gad
fbpw
WeddingDJs.cz   >   Hudba a muzika na svatební obřad

Naše hudební tipy pro vaši svatbu

Podívejte se na naše tipy pro hudbu na obřad a inspirujte se. Pamatujte, žádné omezení neexistuje, obřad odráží váš život, vaše osobnosti. Vybírejte si takové písně, ke kterým máte vztah nebo které vás vystihují.Hudba před obřadem

Hudba před obřadem

Určitě ji nepodceňujte, protože jejím hlavním úkolem je navodit pohodové klima a uklidnit vás a neklidné hosty. Nejvíce zabírají soundtracky z vašich oblíbených filmů nebo instrumentální či akustická hudba.

Poslechnout si tipy
Příchod ženicha

Příchod ženicha

Gong! Rocky, James Bond, Luke Skywalker stojí na značkách a za pár vteřin se rozejdou k oltáři. Učiní první krok, který už nezastaví ty poslední svobodné krůčky. Aby se pánům vykročilo pěkně od podlahy, bez přešlapů a bez křečí, doporučujeme hudbu, která vás nejen popisuje, ale kterou máte opravdu rádi. Vykopne vás směrem k oltáři. Jestli se nehodí? Pokud vás lidé znají takového, jako váš song, určitě se nebojte.

Poslechnout si tipy
Příchod nevěsty

Příchod nevěsty

Malý krůček pro nejkrásnější ženu na světě a velký skok pro celý její život. Stojíte v zákulisí, táta vám podá rámě, které vás uklidní a dodá odvahu jít za bílým světlem na konci tunelu říct svému vyvolenému tři písmenka A-N-O. Zapomeňte na Julii Roberts nebo Carrie ze Sexu ve městě. Obřad je jen o vás dvou. Přistupujte stejně i k výběru hudby. Nekoukejte na to, co se smí nebo co by se mělo hrát. Nechte si pustit to, co se vám líbí, co milujete a co vás ke slavobráně doprovodí s tak dechberoucí elegancí, že si z toho všichni hosté sednou na zadek.

Poslechnout si tipy
Prstýnky

Prstýnky

A jdeme do finále. Po vašem “Ano” následuje nasazení prstýnků a první políbení. Tento nezapomenutelný moment pro všechny přihlížející si přímo žádá oslavnou skladbu, u které rodině vytrysknou slzy a hostům rozzáří úsměv na tvářích. Sem se hodí romantická píseň, vaše společná srdcovka, na níž si netroufáte zatancovat, ale naopak podpoří a zintentivní laskyvzdušnou atmosféru.

Poslechnout si tipy
Gratulace

Gratulace

Taste kapesníky, jde se gratulovat. Podat ruku, obejmout ženicha a nevěstu a říct jim do oušek ta nejdojemnější blahopřání. Někdy se tchánové přistihnou své zetě řádně poučit nebo vystrašit. A jindy se gratulace protáhnou až na 30 minut, protože vám bude každý host nad 60 let vyprávět svůj příběh, jak se tenkrát zamiloval. Na posílení trpělivosti si pusťte do podkresu písně, které máte oba rádi. Doporučujeme i pozitivnější kousky, aby se ty slzy dojetí rychle vysušily ;)

Poslechnout si tipy
Špalír

Špalír

Dobojováno jest. Roztáhněte oponu. Novomanželé jsou připraveni svým prvním soukrokem nakopnout svůj společný život, zatímco jejich nejbližší jim dláždí cestu potleskem a radostnými výkřiky. Co se pro tuto chvíli hodí? Určitě něco rychlejšího. Třeba “Can’t stop this feeling”, "Highway o hell”, “Happy”, “Get Lucky”. Prostě to, co máte oba rádi.

Poslechnout si tipy


Štastné páry

1 290

šťastných párů

Odehraná hudba

3 650 256

minut odehrané hudby

Prošoupané boty

7 860

na tuty prošoupaných bot

Stateční DJs

48

oddaných a statečných DJs

Stále nevíte a váháte?

Zkuste štěstí a poptejte všechny naše DJs

Photo by: kamilandsimona.com & DJ Photos: Tino Kratochvíl, Photo Nejedlí.

Všeobecné obchodní podmínky Pravidla pro ochranu osobních údajů Pravidla DJs pro ochranu osobních údajů Cookies

Při poskytování služeb používáme cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas.

Copyright © 2024 WeddingDJs.cz

Poptejte nás