gad
fbpw
WeddingDJs.cz   >   Přečtěte si recenze našich svatebních Djs
DJ Petr Novák

Rozhodně doporučujeme! Vše proběhlo naprosto v pořádku, DJ odhadl každou situaci. Nebyli jsme schopni dát dohromady hudbu před svatbou a vše jsme nechali na DJ, vše bez nejmenší chybičky. Dokonce nás večer překvapil i hudbou našeho specifického žánru (DNB). Moc děkujeme, M+P Cmíralovi

Martina

zobrazit profil DJe

DJ Cuba6

S DJ Cubom sme boli veľmi spokojný, hlavne že vydržal tlak otca, ktorý požadoval pesničky, ktoré sa páčili jemu a nie neveste. :) Zábava to ale bola výborná, zabavili sa ako deti, tak dospelí. Bola som veľmi spokojná so všetkým, počnúc úvodným stretnutím a končiac samotným hraním na svatbe. DJ Cuba je profesionál, bol veľmi milý a odmoderoval nám aj hru a ďalšie doprovodné aktivity. Doporučujem všetkými desiatimi a verím, že ak si ho vyberiete na svatbu, nebudete ľutovať.

Michaela

zobrazit profil DJe

DJ Cliché

Skvělé!! Všechno měl DJ skvěle připravené, měl nás perfektně navnímané a dokonce nám poradil pár výborných svatebních her, které sklidily velký úspěch. Můžeme jen doporučit!

Jiří

zobrazit profil DJe

DJ Green

DJ Green byl moc milý. Vše si před naším příjezdem připravil a oslava proběhla hladce. Byl moc ochotný a dokonce si pro nás připravil skvělé překvapení. Moc mu děkujeme a vřele doporučujeme!

Jiří

zobrazit profil DJe

Koordinace svatebního dne

Miluška jako koo byla naprosto úchvatná a úžasná ???? o vše potřebné a pro nás důležité se perfektně postarala a uměla i zabavit naše hosty a jela s námi na naší vlně a uměla to pořádně rozjet . ❤️ Přejeme jen to nej nej ❤️

Jan

zobrazit profil DJe

DJ The-B

Bavili jsme se jak dlouho ne. Za nás naprosto super a dokonalá atmosféra a dj Bohouš byl úžasný a uměl vystihnout situaci hudbou. Přejeme jen to nej nej ❤️

Jan

zobrazit profil DJe

DJ Cuba6

bylo to skvělé, DJ hrál samou moji oblíbenou muziku, výborně se doplňoval s cimbálovkou. takže maximální spokojenost

Lumír

zobrazit profil DJe

DJ Folteen

Honza byl skvělý, všichni jsme si to pořádně užili a máme jen a jen pozitivní zpětnou vazbu na celou zábavu kterou nám Honza připravil. Jsem rád, že tam mohl být na nás den s námi a již se známe delší dobu a byl pro mě jasnou volbou jej oslovit. Ještě jednou děkujeme a zase někdy :-)

Petr

zobrazit profil DJe

DJ Cuba6

Naprostá paráda - Cuba6 je profík ;)

Zbyněk

zobrazit profil DJe

DJ Schafff

Bylo to SUPER. Akční, edukativní, zábavé a lidské.

Jiří

zobrazit profil DJe

DJ Tonda Chronc

DJ neměl chybu,vsichni svatebčané si ho chválili,doporucim v budoucnu na další akce.Hezky den.

Taťínek

zobrazit profil DJe

DJ Green

DJ Green je naprosto skvělá volba. Zahraje vám různé styly, aby dostal na parket co nejvíc svatebčanů. Všechny písně na přání si eviduje a postupně hraje. Po celou dobu má úsměv na tváři a ve všem vyhoví. Byli jsme moc spokojení a vřele doporučujeme.

