gad
fbpw
WeddingDJs.cz   >   Přečtěte si recenze našich svatebních Djs
DJ Schafff

Absolutně boží! myslím si, že jsme si lepšího DJ nemohli přát! Hudba byla perfektně nachystaná, ozvučení, světla i parádní bublinky. Děti i starší i všichni se opravdu bavili a nikomu se nechtělo z parketu. A skvělé bylo, že nám DJ Schafff pomohl i v pár pro nás trochu náročnějších chvílích. Doporučuji všemi deseti!

Adéla

zobrazit profil DJe

DJ Cliché

Dnes je to přesně 2 měsíce, co nám na svatbě hrál jedinečný DJ Cliché, kterému bychom chtěli touto cestou poděkovat a vyzdvihnout jeho profesionalitu, kterou jsme ještě u žádného jiného DJ neviděli. Hrál nám přesně podle našich představ, byl skvělým moderátorem, který bleskově reagoval na naše požadavky, vymyslel a spolu s kolegyňkou nám zorganizoval zábavu, která zabavila všechny hosty v době, kdy jsme se byli fotit a hlavně byl neskutečným showmanem a tanečníkem, čímž všechny překvapil a přilákal na parket. Hudba na svatbě je opravdu důležitá a my můžeme říct, že jsme si DJ na svatbu vybrali nejlepšího, jakého jsme mohli. Ještě jednou strašně moc děkujeme! Zuzka a Tomáš Vacenovští

Zuzana

zobrazit profil DJe

DJ Schafff

Schaffi je naprostý profík. Všichni svatebčané včetně nás byli nadšení! Zábava jela na plno a nejvíce zpětných vazeb máme opravdu na hudbu a akci na parketu ;) Lepšího DJ jsme zvolit nemohli a doufáme, že to nebyl poslední mejdan, kde nás Schaffi doprovázel ;) Jsi prostě boží :) Díky, díky, díky!!!

Kateřina

zobrazit profil DJe

DJ Štěpán Brück

Štěpán je absolutní profesionál a jako bonus také pohodář a člověk se srdcem na správném místě. Zadání znělo jasně - udělat z naší svatby pořádnou párty. Toho se také po poledni zhostil a až do pozdních nočních hodin nepolevoval. Pokud někdo váhá, za Štěpána dávám s klidem ruku do ohně. Vyberte si jej taky, nebudete litovat!

David

zobrazit profil DJe

DJ Štěpán Brück

Perfektní jako vždy

Nikola Hrabovská

zobrazit profil DJe

DJ Oldřich Hróza

Pan Olda byl úžasný, vše probíhalo podle představ. Komunikace bez problémů. Hrál vše co jsme chtěli, byli jsme všichni maximálně spokojeni.

Markéta

zobrazit profil DJe

DJ Petr Novák

Petra si nemůžeme vynachválit. Ve všem nám vyšel vstříc, skvěle poradil a postaral se o to, aby veškerá hudba při obřadu vyšla tak, jak měla :-) Vyzdvihnout musíme i jeho moderátorské schopnosti. Byl připraven i na nečekaná přání hostů, jako například karaoke :-) Výběr hudby reflektoval vkus a taneční náladu svatebčanů, takže se nestalo, že by byl parket prázdný. Vydržel s námi až do pozdních ranních hodin, po celou dobu s úsměvem :-) Děkujeme :-)

Tereza

zobrazit profil DJe

DJ Schafff

Skvela party od zacatku do konce! Kuba dokaze vytvorit skvelou atmosferu a ma tolik energie, ze tim dokaze nakazit§it vsechny! Statecne nam pomohl drzet party do peti rano jen proto, protoze moje svatba! :) Urcite Kubu doporucujeme - nebo spis vlastne - must have! ;) Dekujeme!

Adela

zobrazit profil DJe

DJ Schafff

Když jsme začali plánovat naši svatbu, nejprve nás ani nenapadlo shánět DJ, ale spíše kapelu. Nejsme úplně tančící pár a párty v klubu taky nevyhledáváme. Navíc jsme už několik svateb prošli a vždy jsme zažili jen kapelu. Během plánování našeho dne jsme dostali doporučení od kamarádky, že DJ Shafff je naprostá jednička mezi DJ a tak jsme si říkali vlastně proč ne. Teď už víme, že rozhodnutí pozvat si Shafffa na svatbu, bylo jedno z těch nejlepších, co jsme mohli udělat. Byla to naprostá BOMBA! To, jakou nám udělal na svatbě atmosféru nejde ani slovy popsat. To se musí prostě zažít

