

Každá svatba je jiná, výjimečná, ať už místem svatby, počasím, skladbou hostů, jejich party feelingem (tančit celou noc / povídat si u stolu v klidu s přáteli), hudebním vkusem novomanželů a jejich svatebních hostů a naším úkolem je se vždy přizpůsobit těmto podmínkám.

1.Před mejdanem poznávačka

S budoucí nevěstou a ženichem se rádi setkáme osobně. Stačí jedna hodinka u kávy, projdeme spolu podrobnosti a sladíme společné vlny, Někdo se řídí rčením „Náš zákazník, náš pán.“ My se řídíme mottem „Náš zákazník, náš kamarád.“

Mejdanová pravidla

Jsme tu pro svatebčany.
2.Hrajeme pro lidi, ne pro sebe

Lidé musí zůstat na parketě co nejdéle. Jedině propocené košile a šaty svatebčanů jsou pro nás důkazem dobře odvedené práce. Repertoár proto přizpůsobujeme na míru nevěsty, ženicha a všech svatebních hostů. Ze startu hráváme osvědčené oldies hits, na které si trsnou babičky s dědečkama. Když je třeba přiložíme i krátký set dechovek, aby si trsli i ti opravdu nejstarší a postupně přidáváme novější věci. Když je vhodná chvíle, s radostí naservírujeme i pomalejší písně pro svatební tulení.

3.Parket patří novomanželům

A to nejen na začátku party. Může se stát, že se každý baví se svými přáteli nebo řeší organizační záležitosti a potkají se až na konci party. S námi to nehrozí. Jsme vždy vyzbrojeni playlistem oblíbených písní nevěsty a ženicha.

Parket patří novomanželům.

Nehrajeme to, co se novomanželům nelíbí.
4.Nehrajeme to, co se novomanželům nelíbí

Už žádné kyselé výrazy na tvářích nevěsty a ženicha. Pokud jsou novomanželé náročnější na muziku a mají vrozenou averzi vůči určitým interpretům a písním, rádi si to zapíšeme na „černou listinu“, abychom nezpůsobili poprask na laguně.

5.Aparaturu máme vlastní a nebojíme se ji použít

Ne, že bychom nevěřili na zázraky moderní techniky v hotelích a restauracích, kde mohou mít vlastní aparaturu. Jistota je jistota a nejraději hráváme na svůj aparát, se kterým doma spíme a víme o něm naprosto vše.

Aparaturu máme vlastní a nebojíme se ji použít.

Hudba na přání? No problem!
6.Hudba na přání? No problem!

Kdokoli má své tajné hudební přání, nemusí se bát. Rádi si jej vyslechneme a zařadíme do playlistu tak, aby v rámci vyladěné dramaturgie zapadlo mezi ostatní songy a přišlo na řadu co nejrychleji.

7.Hudební dramaturgie musí být

Horská dráha je skvělá na kolotočích, ale ne na svatbě. Rádi střídáme žánry, ale ne po každé písni. Pustit po Beatles Avicii? Ale no tak! Dbáme na to, aby byly přechody mezi jednotlivými sety žánrů co nejvymazlenější. Beatles > Ray Charles > Celeste Buckingham > Parov Stelar > Avicii feat. Aloe Blacc… to už zní mnohem líp ;)

Hudební dramaturgie musí být.

Moderujeme, ale nežvaníme.
8.Moderujeme, ale nežvaníme

Máme s sebou mikrofon, který v potřebné chvíli použijeme na vlastní hlasivky nebo zapůjčíme. Házení svatební kytice nebo podvazku, dražba nebo tombola a další novomanželské hry? Jsme připraveni odmoderovat jakoukoli svatební akci v češtině nebo angličtině. Ale pozor, všeho s mírou. Neděláme ze svatby televariété, takže můžete být klidní… neprokecáme celou noc bezduchými frázemi, které nikoho nezajímají.

9.Improvizaci se meze nekladou

Jako Bodie a Doyle z CI5 jsme připraveni kdykoli změnit průběh hudby či moderace a přizpůsobit své služby aktuálnímu dění.

Improvizaci se meze nekladou.

Svatbu nekončíme my, ale novomanželé.
10.Svatbu nekončíme my, ale novomanželé

Nebalíme se s úderem půlnoci, ani o hodinu později po naléhání číšníků v restauraci. Konec nastává vždy po dohodě s ženichem a nevěstou.

Dostali jsme vás? To jsme rádi

Poptejte naše služby, odpovíme vám co nevidět

Photo by: kamilandsimona.com & DJ Photos: Tino Kratochvíl, Photo Nejedlí.

Všeobecné obchodní podmínky Pravidla pro ochranu osobních údajů Pravidla DJs pro ochranu osobních údajů Cookies

Při poskytování služeb používáme cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas.

Copyright © 2024 WeddingDJs.cz

Poptejte nás