gad
fbpw
WeddingDJs.cz   >   Přečtěte si recenze našich svatebních Djs
DJ Lais

Moc dobré :) S hraním DJ Laise sme boli moc spokojní. Oceňujeme, že sa náš playlist v pravú chvíľu vykašľal a hral tak, aby sa hostia bavili :) Ďakujeme a prajeme všetko dobré! Dominika a Ramzi

Dominika

zobrazit profil DJe

DJ Folteen

Moc děkujeme Honzovi, byl strašně super, absolutní profesionál, moc se mi líbilo, že před každým vstupem na něj upozorním ginglem, perfektní výběr hudby, hrál nám vše co jsme si přáli. Neuvěřitelně vtipný, škoda, že se člověk vdává jen 1x, protože bych si to hned s chutí zopakovala. A je pravdou, že den hrozně rychle uběhl a lidi hodně rychle odešli ti starší, ale Honzovi není co vytknout. Zatím nemáme fotky, takže ty můžu pak doposlat. Děkujeme a někdy na viděnou a jen tak dál, Anička Žáková

Anna

zobrazit profil DJe

DJ Štěpán Brück

Profesionálny a bezchybný prístup, aj v komplikovanejšom priestore historickej budovy na samote, bol Štepán schopný ozvučiť bez akýchkoľvek problémov celý program svadby. Od hovoreného slova pri obrade a súčasne živej kapely, vkusnému podkresu pre hostinu až po tanečnú zábavu pod hviezdami... Všetko, hudba aj osvetlenie, bolo perfektne načasované a kvalitne prevedené. Štepán nám pomohol pri plánovaných svadobných hrách aj pri improvizovanej zábave. Veľmi ti ďakujeme, Štepáne, že sme sa na teba mohli v náš deň stopercentne spoľahnúť. Doporučujeme všetkým !!! Eliška a Tomáš

Eliška

zobrazit profil DJe

DJ Cliché

Naprosto skvělé. Moc jsme si to s Robertem užili a děkujeme.

Jan

zobrazit profil DJe

DJ Oldřich Hróza

Super, perfektní, jako vždy.

Libuse

zobrazit profil DJe

DJ Petr Novák

Z vlastní zkušenosti mohu Petra Nováka jako svatebního Dj jedině doporučit. Bylo vše tak, jak jsem si předem na jedné schůzce domluvili. Na sjednaném místě byl včas a připraven. Mix hraných písní se mě i hostům líbil. Hostům hrál i na jejich přání a vycházel jim vstříc. Petr H.

Petr

zobrazit profil DJe

DJ Schafff

Ještě jednou moc děkujeme, bylo to super. Všichni tě hrozně chválili, hlavně rodiče. :D

Markéta

zobrazit profil DJe

Koordinace svatebního dne

Vsetko bolo super .Odporucame vsetlym ktori vahaju.

Mia

zobrazit profil DJe

DJ Miroso

Popis, který k DJ najdete, je plně vypovídající a v každém případě ve všem souhlasíme. Skvěle nazvučený obřad a následně celý den. Oceňujeme nasazení během svatby a také komunikaci před samotnou svatbou. My i hosté jsme si hudbu moc užívali, umění mít cit pro zvolenou hudbu, jaká je zrovna třeba. Velmi děkujeme a s čistým srdcem jenom doporučujeme :)

Michaela

zobrazit profil DJe

DJ Dan Keschen

Vše v pořádku dle představ

Jan

zobrazit profil DJe

DJ Miroso

DJ Miroso nám na svadbe pripravil vynikajúcu zábavu, splnil želania každého z hostí, takže všetci boli dokonale spokojní. Zároveň odmietol zahrať veci, ktoré sme mali na blackliste, ale zdvorilo :) Takisto preukázal veľkú dávku trpezlivosti, keď posledným 5 preživším hral ešte skoro dve hodiny až do úplného vyčerpania. Ďakujeme za skvelú prácu a každému ho vrelo odporúčame!

Filip

zobrazit profil DJe

DJ Miroso

Byla to super jízda .Byly jsme velice spokojení a moooc děkujeme...

Šikovà

zobrazit profil DJe

DJ Štěpán Brück

Štěpán byl skvělý, a to jak během svatebních příprav, tak především na svatbě samotné. Pořádně hosty na parketu nažhavil a s těmi vytrvalými vydržel až dlouho do noci, nebo spíš do rána.

