gad
fbpw
WeddingDJs.cz   >   Přečtěte si recenze našich svatebních Djs
DJ Petr Novák

Volba písní dle našich přání, všichni tančili jak o závod. Byli jsme moc spokojeni, děkujeme za dotvoření atmosféry!

Karolína

zobrazit profil DJe

DJ Cuba6

DJ Cuba6 byl naprosto dokonalý. :-) Komunikace perfektní, domluva skvělá. Krásně nám vše odmoderoval, nebyl problém nám z fleku vytvořit novomanželský kvíz, který jsme zapomněli nachystat. Všichni se bavili, parket byl stále plný. Všem doporučuji. Jsme rádi, že nám hrál na svatbě. :-)

Marcela

zobrazit profil DJe

DJ Štěpán Brück

Boží. Perfektní domluva před svatbou a svatba samotné úžasná. Dokonce prarodiče skákali do 2 do rána.

Karel

zobrazit profil DJe

DJ Tonda Chronc

Tonda je profík a sympaťák. Všichni jsme z něj byli nadšení. Ohromil fotografy tím, jak uměl pracovat se světly a hosty roztančil tak, že jsme končili až po třetí hodině ráno. Vše, co moderoval, bylo perfektně zvládnuté. Jsme mu hrozně vděční za to, jakou udělal na naší svatbě atmosféru. Už při předsvatební schůzce jsme si byli jistí, že jsme s Tondou nešlápli vedle, ale na samotné svatbě naše očekávání ještě překonal. Moc děkujeme!

Monika

zobrazit profil DJe

DJ Folteen

Top, perfektní, úžasný.

Petr

zobrazit profil DJe

DJ Štěpán Brück

Božské... Předčil očekávání....

Lucie

zobrazit profil DJe

DJ Green

Nejskvělejší!!! Jsme moc rádi, že jsme si pro náš svatební den vybrali právě Pavla alias DJ Green. Když jsme dostali nabídky, kterého DJ bychom si pro náš den mohli vybrat, byl Pavel naše první a jasná volba (a byla nejlepší). Už prvotní komunikace s ním byla skvělá. Na čem jsme se dohodli, to platilo! Moc sympatický, usměvavý, skromný a přátelský DJ, na kterého jsme od svatebních hostů slyšeli jen samou chválu. Moc oceňujeme i foto a video, které sám v průběhu večera pořídil a poslal. Patří mu velké dík za skvělou atmosféru a rozhodně budeme doporučovat dál. :)

Lukáš

zobrazit profil DJe

DJ Schafff

Schafffa můžeme na 200% doporučit, byla to neskutečná párty, nejlepší je že schafff dokáže na parketě udržet jakoukoliv věkovou kategorii a když už někdo z parketu odešel tak to nebylo nudou ale vyčerpáním, není jeden z těch co stojí za pultem a pouští playlist který mu nachystáte, celý večer se stará o zábavu a výborně moderuje dokáže zabavit i ty nejmenší a když nakonec na parketu zustane posledních pět lidí tak hraje do konce s uplně stejným nadšením jako na začatku dne, nemůžeme vytknout jedinou věc byla to prostě pecka.

Marek

zobrazit profil DJe

DJ Michal Brabec

Celkove hodnocení DJ - velmi pozitivní. DJ měl velmi profesionální přístup, byl vždy nachystaný kde měl podle domluvy být, když se něco změnilo, jednal operativně. Když bylo potřeba něco ohlásit hostům, zvládl jak nachystat vybavení naším svědkům, tak i určité úseky odmoderovat sám, byl-li o to požádán. Hosté průběžně jeho hraní chválili. Naprostá spokojenost. Maličkatý nevýznamný vroubek - nedal nám vědět, že dorazil na místo a my byli nervózní, kde je a jestli vše proběhne dle domluvy (ale tou dobou už byl dávno nachystaný). Děkujeme!

Lucie

zobrazit profil DJe

DJ Cliché

Dle očekávání parádní večírek až do rána. Maximální přizpůsobení se prostoru a programu, vynikající výběr muziky. Netřeba obsáhlých slov, prostě absolutní pecka. :)

Jakub

zobrazit profil DJe

DJ Cuba6

Velice ráda napíšu pár pochvalných vět, protože jsem v sobotu zažila opravdu úžasnou svatbu a velkou zásluhu na tom měl právě náš DJ. Svatba byla veselá, hudba dle přání novomonželů i dle výběru DJ byla úžasná, právě proto bylo na parketu pořád živo. Písničky během obřadu hrály přesně podle přání. Jako moderátor byl náš DJ super, vtipný, nenucený, velmi příjemný. Moc děkujeme za profesionální výkon, přístup i komunikaci. Všude budu doporučovat. Matka ženicha.

Jaroslav

zobrazit profil DJe

DJ Cuba6

Moc jsme si celý den užili a to i díky perfektnímu DJovi :) Zvláště si ceníme výběru hudby přesně podle nálady, super domluvy a zábavného moderování v průběhu svatby. Budeme rádi vzpomínat.

Jaroslav

zobrazit profil DJe

DJ Schafff

Legen...Wait for it...Dary!

Jan

zobrazit profil DJe

DJ Schafff

Neskutečná energie, bavič a dobrý člověk v jednom…dokáže roztančit všechny věkové kategorie a to naprosto nenuceným způsobem, kvůli němu bych si klidně střihla další svatbu :))) Děkujeme strašně moc!

Nikola

zobrazit profil DJe

DJ Green

Bylo to příjemné, Pavel se snažil všem vyhovět, našel všechno co jsme chtěli zahrát. Moc děkujeme za přijemnou atmosféru. M+O

Martina

zobrazit profil DJe

DJ Štěpán Brück

Štěpán je úžasný DJ, který nám připravil svatební party až do rána. Všichni se moc bavili a jeho hudební výběr se líbil dětem, mladé generaci až po prarodiče. Jsme rádi, že jsme si Štěpána vybrali a rozhodně doporučujeme dále!

Martin

zobrazit profil DJe

DJ Cuba6

Kuba byl výborný - lidský a skromný sympaťák, který z naší svatby udělal nezapomenutelnou párty. Nejen, že jsme s výběrem Wedding DJs a konkrétně Kuby byli spokojení my dva, ale pozitivní zpětnou vazbu jsme dostávali i od ostatních svatebčanů, a to dokonce od těch nejnáročnějších hudebních kritiků :). Kuba plně respektoval vše, co jsme si navymýšleli, hrál na přání a neúnavně hrál až do samého rána...já jako nevěsta jsem prakticky neslezla z parketu od začátku až do konce párty. Jestli váháte, tak neváhejte, za nás Kubu rozhodně doporučujeme.

Vladimíra

zobrazit profil DJe

DJ Folteen

Perfektní ! ❤️

Renata

zobrazit profil DJe

DJ Petr Novák

Petr byl naprostý profesionál.... nevěděli jsme, že je tam - pouze jsme věděli, že se všude line hudba přesně tak, jak má být. Má naše absolutní doporučení. Děkujeme Jana & Pavel Kafkovi

Jana

zobrazit profil DJe

Photo by: kamilandsimona.com & DJ Photos: Tino Kratochvíl, Photo Nejedlí.

Všeobecné obchodní podmínky Pravidla pro ochranu osobních údajů Pravidla DJs pro ochranu osobních údajů Cookies

Při poskytování služeb používáme cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas.

Copyright © 2022 WeddingDJs.cz

Poptejte nás