gad
fbpw
WeddingDJs.cz   >   Přečtěte si recenze našich svatebních Djs
DJ Jirka

Bylo to skvělé! Dj Jirka vyhověl jakémukoliv přání, jaké hosti chtěli zahrát. Našel a zahrál i méně známé skladby, dle přání hostů. DJ Jirka nám moc seděl a díky němu si všichni svatbu užili mnohem více. Dokonce i pár co bude mít svatbu brzy si vyptal na Jirku kontakt.

Kamila

zobrazit profil DJe

DJ Cuba6

Jakub byl skvělý, ve všem nám vyšel vstříc. Námi vybrané skladby doplňoval svým výběrem bravurně. Slovy naší party: Jakub navařil a všem chutnalo! Naskytla li by se akce, kde bychom potřebovali DJ tak určitě budeme volit znovu. Děkujeme.

Štěpán

zobrazit profil DJe

DJ Chris Vern

Dj Vern udělal z náši svatby nezapomenutelný zážitek. Moc se nám líbilo, že vyhověl naším požadavkům a jeho hudba a hraní bylo přesně takový, jak jsme si to vysnili. Moc doporučuje a děkujeme

Rostyslav

zobrazit profil DJe

DJ Tonda Chronc

Naprosto fantastické!

Adrián

zobrazit profil DJe

DJ Chris Vern

S Krystofem jsme si dali schuzku par mesicu pred svatbou a uz v te chvili jsme vedeli, ze jsme vybrali dobre. Vse probehlo dle nasi domluvy, nemeli jsme na svatbe ciziho cloveka/dodavatele, ale pocitove dalsiho clena nasi ruznorode party. Bylo to presne tak jak jsme si prali: zadne vyslovene odrhovacky, masinka ani poutove hulakani do mikrofonu, jen nenucena zabava, s citem pro situaci, vcetne smysluplneho zakomponovani nasich oblibenych pisni, a velkym zpestrenim a “prekvapenim” pro nase hosty - trubka spojila narody i generace. Pro nas jako novomanzele opravdu nezapomenutelna atmosfera, i od hostu jsme slyseli jen samou chvalu. Byvala bych tancila jeste ted. Dekujeme!

Kristyna

zobrazit profil DJe

DJ Green

Bylo to úžasný. Pavel nás provázel celý den, neustále se usmíval, a to až do konce, i když odjíždel skoro v 5 ráno. :D :D Potom nám poslal taky fotky a videa, prostě boží. Hrál skvěle, parket byl pořád plný a Pavel i neustále pokukoval, jestli jsme s manželem spokojení a poznal, kterou písničku nehrát, i když si to někdo z hostů třeba přál. A to od nás neměl blacklist, prostě to uměl vystihnout a já mohla být v klidu, že bude hrát jen to, co nás bude bavit. 100% ho doporučuju a budu doporučovat všem, kdo v mém okolí bude plánovat svatbu. Budu ráda, když se ještě někdy potkáme! Ať se ti a celé rodince daří! Tereza a Dan

Tereza

zobrazit profil DJe

DJ Hea

Pozvat si HEU na svatbu bylo jedno z nejlepších rozhodnutí. Chtěla se s námi seznámit už několik měsíců předem a připravit hudbu přesně podle našeho vkusu. Oba máme profesně blízko k muzice, takže jsme měli trochu specifické požadavky a nechtěli jsme klasický mejdan s "odrhovačkama" a HEA k tomu tak přistoupila a dokázala vytvořit atmosféru přesně podle našich představ. To ocenili i naši hosté, kteří často zmiňovali, že se k nám hudba dokonale hodila. Mimo hudbu připravila i zábavu v podobě hudebních kvízů a nebála se zhostit i moderování, když to bylo potřeba. Nic nebyl problém a ocenili jsme její přatelský a otevřený přístup. Na místo přijela s dostatečným předstihem a s vlastní technikou a my jsme se už nemuseli o nic starat. :-) Děkujeme jí za nezapomenutelný zážitek a vřele HEU doporučujeme! M&T P.S. Stejně tak děkujeme Wedding DJs, vše probíhalo hladce a přehledně.

Martina

zobrazit profil DJe

DJ Messer

DJ Messer byl úplně skvělý. Perfektní domluva před i během svatby. Kromě skvěle zvolené hudby přesně pro nás nám pomáhal i s moderováním zábavy a organizací hostů. Oceňujeme velice lidský přístup a ochotu, můžeme jen doporučit, vše bylo perfektní. Moc děkujeme.

Vanessa

zobrazit profil DJe

DJ Tonda Chronc

S Tondou je to opravdu sázka na jistotu. Od příprav až po samotnou party bylo vše naprosto bez problémů. Hrál přesně to, co jsme si přáli, a všichni po svatbě říkali, že tak skvělého DJ ještě nezažili. Perfektní světla, ozvučení a vynikající moderování – vše bylo podle našich představ. Tondo, moc děkujeme za perfektní party na naší svatbě. Večer jsme si užili na maximum a budeme na něj s úsměvem dlouho vzpomínat :) Ještě jednou moc děkujeme, Tondo, a přejeme spoustu dalších úžasných svateb!

