gad
fbpw
WeddingDJs.cz   >   Přečtěte si recenze našich svatebních Djs
DJ Cuba6

Kuba byl super. Velmi profesionální, příjemný člověk. Udělal všechno, co jsme si vymysleli, v průběhu večera se s námi domlouval na aktivity, na které jsem úplně v ten moment zapomněla :) Mockrát děkuji a určitě doporučuji :)

Tereza

zobrazit profil DJe

DJ Cliché

Milý Roberte, rádi bychom ti za všechno moc poděkovali. Byla to neskutečná jízda! Lépe jsme vybrat nemohli, najel si přesně na tu vlnu, která pohltila úplně všechny a tančilo se od začátku až do konce! Všichni naší hosté tě velmi vychvalovali a byli nadšení. Trefil si přesně to nejlepší pro nás. Ještě jednou moc děkujeme a budeme rádi za setkání. :) Domča a Kuba

Dominika

zobrazit profil DJe

DJ Miroso

Super a velmi flexibilní přístup! Děkujeme

Dominik

zobrazit profil DJe

DJ Rostislav Jež

Rosťa byl profíkem každým coulem a my si tak mohli užít svatbu do poslední minuty. Vždy věděl, jaký styl hudby bude v zrovna vhodný, takže parket nebyl nikdy prázdný. Hostům vyšel vstříc s jejich přáními a přitom dokázal písničky namixovat tak, aby nesklouzl k "svatbovým klasikám", po kterých jsme opravdu netoužili. Bonusem pak bylo, že přijel bezchybně oblečený a to včetně ladění do barev svatby :) Takže ještě jednou moc děkujeme a každému doporučujeme!

Alexandra

zobrazit profil DJe

DJ Dan Keschen

Dan byl velmi nápomocný, dokonce nám pomohl s výběrem písničky na první tanec a vybral dobře. :) Dokázal se rychle adaptovat, přizpůsobit se aktuální situaci a vytvořil skvělou atmosféru. Lidé se s ním dobře bavili a kdykoli byla třeba jeho součinnost, své role se zhostil s chutí a dobrou náladou. :)

Agáta

zobrazit profil DJe

Koordinace svatebního dne

Tvrdila jsem, že bez koordinátorky na svatbě bych se nechtěla vdávat. Po svatbě měním názor, bez koordinátorky na svatbě bych se nemohla vdávat! Miluška dorazila na místo svatby velmi brzy, aby si všechno prohlídla a věděla, že bude mít o všem přehled. Od obřadu se starala, aby všechno klapalo, jak má a my se tak nemuseli stresovat takovými drobnostmi, jako jestli bude nachystaný dort na krájení nebo jestli je dostatek vody na stolech. Hosté si také chválili, že vždycky věděli, co se zrovna děje a přitom se necítili, že by je někdo do nějaké činnosti tlačil. Takže pokud přemýšlíte, jestli koordinátorku jo nebo ne, tak nepřemýšlejte a berte!

Alexandra

zobrazit profil DJe

DJ Jirka

Doporučujeme, moc milý DJ, všichni se na svatbě bavili :) Dáváme 5*****. Děkujeme Katka a Petr

Kateřina

zobrazit profil DJe

DJ Cuba6

Dj naprostý profesionál, jak co se týče hudby tak stran moderování programu. Oceňuji rovněž konzultování změn v programu s manželi tak, aby byla svatba podle našich přání. Doufáme, že si naši svatbu užil alespoň z poloviny tak jako my a ještě jednou děkujeme :)

Pavol

zobrazit profil DJe

DJ Štěpán Brück

Štěpán je skvělý a velice ochotný DJ, kterého rozhodně doporučujeme všemi deseti. Komunikace byla naprosto skvělá, ozýval se sám, aby se ujistil, že vše probíhá dle plánu, komunikoval se svědky, se kterými se spřáhnul a my tak měli o to více zážitků. Na místo dorazil bezvadně naladěn a skvěle připraven. Na parket vytáhl i zaryté odpůrce pohybu. No když i malý Adámek oznámil "tak to lego dostavíme zítra, teď musím tancovat", tak to už má rozhodně velkou váhu :-). Našim přáním bylo svatbu protančit a to se nám rozhodně splnilo. Moc děkujeme! Žáčkovi

Jan

zobrazit profil DJe

DJ Green

DJ Green odviedol skvelú prácu na našom plesovom galavečere, kde sa postaral o úžasnu polnočnú zábavu. Komunikácia bola bezproblémová a potom ako sme sa stretli osobne, tak pán DJ bol aj veľmi ochotný a milý človek. Určite doporučujem!!

Marek

zobrazit profil DJe

DJ Tonda Chronc

Tonda je prostě sázka na jistotu. Měli jsme ho na nejrůznějších eventech a vždy maximální spokojenost. Letní noc, ples, firemní akce, svatba, vždy se naprosto naladí na notu účastníků a to nemluvíme o jeho profesionálním přístupu, pokoře a milém jednání. Doporučujeme!

Vítězslav

zobrazit profil DJe

DJ Michal Brabec

Děkujeme Michalovi za jeho profesionální přístup, od prvního kontaktu až po závěrečný song. Byli jsme velmi spokojení a rádi ho budeme dále doporučovat.

David

zobrazit profil DJe

DJ Cliché

DJ Cliché dokázal vytvořit skvělou atmosféru! Trsali i ti, co normálně netančí a končili jsme až ve dvě ráno. Mnoho hostů nám DJ chválilo. :) Moc děkujeme! Karolína a Petr

Karolína

zobrazit profil DJe

DJ Miroso

byli jsme moc spokojeni. Určitě DJ Mirosa doporučuji.

Irena

zobrazit profil DJe

DJ Cuba6

DJ CUBA6 byla skvělá volba. Svou práci odvedl bez chyby. Komunikace před plesem byla taky dobrá. Na všem se dá domluvit. Mohu jen doporučit.

Lukáš

zobrazit profil DJe

DJ Schafff

Boží :) ... perfektní soulad s oddávajícím při obřadu, dokonalá moderace průběhu svatebního dne a pak strhující show za pultem i na parketu ;) , doteďka slyšíme od hostů samou chválu... je úžasné sledovat jak Schafff dokáže odhadnout publikum, vžít se do nich a hudbou je vytáhnout ze židlí, přenést jeho úsměv a energii do všech těl i duší ...

Jan

zobrazit profil DJe

DJ Cuba6

Jakuba jsme si pozvali potřetí a opět nezklamal. Byl to profesionální výkon. Byli jsme moc spokojeni. Moc děkujeme.

Ing.

zobrazit profil DJe

DJ Las

výborné děkujeme!

Daido

zobrazit profil DJe

DJ Štěpán Brück

Štěpána velmi rádá doporučuji,je maximálně profesionální a flexibilní, dokáže naprosto vycítit náladu publika:) Vše naprosto skvělé a důkazem je, že pro nás hrál již po několikráté.

Veronika

zobrazit profil DJe

Photo by: kamilandsimona.com & DJ Photos: Tino Kratochvíl, Photo Nejedlí.

Všeobecné obchodní podmínky Pravidla pro ochranu osobních údajů Pravidla DJs pro ochranu osobních údajů Cookies

Při poskytování služeb používáme cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas.

Copyright © 2023 WeddingDJs.cz

Poptejte nás