gad
fbpw
WeddingDJs.cz   >   Přečtěte si recenze našich svatebních Djs
DJ Oldřich Hróza

DJ Oldu jsme si vybrali podle recenzí, osobní zkušenost jsme neměli, ale rozhodně jsme neudělali chybu a všechno, co se píše, je pravda! :) Krásně zvládl vyvážit playlist tak, aby si tam každý něco našel a bavili jsme se díky tomu ohromně nejen my, ale skutečně všichni naši hosté. Všechno bylo absolutně bez problému a my moc děkujeme za smršť dojemných a divokých zážitků z parketu. Byla to jízda, děkujeme!

Veronika

zobrazit profil DJe

DJ Štěpán Brück

Štěpán je již třetím rokem hlavní náplní společenského večera na lékařském kongrese a vždy splní očekávání nás i našich klientů. V rámci své práce objednávám v různých městech DJe, ale se žádným jsme prozatím nebyli tak spokojeni jako se Štěpánem.

Gsymposion.cz

zobrazit profil DJe

DJ Cuba6

DJ Cuba6 zvládl akci na výbornou. Hodnotím profesionální přístup a hrál to, co publikum vyžadovalo, což je podstatný.

KRKA

zobrazit profil DJe

DJ Kubíík

Kuba je fakt člověk na spravném místě, všichni byli nadšeni z hudby a z celé te party. Někteří říkali, že si takhle nezatančili nejméně 7 let, ženichův táta prý nikdy v životě

Hana

zobrazit profil DJe

DJane Olliie

Výborná spolupráca, skvelá párty. Ďakujem :)

KIWI

zobrazit profil DJe

DJ Schafff

Naprosto parádní, hosté byli nadšení, ani se jim nechtělo odcházet :)

ND

zobrazit profil DJe

DJ Schafff

Party byla skvělá, DJ Shafff to umí pořádně roztočit a nepustil nikoho z parketu. Byli jsme maximálně spokojeni.

KPMG

zobrazit profil DJe

DJ Štěpán Brück

Bylo to skvělé. Přesně jak jsme se dohodli. Štěpán nijak nerušil naši soukromou atmosféru a současně nás stále lákal na parket dalšími a dalšími vály :) Hudbu jsme tak mohli úplně pustit z hlavy a věnovat se párty.

Jakub

zobrazit profil DJe

DJ Messer

DJ Messer vytvořil přátelskou party atmosféru, kdy s úsměvem na tváři hrál dle přání svatebčanů od odpoledních do brzkých ranní hodin. Zvládl vše od folklórních tanců až po nejnovější hity :) Zároveň pomáhal i s technickým zabezpečením pro tajné video překvapení pro novomanžele. Po celou dobu byl profesionální a zároveň uvolněný, kdy s přehledem zvládal i protichůdné požadavky některých přítomných. Určitě bychom si DJ Messera vybrali znovu, protože to byla fakt jízda :) Novomanželé Mihokovi

Kateřina

zobrazit profil DJe

DJ Folteen

Super, super, super

Libuše

zobrazit profil DJe

DJ Schafff

Senzační DJ, výkon byl přímo nad očekávání, nejen muzika, ale i moderování a uvádění ostatních účinkujících, perfektní atmosféra a zábava. Všechno bylo na jedničku s hvězdičkou a těšíme se na další spolupráci :)

Groz

zobrazit profil DJe

DJ Schafff

Kuba,nám byl doporučen,jestli jednou budeme mít svatbu tak tam musí hrát on!Tak se i stalo a vyplatilo se!

Markéta

zobrazit profil DJe

DJ Schafff

Mít Kubu (DJ Schafffa) na svatbě je výhra! Co si budem... Nejen, ze košili a gatě propotí ženich, bratranci, děda i kámoši, ale dva měsíce po svatbě na něj budou vzpomínat i babičky, které si takhle naposled trsly na vlastní svatbě. Naprostý miláček publika, skromný host u stolu, neskutečný showman za pultem a tanečník roztáčecí zábavu na parketě, člověk, díky kterému máte pocit, že tam není proto, že jste si jej zaplatili jako DJ na svatbu, ale že je vlastně jedním z hostů, díky kterému se všichni okolo cítí dobře. Jestli chcete vidět v akci někoho, koho vlastní job opravdu baví, skočte se podívat na Schaffa v akci, nebo si jej vezměte na svatbu.

Marek

zobrazit profil DJe

DJ Folteen

Hezké, příjemné vystupování moderátora. Jde vidět, že v tom umí chodit. Líbilo se mi, jak při selhání techniky při spuštění prezentace, neváhal a zareagoval pohotově. Opravdu profesionál jak má být. Honza - super.

Alcaplast.cz

zobrazit profil DJe

DJ Štěpán Brück

Veselé, parket byl plný od začátku do konce.

Lukáš

zobrazit profil DJe

DJ Las

Honza už na osobní schůzce vypadal, že se nebojí s citem kombinovat různé styly hudby, které jsme si řekli. A vše dopadlo podle očekávání, všechny generace si přišli na své a všichni se bavili až dokonce. Na závěr se věnoval i těm největším vytrvalcům, kteří to táhli až do úplného konce, písničkami na přání. Za to mu moc děkujeme. Zábavu a dobrou náladu nám Honza připravil na vysoké úrovni :-)

Radek

zobrazit profil DJe

DJ Cliché

Dj Cliché můžeme jen doporučit. I když měl zpočátku z naši svatby trochu strach, tak nám to alespoň dodalo pocit jistoty, že akci nebere na lehkou váhu. Panu Robertovi jsme připravili cely playlist s 300 songy, takže se i jeho obavy zmenšily. Nic nepodcenil, akci zvládl výborně, takže můžeme jen doporučit.

Edita

zobrazit profil DJe

DJ Štěpán Brück

Se Štěpánem jsme byli maximálně spokojení. Zahrál přesně podle našich představ a udržel taneční náladu až do konce. Nemuseli jsme nic zařizovat, jen jsme se domluvili kdy a kde - o vše ostatní, hlavně tedy o zábavu, se postaral sám. Rozhodně doporučujeme a děkujeme!

Matěj

zobrazit profil DJe

DJ Schafff

Bylo to naprosto skvele, uzasne a nezapomenutelne. Jakub je the best DJ na celem svete! Moc jsme si to s nim uzili a vsem ho muzeme jen doporucit. Byl velice vstricny, ochotny, udrzoval skvelou zabavu, hral skvele, bavil svatebni hosty i deti. Je proste jednicka! Moc moc dekujeme!!! V+L

Verča

zobrazit profil DJe

Photo by: kamilandsimona.com & DJ Photos: Tino Kratochvíl, Photo Nejedlí.

Všeobecné obchodní podmínky Pravidla pro ochranu osobních údajů Pravidla DJs pro ochranu osobních údajů Cookies

Při poskytování služeb používáme cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas.

Copyright © 2020 WeddingDJs.cz

Poptejte nás