gad
fbpw
WeddingDJs.cz   >   Přečtěte si recenze našich svatebních Djs
DJ Schafff

Kuba byl naprosto skvělý, jako vždy. Vše si sám zorganizoval a zábava plynula velmi nenuceně, dle nálady hostů. Kubo, ještě jednou moc díky za vše, bylo to nezapomenutelný:)

Erika

zobrazit profil DJe

DJ Miroso

Radi bychom touto cestou ještě jednou moc poděkovali DJ Mirosovi a především ho doporučili i pro Vaši svatbu. Maximálně empaticky a vstřícný přístup, ať se týká osobního setkání před svatbou nebo samotného svatebního dne. Vždy ve všem vyšel vstříc do posledního detailu a vydržel s námi do naprostého vyčerpání všech svatebčanů, tak jak bylo slíbeno. V dalších dnech jsme od svatebčanů dostávali jednu chválu za druhou na vytvoření skvěle hudební atmosféry, takže můžeme doporučit nejenom my.

Jan

zobrazit profil DJe

DJ Miroso

Pre všetkých, ktorý stále váhajú s výberom tej správnej osoby, ktorá sprostredkuje hudbu na vašej svadbe: Nehľadajte, už ste našli!!! Naozaj sme nenašli nič, na čo by sme sa mohli sťažovať. Už po prvom stretnutí sme vedeli, že sme vybrali správne. Profesionál, splnil nám všetko, čo sme si vymysleli. S čím sme si nevedeli poradiť (počet piesní, poradie programu,..), bol nám nápomocný. Zahral "plesovú klasiku", v podstate všetky súčasné české a slovenské kapely, na ktorých koncert by ste chceli ísť a nevynechal ani súčasnú zahraničnú scénu. Hudbu obmieňal podľa našej aktuálnej nálady, toho kto práve tancoval. Strávili sme veľa času hľadaním a vyberaním DJ a obaja sme sa zhodli, že dať na doporučenia tu na stránke nebola chyba. Náš deň bola aj vďaka nemu dokonalý. Ešte raz ďakujeme, Andrea a Honzo

Andrea

zobrazit profil DJe

DJ Tonda Chronc

S Djem Tondou jsme byli nadmíru spokojeni. Zachránil nás před totálním fiaskem, když nám 2 dny před naší svatbou vypadl DJ. I za tak krátký čas se s námi zvládl na všem domluvit a splnit naše představy. Moderování i hraní má opravdu v malíčku, rád zahraje cokoli na přání, dobře se s ním komunikuje, má příjemné vystupování a hravě si umí poradit s jakoukoli změnou programu nebo úpravou časového harmonogramu na poslední chvíli. DJ Tondu moc doporučujeme.

Diana

zobrazit profil DJe

DJ Cuba6

Jakub je absolutní profesionál, velmi milý a vstřícný člověk a z naší svatby, přestože byla spíše menšího rázu, udělal skvělou party:) Všichni si ho pochvalovali, padly i věty typu “Já toho DJ miluju a asi si ho vezmu, je prostě boží!”:) Celkově se nám celý svatební den krásně vydařil a Jakub na tom měl obrovský podíl. Pokud budeme plánovat nějakou další akci, na které budeme potřebovat DJ, tak už víme, koho si vybereme! Doporučujeme všemi deseti!!!!:)

Lenka

zobrazit profil DJe

DJ Schafff

Náš svatební den byl jak z pohádky. Měla jsem kolem sebe spoustu lidí, kteří dokázali z mojí (naší) svatby vykouzlit svatbu snů a DJ Schafff měl na tom obrovský podíl. Den před svatbou se mě můj manžel zeptal, na co se těším a já mu řekla, že na Schafffa :). Postaral se o nás naprosto úžasně. Hudba, moderování (za tu dražbu děkujeme) ozvučení, roztancoval hosty, které jsem nikdy tancovat neviděla, hlídal za nás harmonogram a například dokázal vyhodnotit, jestli půjdeme házet kytici podle harmonogramu nebo dáme hostům ještě chvilku prostor. Když jsem mluvila s hosty po svatbě tak všichni Schafffa chválili. S každým si dokázal pokecat a vytvořil úžasnou atmosféru. Prostě svatba v rodinném kruhu. Doufám, že se ještě někdy podívám na akci, kde bude hrát, protože to bude opět skvělá akce :).