Monika

zobrazit profil DJe

DJ Štěpán Brück

Štěpána velmi doporučujeme. Když jsme dorazili z kostela, tak bylo připraveno a hladce se začalo. Splnil přání všech hostů a tancovalo se až do rána, dokonce i netanečníci vyšli na parket. Hudba byla dobrá a stále tančila hromada lidí skrz celý večer a zároveň se u stolů lidé slyšeli. Celkové hodnocení 5/5 Děkujeme velmi pěkně za to, že nám dokonale ozvučil náš výjimečný den. Roman a Eva

Roman

zobrazit profil DJe

DJ Schafff

Naprosto perfektní! Velmi doporučujeme. Ještě jsme nezažili tak fajn přístup. Skvělá párty a to rozhodně i díky DJ Schafffovi! Hodně oceňujeme jeho individuální přístup k nám a i k dětem, které mají díky němu ze svatby velké zážitky. :-) Moc děkujeme!!!

Kristína

zobrazit profil DJe

DJ Folteen

Super ! Empatický, pohotový a spolehlivý!

Marcela

zobrazit profil DJe

DJ Cuba6

DJ Cuba6 zahrál vše co jsme si přáli a roztancoval úplně všechny od nejmladších po nejstarší. Rozhodně doporučujem. Nejlepší párty v životě!

Matěj

zobrazit profil DJe

DJ Tonda Chronc

Ahoj Tondo, ještě jednou děkuji za skvělé narozky, byla to peckaaaa! Všichni nadšení, tančící i netančící. Samé pozitivní zprávy, i kontakt jsme už předali. Jediné stížnosti jsou na bolavé nohy a bolest za krkem ???? díky moc!

Alena

zobrazit profil DJe

DJ Schafff

Byla to topka! Shafff je prostě legenda, která rozjede každou párty! Milujeme ho.

Jirka

zobrazit profil DJe

DJ Schafff

Ahoj Jakube, ahoj Wedding DJs, Dal jsem si chvíli na rozmyšlení, abych dokázal napsat zpětnou vazbu, kterou si zasloužíš/zasloužíte a ve které popíšu, co jsem vlastně já i ostatní svatebčané zažili. Na Wedding DJs mi paní z Kocandy, kde svatba proběhla, dala doporučení. Po otevření webových stránek jsem zjistil, že jednoho z nabízených DJů znám a vím, že umí divy. Tudíž nebylo pochyb, že právě tento tým chci na své svatbě. I přesto, že jsem počítačový analfabet, jsem bez problémů vyplnil jednoduchý formulář a do krátké doby mi volala neskutečně příjemná paní, která řekla, že vzhledem k mým požadavkům je bez debat, že potřebujeme DJ Schafffa. A měla pravdu. Krátce před svatbou jsme se s Jakubem (DJ Schafffem) seznámili a dohodli se na průběhu akce. Zkrátka – je to profesionál. Vše zařídil a přichystal dle dohody. Hosty bavil tak, že většina z nich posléze přišla a žádala si na Jakuba kontakt; dokonce přátelé, kteří chystají svatbu, se rozhodli, že mění DJe, protože takovouto party chtějí i oni. Jakub se umí naprosto přizpůsobit situaci a náladě. Bavil děti i seniory, a to nejen hudbou, která se rozhodně nenechala svazovat škatulkami žánrů, ale i skvělou jeho moderací, jež vtahovala všechny do hry. I díky Jakubovi se tento den zapsal mezi nejlepší dny v našich životech, takže velké D-Í-K-Y a pevně věřím, že se brzy znovu setkáme! Každému, kdo si dá čas a tyto řádky přečte, radím, aby neváhal a rozhodně využil skvělých služeb těchto pařmenů. Mějte se krásně! Michal & Hanča PS: Z finální ranní „pogo-dohry“, kde nás zůstala jen hrstka, mě bolelo za krkem ještě dalších 5 dnů…! :)

Michal

zobrazit profil DJe

Photo by: kamilandsimona.com & DJ Photos: Tino Kratochvíl, Photo Nejedlí.

Všeobecné obchodní podmínky Pravidla pro ochranu osobních údajů Pravidla DJs pro ochranu osobních údajů Cookies

Při poskytování služeb používáme cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas.

Copyright © 2022 WeddingDJs.cz

Poptejte nás