gad
fbpw
WeddingDJs.cz   >   Přečtěte si recenze našich svatebních Djs
DJ Michal Brabec

DJ Michal byl po celou dobu svatby neskutečně milý a ochotný. Hrál skvěle!! Všichni svatebčané na něho po svatbě pěli chválu. Zahrál vše na přání, co po něm hosté chtěli. Výborná domluva. Moc doporučuji!!!! A ještě jednou Michalovi moc děkujeme!

Aneta, Modrava, Plzeňský kraj

zobrazit profil DJe

DJane Olliie

Když jsem vybírala svatebního DJ , padla mi DJane do oka. Na schůzce se mi potvrdilo, jak super je a věděla, že svatba s ní bude skvělá. Měla jsem pravdu, Ollie je moc milá, ozvučení obřadu a celé svatby bylo dokonalé! Navíc Ollie je držák, obřad jsme měli v 11 a domů odjížděla ve tři ráno. My moc moc děkujeme a doporučujeme.

Michaela, Židlochovice, Jihomoravský kraj

zobrazit profil DJe

DJ Cliché

S Robertem jsme byli opravdu moc spokojení. Ať už co se týkalo představetbních domluv, kdy se projevil jako profesionál s bohatými zkušenostmi, tak následně po celý průběh našeho svatebního dne. Dokázal se velmi dobře vcítit do našich hudebních představ a přání, takže hravě obohatil náš navrhovaný playlist o další hudbu stejného rázu. A toho se následně držel celý večer, vlastně až do tří do rána, a snad se u toho i sám bavil s námi!

Kateřina, Chlumec nad Cidlinou, Královéhradecký kraj

zobrazit profil DJe

DJ Miroso

Moc děkujeme za perfektní spolupráci. DJ Miroso dokáže perfektně odhadnout náladu hostů a pohotově zareagovat. A hlavně! Je s vámi do samotného konce večírku...třeba až do bílého rána. Moc děkujeme, Monika weWedd.

Monika, Nový Šaldorf-Sedlešovice, Jihomoravský kraj

zobrazit profil DJe

DJane Olliie

Skvělé, profesionální, příjemné.... Všichni Olliie chválili, užili si to. Moc děkujeme a absolutně doporučujeme, už jsme ostatně předali další doporučení kamarádům, vyžádali si na Vás kontakt.

Katerina, Pardubice, Pardubický kraj

zobrazit profil DJe

DJ Schafff

Peckááááá naprosto Epic párty!!!

CONCEPT, Praha, Hlavní město Praha

zobrazit profil DJe

DJ Cuba6

Boží!!! Nejlepší večírek!

Barbora, Mladkov, Pardubický kraj

zobrazit profil DJe

DJ Oldřich Hróza

Bylo to jednoduše skvělé :-) Oldův výběr hudby pro kteroukoliv část dne si všichni moc pochvalovali a kdykoliv měli naši hosté jakéholiv přání, bylo splněno. Prostě od rána do rána hrála skvělá hudba. Moc děkujeme za skvěle prožitý den, K+H Pastrňákovi

Karolína, Těrlicko, Moravskoslezský kraj

zobrazit profil DJe

DJ Las

Již po prvním setkání s Honzou jsme věděli, že nás při našem dni hudebně podrží. A taky že jo! Vyšel nám ve všem vstříc, zároveň však dokázal říct i svůj odborný názor, co by šlo třeba udělat líp. Bylo vidět, že Honza tuhle práci dělá opravdu rád. Skvělý zážitek a jsme rádi, že jsme vybrali právě jeho. Moc děkujeme za vše - především za bezedný optimismus, když jsme si vymýšleli "hlouposti" navíc. :D

Šárka, Mostkovice, Olomoucký kraj

zobrazit profil DJe

DJ Dan Keschen

Dan byl skvelej jako vzdy. Super muzika. Vrele doporucujeme!!!

Jan, Brno, Jihomoravský kraj

zobrazit profil DJe

DJ Štěpán Brück

Se Štěpánem byla spolehlivá domluva, je to milý chlapík a kvalitní DJ, který hrál podle našeho přání a moc jsme si to užili. Děkujeme a doporučujeme

Denisa, Brno, Jihomoravský kraj

zobrazit profil DJe

DJ Petr

S DJem byla výborná domluva, na všem jsem se domluvili a vše probíhalo jak mělo. Se vším mi hodně pomohl a navíc udělal skvělou párty. Děkujeme moc a doporučejeme všem.

Tereza, Olomouc, Olomoucký kraj

zobrazit profil DJe

DJ Harosh

Všechno bylo naprosto v pořádku, DJ Harosh hrál přesně podle našich požadavků a udělal nám skvělou párty. Děkujeme moc.

Petr, Velká Bíteš, Kraj Vysočina

zobrazit profil DJe

DJ Schafff

Průběh akce i hudební výběr byl perfektní. Mám zpětnou vazbu od kolegů, kteří si párty velice pochvalovali. Vřele můžeme doporučit Vaše služby ostatním.

PS, Brno, Jihomoravský kraj

zobrazit profil DJe

DJ Cliché

Byla to pecka! Svadbu sme si velmi uzili vdaka Dj-ovi ktory bol pohotovy, 100% pripraveny a velmi sa nam pacil jeho osobity pristup k nasej svadbe. Dakujeme!

Katarina, Niměřice, Středočeský kraj

zobrazit profil DJe

DJ Folteen

Skvele... všichni hosté se velmi dobre bavili. Moc dekujeme

Tondach, Zaječí, Jihomoravský kraj

zobrazit profil DJe

DJ Tonda Chronc

Luxusní!! Výborně. Za vše moc děkujeme a budeme doporučovat dál!

Pavla, Lysice, Jihomoravský kraj

zobrazit profil DJe

DJane Olliie

Bezvadné !

Radim, Svatobořice-Mistřín, Jihomoravský kraj

zobrazit profil DJe

DJ Cuba6

Bylo to super! DJ se svým výběrem snažil zapojit všechny do tance a zároveň se moc neodchýlit od našich přání, což bylo trošku náročnější. :) Byla to skvělá párty a konec byl opravdu, až když všichni odpadli a my uzavřely parket.

Nela, Velké Bílovice, Jihomoravský kraj

zobrazit profil DJe

DJ Oldřich Hróza

Děkujeme vám moc za naprosto skvělý večer. Jednak bychom chtěli poděkovat převzetí role moderátora od naší koordinátorky. Naprosto skvěle jste uvedl jak krájení dortu, první novomanželský tanec tak večerní překvapení. Ale večerní párty byla naprosto suprová. Celá atmosféra (disco koule atp) byla dokonalá a navazovala chuť tancovat a užít si zbytek večera (což potvrzují fotky). Domluva a rady s výběrem hudby byly také bez jediné výhrady, Můžeme všem jedině doporučit, vážně děkujeme moc, Lucie a Ondřej Dvořákovi :)

Ondřej, Okoř, Středočeský kraj

zobrazit profil DJe

Photo by: kamilandsimona.com & DJ Photos: Tino Kratochvíl, Photo Nejedlí.

Všeobecné obchodní podmínky Pravidla pro ochranu osobních údajů Pravidla DJs pro ochranu osobních údajů Cookies

Při poskytování služeb používáme cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas.

Copyright © 2019 WeddingDJs.cz

Poptejte nás