Barbora

zobrazit profil DJe

DJ Rostislav Jež

Bylo to úžasné a Rosťa je DJ na pravém místě. Moc jsme si to užili a hudba byla taková jakou jsme si přáli a skvěle plnil přání i dětem. Děkujeme Danila a Petr Hodovancovi

Petr

zobrazit profil DJe

DJ Tonda Chronc

Úplne perfektné, nemám nič, čo by som mohla vytknúť a to som naozaj hrozná puntičkárka. Tonda je strašne super človek, od prvej chvíle má človek pocit, že sa baví so starým kamarátom a pritom veľkým profesionálom, pri plánovaní a prípravách sme získali pocit, že mu naozaj úprimne záleží na našich prianiach a tie boli potom naozaj aj všetky naplnené, zároveň vie aj vhodne poradiť a nenásilne usmerniť na základe svojich skúseností. Na svadbe všetko šlo ako po masle, s ničím nebol problém, hudba super, svetlá super, parádna párty, tancovali sme do rána. Tondu bolo vidieť a počuť vždy, keď to bolo treba, ale zároveň na seba nestrhával priveľa pozornosti, skvele to vyvážil. Moderoval nám aj súťaže (prehľadne a vtipne) a zvládol aj hudbu k tradičnému slovenskému začepčeniu nevesty. Ale hlavne bol celý čas veľmi milý, pozitívny, energický, priateľský a taký jednoducho nádherne "ľudský" - môj dedko sa mu v jednu pokojnejšiu chvíľu rozhodol vyrozprávať svoj životný príbeh a Tonda pôsobil, že mu snáď nič nemohlo spraviť väčšiu radosť, než si to od neho vypočuť :))) Bezvýhradne doporučujem.

Lucia

zobrazit profil DJe

DJ Michal Brabec

Michal je moc milý mladý muž, děkujeme za jeho vstřícnost a příjemné vystupování

Petra

zobrazit profil DJe

DJ Schafff

Nejlepší DJ

Adriana

zobrazit profil DJe

DJ Petr Novák

Moc milý DJ, super výběr hudby, bezva komunikace :-)

Alice

zobrazit profil DJe

DJ Cuba6

Jedním slovem - super. Kuba nám skvěle ozvučil jak obřad, tak hostinu a na závěr party. Skvěle se popasoval s netradičním místem konání, přijel za námi až do Rakouska na horskou chatu a ještě nám v rámci obřadu přečetl český překlad svatební řeči rakouského matrikáře. Komunikace od začátku do konce rychlá a bezproblémová. Na party bezvadně vystihl velikost svatby a citlivě nasvítil taneční parket. Během večera odmoderoval vše potřebné. No a na závěr to hlavní - celou dobu nám úplně bezvadně hrál. Vyplnili jsme poctivě naše oblíbené kapely, svatby a filmy a tomu odpovídal playlist, samé naše oblíbené písničky, jedna pecka za druhou, jako nevěsta jsem musela odcházet ven, když jsem si chtěla odpočinout, protože jinak bych se utancovala k smrti :-) Občas Kuba trošku zpomalil, když jsme opravdu vypadali, že umřeme, ale celkově skvěle četl atmosféru v místnosti, písničky bezvadně navazovaly a opravdu jsme si to všichni perfektně užili. Já jsem si zatančila, jak snad nikdy v životě. Podtrženo sečteno, Kubu jednoznačně doporučujeme, svatbu nám neuvěřitelně pozvedl, udělal skvělou atmosféru a super party!