Iveta

zobrazit profil DJe

Dušan Binka

Moc děkujeme Dušanovi za to, že nám pomohl z našeho svatebního dne udělat jednu velkou úžasnou párty! Komunikace s ním byla od prvního dne skvělá, nic nebyl problém, shodli jsme se ve stylu hudby i v pojetí celé svatby. Hodně nám radil jak v průběhu příprav, tak i v den svatby a jelikož nám počasí nepřálo, celý harmonogram se musel přizpůsobit počasí a momentální atmosféře, Dušan všechno tohle "pohlídal" a hlavně díky němu zábava jela od hostiny až do rána. Také nás celým dnem provázel a moderoval soutěže, ale s citem a vtipem. Jestli hledáte opravdového profíka, který bude hrát jednu pecku za druhou, nenechá vaše hosty vydechnout a vy se jen tak tak vejdete na parket, zavolejte Dušanovi, nebudete litovat! Ještě jednou DÍKY MOC! Byla to párty! :) Lída a Martin

Ludmila

zobrazit profil DJe

DJ Green

Jaké to bylo? Dobré. Bohužel nemůžeme říci, že super a bez chybičky. Asi jako největší chybu vnímáme to, že na náš první tanec nezazněla přesně ta skladba, kterou jsme chtěli. Zde do "dotazníku" jsme vložili odkaz na instrumentální verzi písničky Imagine Dragons - Next to me, ale na svatbě nám hrála originální verze přímo od skupiny. A vysvětlení, že byl vidět název a tak to zahrál nám v náš den D opravdu nestačí. Druhou výtku máme k tomu, že nezazněly všechny písničky z přiloženého Spotify playlistu. Chtěli jsme je tam slyšet, proto jsme je tam přeci dali ;-) Nicméně naši hosté se bavili, my také. Zatancovali jsme si a i přes tyto chyby a nedostatky si náš den užili. Vybavení DJ bylo profesionální a hudební produkce tak skvěle odpovídala a nemuseli jsme se bát, že by to znělo jako ze sudu. Hostům i nám plnil písničky na přání a i přes zdlouhavější přesun hudební techniky po 22 hodině si myslíme, že všehovšudy vše dopadlo dobře.

Veronika

zobrazit profil DJe

DJane Olliie

Olliie je ten najlepší DJ, akého sme kedy zažili! Tancovali aj hostia, ktorí bežne netancujú, a všetci chválili playlist už počas svadobnej hostiny :) Komunikácia bola taktiež perfektná. Svadbu si snáď už nezopakujeme, no party s Olliie potrebujeme zažiť znovu! :)

Petra

zobrazit profil DJe

DJ Schafff

Jako, my věděli od slyšení, jak je DJ SCHAFFF dobrej, ale nikdy bychom si nedovedli představit, že naše svatební párty může být díky němu tou nejlepší párty v životě (a že jsme jich za studentských let navštívili). Když obecně lidem řekneš, že budeš mít na svatbě DJe, řeknou „meh“ a čekají nějakého vyhořelého pouštěče ohraných šlágrů. Možná že něco podobného čekali i naši přátelé. Nevíme. Nicméně zítra to bude týden od týhle legendární párty a tématem č. 1 zůstává, jak skvělej DJ SCHAFFF je. Jakube, díky za to, co děláš, a dělej to dál! MTB

Tereza

zobrazit profil DJe

DJ Petr Novák

Petr je spolehlivý, je s ním skvělá komunikace a celkově jsme byli moc spokojení:-)

Rosolová

zobrazit profil DJe

DJ Folteen

Bylo to supeeeeeeeeeeeeer !!!!!!!!!!!! Honza byl absolutně boží. Za celý večer nebyl parket prázdný. Výborně zvládl odmoderovat veškeré doprovodné aktivity. Domluva s ním byla excelentní. Honzo, děkujeme!!!!

Michal

zobrazit profil DJe

DJ Kubíík

Kubík byl skvělej! Doporučujeme všem, lepšího DJe a showmana jsme si nemohli přát. Dokonce jsme se na místě dozvěděli, že je fotografem a fotí skvěle! Moc Ti Kubí děkujeme, protože jsi vytvořil nezapomenutelnou atmosféru! Už jen přemýšlíme, pro jakou příležitost Tě zase budeme moci využít. :) :) :)

Klára

zobrazit profil DJe

Photo by: kamilandsimona.com & DJ Photos: Tino Kratochvíl, Photo Nejedlí.

Všeobecné obchodní podmínky Pravidla pro ochranu osobních údajů Pravidla DJs pro ochranu osobních údajů Cookies

Při poskytování služeb používáme cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas.

Copyright © 2020 WeddingDJs.cz

Poptejte nás