gad
fbpw
WeddingDJs.cz   >   Přečtěte si recenze našich svatebních Djs
DJ Cliché

Bylo to úžasné. DJ chtěl znát naše oblíbené kapely, písničky, které ani u jednoho z nás nejsou moc taneční, ale přesto je snad všechny na svatbě zahrál a udělal z nich opravdu mega party. A ještě si to i užíval. :) Jsme moc rádi, že jsme si na svatbu vybrali právě jeho. Navíc je to velký sympaťák. :) Jestli se budu vdávat znovu, je pro mě DJ Cliché jasnou volbou. :)

, Kunovice, Zlínský kraj

zobrazit profil DJe

DJ Schafff

Schaffík je neuvěřitelný bavič, showman, profesionál a především osobnost! Těžko se nám bude vypichovat jeden či dva body za tak komplexní výkon! Epesně nám pomohl zorganizovat hudební podklad k celému obřadu, totálně vymazlil dražbu i s tombolou a dodal obrovskou pozitivní energii do celého dne/večera. O tom, jak to rozbalil za pultem dokonalým hudebním výběrem ani mluvit netřeba. Schaffíku nekonečný vděk tvým směrem vysíláme a ještě jednou děkujeme. Bez tebe by to nebylo to, co to bylo! A bylo to úplně nejvíc!!! S&L

Liborek, Dolní Kounice, Jihomoravský kraj

zobrazit profil DJe

DJ Messer

Prijemne, energicke. Byli jsme velice spokojeni.

Jana, Dašice, Pardubický kraj

zobrazit profil DJe

DJ Miroso

Jak bych jen začala?? Z celého srdce ti Miro dekujeme jak uzasne si hrál!!Lepsiho Dj na svatbu jsme si snad ani nemohli prat.

Alena, Zastávka, Jihomoravský kraj

zobrazit profil DJe

DJ Štěpán Brück

Naše zadání znělo jasně: ať se baví hosté! A to se povedlo na jedničku. Štěpán je profesionál od první schůzky až po poslední song. Děkujeme a rádi doporučujeme!

Lucie, Lanžhot, Jihomoravský kraj

zobrazit profil DJe

DJ Cuba6

Jakub byl naprostý profesionál. Všichni si pochvalovali, jak dokáže navazovat jednotlivé písničky na sebe. Nenechal se ničím vyvést z míry. Děkujeme za vynikající atmosféru a přátelský přístup.

Jakub, Honětice, Zlínský kraj

zobrazit profil DJe

DJ Wonka

DJ byl naprosto úžasný! Hrál nám přesně podle předchozí domluvy. Hrál i písničky na přání a všichni hosté i my jsme se skvěle bavili. Mockrát děkujeme a můžeme jen a jen doporučit.

Martina, Kurdějov, Jihomoravský kraj

zobrazit profil DJe

DJ Oldřich Hróza

Hral dle predstav, dle hostu na parketu. Prijemny clovek. Dekujeme za moderovani a party.

Kristyna, Rožnov pod Radhoštěm, Zlínský kraj

zobrazit profil DJe

DJ Miroso

Skvělé! Všechno klaplo jak mělo, hosté byli s Dj opravdu spokojeni (a já byla nadšená :)) Díky němu měla svatba tu správnou atmosféru a kdybych přemýšlela o další akci s Dj, opět oslovím Miru :-)

V., Pernštejnské Jestřabí, Jihomoravský kraj

zobrazit profil DJe

DJ Wonka

DJ Wonku určitě doporučujeme. Domluva s ním byla naprosto bezproblémová. Naše přání vyslyšel a pomohl nám i se svatebním tancem. Moc jsme si to užili, děkujeme.

Denisa, Kravsko, Jihomoravský kraj

zobrazit profil DJe

DJ Štěpán Brück

Štěpán byl super a naprosto naplnil naše přání a určitě ho rádi doporučíme kamarádům. Na úvodní schůzce jsme si ujasnili, co posloucháme, jaká muzika by se nám líbila a večer to Štěpán výborně poskládal a hrál opravdu tak, jak jsme si přáli. Dokonce i svatební hosté nám říkali, že tahle super DJ ještě nezažili. Moc doporučujeme!

Jan, Brno, Jihomoravský kraj

zobrazit profil DJe

DJ Wonka

Bylo to skvělé. Dj se o vše postaral k naší absolutní spokojenosti. Také naši hosté se vyjadřovali velmi pochvalně o jeho výkonu.

Jiří, Brno, Jihomoravský kraj

zobrazit profil DJe

DJ Štěpán Brück

Štěpán hrál naprosto skvěle, od první do poslední písničky odhadl přesně náš oblíbený styl hudby a všichni se na svatbě neskutečně bavili.

