gad
fbpw
WeddingDJs.cz   >   O nás

Milá nevěsto, milý ženichu,

moc mne těší, že jste zavítali na naše stránky a pevně věřím, že to s Vámi na svatbě pořádně roztočíme ;)

Jsem DJ Schafff

Miluji svatby, protože jen a pouze zde se oslavuje to nejčistší a nejdůležitější, co v našem životě máme. Láska. Věřte mi, není to klišé. Na svatbě dojde k jedinečnému spojení hostů - kromě Vás, novomanželů, se stmelí celý sál těch nejbližích přátel a rodinných příslušníků, aby oslavovali tancem nový začátek. Ruku na srdce, kdy se to bude opakovat? Doufám, že už nikdy. A právě proto se musí z Vaší party stát ten nejlepší mejdan v životě.

DJ Schafff


Jsme srdcaři na správném místě

Hraní na svatbě je pro nás dreamjob. Milujeme tu magickou atmosféru, z níž jiskří neuvěřitelná pozitivní energie. Hltáme pohledy zamilovaných párů a jejich radujících se hostů. Uděláme vše, co je v našich silách, aby na vaši party nikdo nezapomněl. Ne, není to práce. Je to poslání.

Jsme zkušení a vyhraní

Každý z nás má jako DJ dlouholeté zkušenosti z klubů, soukromých akcích nebo někteří z rádia. Víme přesně, jak zaplnit taneční parket. Jak a co moderovat. S WeddingDJs jsme odehráli stovky svateb na nejrůznějších místech. Ega necháváme doma. Na vaší svatební party se absolutně přizpůsobíme publiku. Hrajeme tak, aby se bavili opravdu všichni a nikdo neodcházel zklamaný, že neslyšel svůj oblíbený song.

Nenecháme vás na holičkách

Nikdy vám nenapíšeme týden před akcí, že nemůžeme přijet. Nevymyslíme si výmluvu, že se nám porouchal aparát apod. Ano, jsme lidé a může se nám nedejbože něco stát. Ale i kdyby se stalo, tak vám okamžitě zajistíme náhradu, ať se děje, co se děje.

Komunikujeme rychle a zběsile

Náš hbitý booking manažer Víťa se o vás rád postará a do druhého dne vám přistane kalkulace na e-mail. Naše úžásná operátorka Miluška vám za pár dní zavolá a poradí s výběrem. Pokud máte omezený rozpočet, nebojte se nám jej sdělit. Věříme, že vždy nalezneme optimální řešení, abyste byli spokojení.

Tvoříme zábavný program

Rádi vám pomůžeme s tvorbou doprovodného programu ve spolupráci s vašimi svědky. Máme k dispozici vlastní fotokoutky, polaroidy, gopro kamery. Vymýšlíme originální svatební soutěže a spoustu dalších vychytávek. Zapomeňte na otřepané hry, co zažíváte na ostatních svatbách. Klademe důraz na co největší osobitost, protože svatba je o vás a vašich životech.

Fungujeme jako dobře organizovaný tým

Pravidelně se scházíme a pořádáme vlastní workshopy. Společně si nad pivečkem u kulatého stolu vyměňujeme své zkušenosti, historky a netradiční hudební přání. Nikdo z nás se nebojí sdílet s ostaními své know how, protože ví, že tím posouvá kvalitu ostatních na další úroveň.

Nemáme rádi obcházení

Nemáme rádi obcházení Někteří klienti se snaží v honbě za co nejnižší cenou vyhledat a zkontaktovat naše DJs napřímo. Kdo by se tomu divil. Všichni to děláme, protože máme omezený rozpočet a snažíme šetřit, kde se dá. Asi Vám dochází, že svatba není levný špás. Rádi Vám půjdeme naproti v rámci svých limitů. Ale jedno víme jistě. Do kvalitní zábavy na svatbě se vyplatí vždy investovat. Podívejte se na názory našich klientů >

Využijete naši klientskou zónu

Jsme pionýři svatební zábavy a chceme vám naše rady a služby z dalších projektů www.weddingbands.cz a www.weddingfun.cz naservírovat na svatební podnos. Na vyladěné stránce, kde budete mít všechny informace pohromadě a ještě zde načerpáte spoustu inspirace. Stačí vyplnit poptávku a hned pochopíte, že to s vámi myslíme opravdu vážně.Nekecáme, jsme totiž WeddingDJs!


Photo by: kamilandsimona.com & DJ Photos: Tino Kratochvíl, Photo Nejedlí.

Všeobecné obchodní podmínky Pravidla pro ochranu osobních údajů Pravidla DJs pro ochranu osobních údajů Cookies

Při poskytování služeb používáme cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas.

Copyright © 2024 WeddingDJs.cz

Poptejte nás