gad
fbpw
WeddingDJs.cz   >   Přečtěte si recenze našich svatebních Djs
DJ Kubíík

It was a pleasure to work with Jakub from the beginning to the end. He grasped very well the mood of our event and the music was very nice, it fit perfectly to our needs. He was very efficient and very professional. Definitely would request his service again. Thank you :)

access-destination.com

zobrazit profil DJe

DJ Schafff

DJ Schafff je legenda a bůh. Byl první a jedinou podmínkou na našem seznamu. Vykouzlil atmosféru, nad kterou všem zůstávali stát. Křepčil i můj děda s jednou plící. Fakt, mám to na fotce! Všichni nám ho můžete závidět, ale nemusíte brečet, když si ve vašem termínu naplánuje akci jinde, pro tisíce fandů. Má profi kolegy, učedníky, které jsme zažili na dalších Weddings a bylo to boží. Hlásejte jeho umění!

Bára

zobrazit profil DJe

DJ Dan Keschen

Dj Dan byl super, umí parádně rozproudit atmosféru! Všichni jsme byli velmi spokojení!!!

Michaela

zobrazit profil DJe

DJ Folteen

DJ Folteen se nám na akci osvědčil jak skvělý DJ, tak i moderátor. Jednak se držel připraveného scénáře, tak i výborně reagoval na dění, které se na akci odehrávalo.

miroslav

zobrazit profil DJe

DJ Cliché

Skvělý DJ, který nejen dobře rozumí muzice, má cit pro naprosto přirozené přecházení mezi různými hudebními žánry, umí moderovat (i v angličtině), ale hlavně si užívá každý moment svého hraní. DJ Cliché je opravdu nazpomenutelnou součástí naší svatby jak pro nás, tak i pro naše hosty, a za to mu ze srdce děkujeme! Těšíme na další setkání někdy v budoucnu a doporučujeme, kde můžeme.

Klára

zobrazit profil DJe

DJ Tonda Chronc

Bylo to perfektní. Dobrý výběr hudby dobře nasvětlený a příjemný DJ Tonda. Prostě skvělé. Alena

Alena

zobrazit profil DJe

DJ Schafff

Fenomenální party, už potřetí spolu s DJ Schafff. Hraje a tančí do roztrhání těla a je neskutečně milý. Děkujeme Magda

B

zobrazit profil DJe

DJ Oldřich Hróza

DJ Oldu jsme si vybrali podle recenzí, osobní zkušenost jsme neměli, ale rozhodně jsme neudělali chybu a všechno, co se píše, je pravda! :) Krásně zvládl vyvážit playlist tak, aby si tam každý něco našel a bavili jsme se díky tomu ohromně nejen my, ale skutečně všichni naši hosté. Všechno bylo absolutně bez problému a my moc děkujeme za smršť dojemných a divokých zážitků z parketu. Byla to jízda, děkujeme!

Veronika

zobrazit profil DJe

DJ Štěpán Brück

Štěpán je již třetím rokem hlavní náplní společenského večera na lékařském kongrese a vždy splní očekávání nás i našich klientů. V rámci své práce objednávám v různých městech DJe, ale se žádným jsme prozatím nebyli tak spokojeni jako se Štěpánem.

Gsymposion.cz

zobrazit profil DJe

DJ Cuba6

DJ Cuba6 zvládl akci na výbornou. Hodnotím profesionální přístup a hrál to, co publikum vyžadovalo, což je podstatný.

KRKA

zobrazit profil DJe

DJ Kubíík

Kuba je fakt člověk na spravném místě, všichni byli nadšeni z hudby a z celé te party. Někteří říkali, že si takhle nezatančili nejméně 7 let, ženichův táta prý nikdy v životě

Hana

zobrazit profil DJe

DJane Olliie

Výborná spolupráca, skvelá párty. Ďakujem :)

KIWI

zobrazit profil DJe

DJ Schafff

Naprosto parádní, hosté byli nadšení, ani se jim nechtělo odcházet :)

ND

zobrazit profil DJe

DJ Schafff

Party byla skvělá, DJ Shafff to umí pořádně roztočit a nepustil nikoho z parketu. Byli jsme maximálně spokojeni.

KPMG

zobrazit profil DJe

DJ Štěpán Brück

Bylo to skvělé. Přesně jak jsme se dohodli. Štěpán nijak nerušil naši soukromou atmosféru a současně nás stále lákal na parket dalšími a dalšími vály :) Hudbu jsme tak mohli úplně pustit z hlavy a věnovat se párty.

Jakub

zobrazit profil DJe

DJ Messer

DJ Messer vytvořil přátelskou party atmosféru, kdy s úsměvem na tváři hrál dle přání svatebčanů od odpoledních do brzkých ranní hodin. Zvládl vše od folklórních tanců až po nejnovější hity :) Zároveň pomáhal i s technickým zabezpečením pro tajné video překvapení pro novomanžele. Po celou dobu byl profesionální a zároveň uvolněný, kdy s přehledem zvládal i protichůdné požadavky některých přítomných. Určitě bychom si DJ Messera vybrali znovu, protože to byla fakt jízda :) Novomanželé Mihokovi

Kateřina

zobrazit profil DJe

DJ Folteen

Super, super, super

Libuše

zobrazit profil DJe

DJ Schafff

Senzační DJ, výkon byl přímo nad očekávání, nejen muzika, ale i moderování a uvádění ostatních účinkujících, perfektní atmosféra a zábava. Všechno bylo na jedničku s hvězdičkou a těšíme se na další spolupráci :)

Groz

zobrazit profil DJe

Photo by: kamilandsimona.com & DJ Photos: Tino Kratochvíl, Photo Nejedlí.

Všeobecné obchodní podmínky Pravidla pro ochranu osobních údajů Pravidla DJs pro ochranu osobních údajů Cookies

Při poskytování služeb používáme cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas.

Copyright © 2020 WeddingDJs.cz

Poptejte nás