Šárka

zobrazit profil DJe

DJ Folteen

DJ Folteen byl pro hudební stránku naší svatby nejlepší volba. Svatební hosté ještě dlouho po svatbě schválili výběr DJ. Hudba zvolená k hostině jen podtrhla celou atmosféru a večerní párty zvedla ze židlí i netanečníky :) To vše bylo doplněno profesionálním a vtipným moderováním. Co se týče komunikace - uvolněná, pohodová a NAPROSTO perfektní. Nemůžeme nic jiného než vychválit a DOPORUČIT! :)

Markéta

zobrazit profil DJe

DJ Petr Novák

Petr byl fantastický! Perfektně se vžil do party a házel jednu pecku za druhou.. žádný z požadavků pro měj nebyl problém a všem zahrál co jim na očích viděl. Profesionál s věčným a milím úsměvem na tváři. Pařil s námi až do rána

Markéta

zobrazit profil DJe

Koordinace svatebního dne

Všetko prebehlo podľa dohody od obradu až po dlhé večerné hodiny. Vďaka Milušce sme sisvadbu užili o to viac.

Kristína

zobrazit profil DJe

DJ Dan Keschen

Bolo to úplne super a vsetci sa bavili. DJ hral skvele.Bolo vidieť, že je veľký profesionál.

Kristína

zobrazit profil DJe

DJ Cuba6

Velmi profesionální přístup, příjemné vystupování, skvělá domluva. Líbilo se nám, jak dj reagoval na dění, hudbu vybíral velmi citlivě k aktuální atmosféře a dění. Stačilo vstoupit na parket a hrál písně z našeho oblíbeného playlistu. Spokojení jsme byli také s moderováním u svatebních her. Tančili jsme do rána, děkujeme.

Dominik

zobrazit profil DJe

DJ Schafff

Bylo to naprosto skvělý, všichni si to moc užili. Měli jsme tam nakonec i poměrně dost dětí, což jsme nepředpokládali a Schafff je super pobavil. Hosté ze svatby se nás další dny ptali, odkud byl DJ, že to bylo úžasné. Jednoznačně doporučujeme, protože to byla super party a skvělá show! :) Shodli jsme se se ženou na tom, že to fakt byl nejlepší mejdan v životě. :)

Michal

zobrazit profil DJe

DJ Tonda Chronc

Naprosto boží!!!!

Barča

zobrazit profil DJe

DJ Captain Sound

Byla to taková jízda, že pod námi na parketu málem praskla podlaha

Kateřina

zobrazit profil DJe

DJ Michal Brabec

Nejlepší párty! Protancovali jsme střevíce, až jsem čekala na písničku, při které by mi nebylo líto si odskočit :D Musím pochválit i perfektní vycítění hudby při obřadu, bylo to přesně takové jaké jsme si to představovali. Škoda, že už je to za námi, dala bych si to znovu! Děkujeme!

Tereza

zobrazit profil DJe

DJ Cliché

Najlepší DJ, akého má minimálne ČR a SR! Ako človek bol milý, ústretový, plný nápadov a hlavne počúval naše priania a na osobnom stretnutí sme prebrali úplne všetko, dokázali by sme s ním sedieť hodiny a ďalej sa rozprávať :) Taktiež mailová komunikácia s ním bola priama, zrozumiteľná a príjemná. No a svadba bola jedna veľká super párty, skvelý výber hudby (lebo vedel, čo "očakávame" my aj naši hostia), niekedy sme mali problém aj prestať tancovať (kapustnica nám úplne ušla, lebo sme ju kvôli tanečnému zápalu ani nechceli ísť jesť :D :D). Keby si môžem robiť svadbu každý rok, tak každý rok je tam povinne Róbert a bavil by sa s nami :) (lebo aj ako DJ sa stíhal baviť!). Záverom - DJ a koláče na svadbe sú naozaj to najdôležitejšie a my sme si vybrali na 110%. Kiež by ste si ho všetci na základe už len tejto recenzie vybrali :) My veľmi pekne ĎAKUJEME!!! ♥

Dominika

zobrazit profil DJe

DJ Schafff

Super, boží ostatně jako vždy!!!! DJ Shafff je profík na svém místě. V rámci slovního firemního průzkumu mezi zaměstnanci mohu potvrdit spokojenost u všech. Fotky zatím nemáme k dispozici, ale jakmile budeme mít, ráda s nasdílím některé:-). Přeji ať se daří! Katka Červinková

Katka

zobrazit profil DJe

Photo by: kamilandsimona.com & DJ Photos: Tino Kratochvíl, Photo Nejedlí.

Všeobecné obchodní podmínky Pravidla pro ochranu osobních údajů Pravidla DJs pro ochranu osobních údajů Cookies

Při poskytování služeb používáme cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas.

Copyright © 2021 WeddingDJs.cz

Poptejte nás