Jan

zobrazit profil DJe

DJ Green

Vřele doporučuji. Bylo to super! Ozvučení celého svatebního dne od obřadu až po párty. Skvělý, milý a profesionální přístup. Nemáme co vytknout. Moc děkujeme :)

Denisa

zobrazit profil DJe

DJ Schafff

Bylo to báječné! Můžeme DJe Schaffa jedině doporučit. Udělal z naší svatby tu nejlepší svatbu pod sluncem. Naprostý profík se srdíčkem na správném místě. Užívali si to dospělí, ale i děti na maximum! Ještě jednou velké díky a doufám, že jsme se neviděli naposledy! ❤️

Denisa

zobrazit profil DJe

DJ Schafff

Bylo to parádní! Za mě super, jak Kuba hodně lidí ještě za světla rozpohyboval na parketě. No a večer už to prostě parádně svištělo. Nesmím zapomenout ani na bublinky, které si užili nejen děti.

Klára

zobrazit profil DJe

DJ Hea

S Heou byla skvělá spolupráce. Předem jsme se domluvili, jaké skladby bychom chtěli použít. Ozvučila nám komplet celý svatební den od obřadu po párty. Moc jsme si to užili jak my tak i hosté. Nemohli jsme vybrat lépe. Mockrát děkujeme!

Jan

zobrazit profil DJe

DJ Cliché

Jsem nesmírně vděčný, že jsem měl tu čest spolupracovat s DJem, který nejenže ví, jak roztančit parket, ale zároveň má srdce na pravém místě. Od prvního setkání bylo jasné, že jeho přístup je zcela jedinečný. Nejenže si dal tu práci zjistit, co nás baví a čemu se chceme vyhnout, ale také se aktivně zajímal o každý detail naší svatby. Má za sebou nespočet svateb v srdci Evropy a díky tomu viděl a zažil opravdu vše. Tento DJ neponechává nic náhodě a s obrovskou radostí řeší se snoubenci nejen hudbu, ale i celý program a zábavu, což je pro něj stejně důležité jako samotné hraní. Opravdu si dal záležet na tom, aby byl náš velký den přesně podle našich představ. Jeho taneční projev je nakažlivý, a to bez jakýchkoliv nežádoucích podpůrných prostředků. Umí vytvořit atmosféru, která je osvobozující a zábavná, což je dnes bohužel vzácné. S DJem jsme se mohli plně ponořit do hudby a zapomenout na všechny všední starosti, což byl jeho hlavní cíl. Navíc nás okouzlila jeho filozofie, která klade důraz na tanec, smích a kulturu jako na základní lidské hodnoty. Připomněl nám, že tyto „nejzbytečnější“ věci jsou právě to, co nás činí lidmi. Jak krásně citoval Cicera: „Nikdo netančí, když je střízlivý. Tančí, jen když ztratil rozum.“ Naše svatba byla díky němu nezapomenutelná a plná radosti. Tento DJ je skutečným srdcařem a to se na výsledku opravdu projevilo. Pokud hledáte DJ, který do své práce vkládá celé své srdce a duši, našli jste toho pravého. Děkujeme za nezapomenutelný zážitek!

Karel

zobrazit profil DJe

DJ Cliché

Boží,nezapomenutelné,fantastické …prostě jedna velká párty

Tomáš

zobrazit profil DJe

DJ Miroso

Děkujeme, bylo to bezva, sice v noci lilo, ale DJ Miroso hrál perfektně, vůbec ho to nerozhodilo. Hudbu vybíral dle hostů a perfektně to sedlo. Děkujeme a doporučujeme! Hezký den, s pozdravem Dobiášovi

Gabriela

zobrazit profil DJe

DJ Tonda Chronc

moc děkujeme Tondovi za skvělou show jak ve hrách, tak i za moderování, komunikaci a hudbu. :) Zahrál jak vše z playlistu nevěsty, tak i od ženicha. Požadavky na oblíbené filmy a seriály také, domluva i na 1 sérii dechové hudby, i pro rodiče zahrál jejich oblíbené písně. Nebyl problém s písničkami na přání a zahrál vše, co po něm hosté chtěli. Také svědek od ženicha moc děkuje Tondovi, že s ním byla skvělá domluva na všem. :) a my samozřejmě také, když jsme potřebovali pozměnit program, posunout na později, na dřív, nebyl problém a vše probíhalo k naší spokojenosti.

Kamila

zobrazit profil DJe

DJ Green

Super DJ! A moc milý člověk. Jednoduchá a rychlá domluva i komunikace. Vše proběhnulo hladce a moc jsme si to užili my i svatební hosté.

Pavel

zobrazit profil DJe

DJ Miroso

Rádi bychom touto cestou ještě jednou poděkovali DJ Mirosovi. Náš den jsme si užili na maximum a Vy jste na tom měl velký podíl. Skvělá a vstřícná domluva již od prvního momentu. Bezproblémová komunikace a maximální ochota vyjít vstříc všem požadavkům. Ještě jednou moc děkujeme a určitě můžeme všem jen doporučit.

Michal

zobrazit profil DJe

Photo by: kamilandsimona.com & DJ Photos: Tino Kratochvíl, Photo Nejedlí.

Všeobecné obchodní podmínky Pravidla pro ochranu osobních údajů Pravidla DJs pro ochranu osobních údajů Cookies

Při poskytování služeb používáme cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas.

Copyright © 2024 WeddingDJs.cz

Poptejte nás