Jan, Osvětimany, Zlínský kraj

zobrazit profil DJe

DJ Schafff

Jakub je nejvíc nejlepší "dýdžej" / bavič / komentátor, jakého si člověk může na akci přát, ať už se jedná jako u nás o svatbu nebo jinou párty. Bylo to skvělé, i přestože hosté byli díky jídlu "totálně přežraní", takže bylo někdy obtížnější je dostat na parket, ale myslím, že i tak si to Kuba s náma taky užil. My rozhodně ANO!!! Jen nás mrzí, že jsme se s Jakubem nestihli vyfotit za světla. Tak snad někdy příště na nějaké akci třeba pro mrňouse :) :) :) ... Ještě jednou strašně moc děkujeme a MY rozhodně DOPORUČUJEME všemi deseti :) :) :)

Eva, Staré Hutě, Zlínský kraj

zobrazit profil DJe

DJ Cliché

Dj Cliché nejde jinak než doporučit :) neměl to s námi vůbec jednoduché co se týče playlistu, ale vše zvládl na výbornou :) Od prvopočátku skvělá domluva a naprosto vstřícné a milé chování :) party byla přesně podle našich představ :) Zvažujeme, že uspořádáme ještě jednu svatbu abychom si to s ním mohli zopakovat :)

Lenka, Moravská Třebová, Pardubický kraj

zobrazit profil DJe

DJ Folteen

DJ Folteen hrál na naši svatbě a opravdu můžu doporučit a říct že je TOP DJ. Jeho hraní a moderování bylo profesionální a nic záporného nejde napsat.Naše svatba byla nejkrásnější a nejpovedenější hlavně díky jemu.Všichni hosté byli nadšení a s těžkým srdcem opouštěli parket. S velkou grácii také zvládnul hosty, kterým už koloval alkohol v žilách. Takže pokud budete chtít špičkového DJe, tak neváhejte protože lepšího nenajdete. Ještě jednou velké díky a doufáme, že se potkáme na dalších akcích.

Tereza, Brno, Jihomoravský kraj

zobrazit profil DJe

DJane Olliie

Skvělá djka, úžasná energie. Perfektní výběr hudby, byli jsme nadmíru spokojeni, určitě bychom DJane Olliie zvolili znovu. Moc děkujeme! :)

Šitavancová, Ostrava, Moravskoslezský kraj

zobrazit profil DJe

DJ Messer

Byli jsme maximálně spokojeni. Uz od první schůzky jsme věděli, ze jsme neslapli vedle. Líbila se nám možnost využit on-line portál na vyplnění hudby kterou mame radi. Na svatbě DJ zahrál vsechno co jsme si prali a ochotně a bleskově reagoval když jsme potřebovali upravit program. Každou písničku bedlive sledoval a když se lidi nebavili, hned přešel na něco jiného. Místy jsem mel pocit, ze vypustim duši. Děkujeme, budeme radi vzpomínat, chválit a doporucovat. T&V

Tomáš, Dolní Kounice, Jihomoravský kraj

zobrazit profil DJe

DJ Oldřich Hróza

Perfektní hudební doprovod. DJ Olda překonal naše očekávání, všichni se náramně bavili. DJ Olda byl přátelský, ochotný, připravený pomáhat s organizací večera. Dj Oldu rozhodně doporučujeme :)

Oldřich, Svitavy, Pardubický kraj

zobrazit profil DJe

DJ Green

DJ Green byl velmi milý, slušný a zdvořilý, zahrál nám podle našich přání a vzájemné dohody. Přijel včas a připravil se, s technikou nebyl žádný problém. Moc nás potěšilo i barevné osvětlení svatební taneční plochy! Před prvním tancem a krátce po něm jsme se domluvili, že bude hrát pohodovou hudbu na podkreslení, čemuž jeho volby plně odpovídaly. Následně přispěl k rozhoupání hostů směrem k tanci, aby postupně večer vrcholil na tanečním parketu. Bohužel jsme byli limitováni co do ukončení produkce cca v 01:30, DJ Green byl však připraven v případě, že by to bylo možné, s reprodukcí pokračovat až do ranních hodin. S postupujícím časem také s trpělivostí snášel svatební hosty s hladinkou :) Byli jsme s volbou DJ-e moc spokojeni. Určitě jej tak s jistotou, že i Váš svatební den výborně hudebně doprovodí, můžeme doporučit.

Marika, Ostrožská Nová Ves, Zlínský kraj

zobrazit profil DJe

Photo by: kamilandsimona.com & DJ Photos: Tino Kratochvíl, Photo Nejedlí.

Všeobecné obchodní podmínky Pravidla pro ochranu osobních údajů Pravidla DJs pro ochranu osobních údajů Cookies

Při poskytování služeb používáme cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas.

Copyright © 2019 WeddingDJs.cz

Poptejte nás