gad
fbpw
WeddingDJs.cz   >   Hudba na svatební párty, oslavu

Večerní party

Řídíme se jediným pravidlem, aby si trsli opravdu všichni a hlavně abyste u toho byli spokojeni i vy. Jak hrajeme?

Zobrazit více
Mejdanová pravidla

Ze začátku tedy pouštíme starší kousky pro všechny věkové kategorie a pak přidáváme dle vašich hudebních preferencí. Neméně podstatným bodem naší produkce je dramaturgie, aby jste neskákali jako gumídci, ale volně a hlavně nenásilně protančili napříč všemi oblíbenými žánry.Hrajeme pro lidi, ne pro sebe

Lidé musí zůstat na parketě co nejdéle. Jedině propocené košile a šaty svatebčanů jsou pro nás důkazem dobře odvedené práce. Repertoár proto přizpůsobujeme na míru nevěsty, ženicha a všech svatebních hostů. Ze startu hráváme osvědčené oldies hits, na které si trsnou babičky s dědečkama. Když je třeba přiložíme i krátký set dechovek, aby si trsli i ti opravdu nejstarší a postupně přidáváme novější věci. Když je vhodná chvále, s radostí naservírujeme i pomalejší písně pro svatební tulení.

Parket patří novomanželům

Jsme vždy vyzbrojeni playlistem oblíbených písní nevěsty a ženicha, abyste se cítili jako doma. Máme pro vás vytvořenou snadnou a hlavně rychlou cestu, jak nám nasdílíte vše, co máte rádi.

Nehrajeme to, co se vám nelíbí

Už žádné kyselé výrazy na tvářích nevěsty a ženicha. Pokud jste náročnější na muziku a máte vrozenou averzi vůči určitým interpretům a písním, rádi si to zapíšeme na „černou listinu“, abychom nezpůsobili poprask na laguně.

Hudba na přání? No problem!

Kdokoli má své tajné hudební přání, nemusí se bát. Rádi si jej vyslechneme a zařadíme do playlistu tak, aby v rámci vyladěné dramaturgie zapadlo mezi ostatní songy a přišlo na řadu co nejrychleji.

Hudební dramaturgie musí být

Horská dráha je skvělá na kolotočích, ale ne na svatbě. Rádi střídáme žánry, ale ne po každé písni. Pustit po Beatles Avicii? Ale no tak! Dbáme na to, aby byly přechody mezi jednotlivými sety žánrů co nejvymazlenější. Beatles > Ray Charles > Celeste Buckingham > Parov Stelar > Avicii feat. Aloe Blacc… to už zní mnohem líp ;)

Party nekončíme my, ale vy

Nebalíme se s úderem půlnoci, ani o hodinu později po naléhání číšníků v restauraci. Konec nastává vždy po dohodě s vámi. Tahle party se už nebude nikdy opakovat a my tam s vámi zůstaneme až do jejího konce.

Photo by: kamilandsimona.com & DJ Photos: Tino Kratochvíl, Photo Nejedlí.

Všeobecné obchodní podmínky Pravidla pro ochranu osobních údajů Pravidla DJs pro ochranu osobních údajů Cookies

Při poskytování služeb používáme cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas.

Copyright © 2024 WeddingDJs.cz

Poptejte nás