Selfiekoutek

Máte omezený rozpočet, ale přesto byste si chtěli dopřát na svatbě fotokoutek? Zkuste náš “selfiekoutek”. Od klasického fotokoutku se liší tím, že jej ovládají samotní hosté, má téměř neomezenou paměť a tudíž u něj stráví více času.

Zobrazit více
Rezervovat

Seznamte se s WedShot Selfie

Náš vychytaný samoobslužný fotokoutek má zabudovanou 32GB paměť. Zachytí tedy až tisíce okamžiků na fotkách a videích ve špičkové kvalitě. Ty Vám nasdílíme v zaheslované galerii na speciální webové stránce.

Proč fotokoutek WedShot Selfie na svatbu?

  • nezná časové omezení - fotí celé odpoledne, přes večer až do rána
  • jednoduše se ovládá - zvládne to i 4leté dítě nebo 70letá babička
  • natáčí i videopřání novomanželům
  • sami si vyberete ty fotky, které chcete vytisknout

Kolik fotokoutek WedShot Selfie stojí?

Pronájem na 10 hodin … 6000 Kč + náklady na dopravu (z Prahy / Brna)

Cena zahrnuje:

  • pronájem přístroje na 10 hodin, možné prodloužení po domluvě
  • zapůjčení rekvizit a fotostěny
  • rekvizity obsahují: 1ks křídové tabule, 2ks černých paruk, 2ks obřích brýlí, 10ks pusinek a knírků na špejli

Všechny uvedené ceny jsou bez DPH.Rezervace WedShot selfiekoutkuOdesláním poptávky uděluje uživatel - provozovateli souhlas se zpracováním jeho osobních údajů, zadaných v rámci poptávky za účelem jejího vyřízení. V souladu s § 7 odst. 3 zák. č. 480/2004 Sb. o některých službách informační společnosti je provozovatel oprávněn zasílat uživatelům, jejichž e-mailovou adresu získal v rámci poskytnutí služeb uživatelům, obchodní sdělení, týkající se produktů a služeb provozovatele na tuto e-mailovou adresu. Tento souhlas má uživatel možnost kdykoliv bezplatně odvolat odpovědí na obchodní sdělení v požadovaném formátu.Rezervace