Kamila

zobrazit profil DJe

DJ Schafff

Jaké to bylo? Naprosto epesní a nezapomenutelné! Schafff je zkrátka skvělý, srdečný a neuvěřitelně energický člověk a nepřekonatelný DJ, který nechá za pultem maximum, aby vy jste mohli nechat maximum na parketě

Andrea

zobrazit profil DJe

DJ Miroso

Chtěli bychom Mirkovi alias DJ Miroso poděkovat za celý náš svatební den. Nejen, za profesionální výkon a perfektní hudební doprovod, což se od DJ očekává, ale i za nadstandardní empatický a lidský přístup, za neskutečný klid, který z něj po celou dobu vyzařoval (a uklidňoval nevěstu) a obrovskou ochotu a chuť k práci. Jsme rádi, že jsme dali na instinkt a vybrali si právě Mirka, protože lepší volbu jsme nemohli udělat. Ještě jednou děkujeme a přejeme plno dalších vydařených svateb! :-) ♥ Bažantovi

Aneta

zobrazit profil DJe

DJ Folteen

Bylo to naprosto super. Výběr písniček pro všechny věkové kategorie na naší svatby. Nadmíru spokojeni. Můžeme jen doporučit :-) Zatrsali jsme pořádně. Oceňujeme také ale vhodné komentování ke hrám a celkovému večeru. No prostě skvělý :-) Děkujeme

Zuzana

zobrazit profil DJe

DJ Miroso

Bylo to skvělé! DJ Miroso přesně vystihnul náladu svatebčanů, nezalekl se ani (zdánlivě) šílených hudebních přání a hlavně s námi vydržel pařit do svítání. :)

Nikola

zobrazit profil DJe

DJ Oldřich Hróza

Děkujeme za skvělý doprovod našeho pracovního dne. Olda byl moc ochotný, dokázal vyhodnotit, jakou píseň právě zahrát a vyhověl všem přáním našich svatebních hostů. Doporučuji!

Michaela

zobrazit profil DJe

DJ Cliché

Dj Cliché je zaručená zábava. Trochu sa s nami natrápil pretože kvôli COVID-19 sem svadbu pár krát presúvali. Nemal najmenší problém prísť na Slovensko. Hral úplne skvele. Musím povedať, že to bolo z každého rožku trošku čo bolo super lebo každý z hostí si tam našiel to svoje. Aj nám moderoval a vyhlasoval všetko potrebné čo bolo treba. Je veľmi ochotný a snaží sa vyhovieť všetkému čo si nevesta a ženích navymýšľajú. Veľmi nám pomohol. Aj na základe jeho skúseností z iných svadieb nám veľmi veľa pomohol. Síce kvôli veľkému teplu sa nedalo v poobedňajších hodinách tancovať na parkete alebo vidieť ľudí ako si podupkávajú nohami na záhrade a hýbu sa do rytmu muziky bolo cítiť, že každý si muziku užíval. Patrí Vám veľká vďaka za nezabudnuteľnú zábavu a výbornú atmosféru na našej svadbe :)

Ivan

zobrazit profil DJe

DJ Tonda Chronc

Fantastické, tenhle člověk se pro to narodil!!! Dokázal nemožné!!! Náš den byl díky němu ještě více skvělý.

Nelly

zobrazit profil DJe

DJ Green

Moc děkujeme Pavlovi - DJ Green za krásný hudební doprovod na naší svatbě! Moc jsme si jí užili a svým přístupem a pohodou k tomu Pavel určitě přispěl. :-) Slyšeli jsme všechny písničky, které jsme chtěli a ozvučení sálu bylo na jedničku. Děkujeme!

Klára

zobrazit profil DJe

Photo by: kamilandsimona.com & DJ Photos: Tino Kratochvíl, Photo Nejedlí.

Všeobecné obchodní podmínky Pravidla pro ochranu osobních údajů Pravidla DJs pro ochranu osobních údajů Cookies

Při poskytování služeb používáme cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas.

Copyright © 2021 WeddingDJs.cz

Poptejte nás