gad
fbpw
WeddingDJs.cz   >   Přečtěte si recenze našich svatebních Djs
DJ Tonda Chronc

Dj Tonda super hudebně podpořil naši svatbu a lidé se moc bavili. Kdyby bylo víc energie, tak tančíme ještě dnes. Zároveň bychom chtěli poděkovat, že to s námi zvládnul i takovém počasí (husté sněžení) a to ve venkovních podmínkách, to chtělo opravdu odvahu :) Celková komunikace před svatbou i v rámci svatby byla naprosto plynulá a skvěle vyšel vstříc všem našim požadavkům a poradil, když bylo potřeba. Děkujeme E+J Budajovi

Prostě

zobrazit profil DJe

DJ Chris Vern

Chris was great! He played good music and his trumpet set was very well received. We would definitely recommend him to anyone who needs a DJ!

Zak

zobrazit profil DJe

DJ Jirka

Jirka byla skvělý, milý a ochotný. Všechno bylo přesně podle domluvy. Byli jsme velice spokojení a můžeme ho všem vřele doporučit.

Natálie

zobrazit profil DJe

DJ Cliché

DJ Cliché posunul večerní část svatby o level výš a neskromně musím říct, že jsme měli nejlepšího DJ, kterého jsem kdy na jakékoliv svatbě zažil. Jeho zodpovědný přístup byl vidět již na přípravě, kdy s námi strávil ca 3 hodiny v kavárně, kde jsme probrali celý průběh svatby a naše hudební preference. Na samotné svatbě pak ukázal, že to rozhodně není ten typ DJ, který jen pouští předem připravený playlist, ale naopak se v každé vteřině snaží parket co nejvíce rozproudit svým až sportovním výkonem, který za pultem i na parketu předvádí. To bylo zřejmé od počátku, kdy ještě na parketu nebylo příliš lidí, ale DJ Cliché do toho dával 100 % i v této situaci. Když se pak v pozdějších hodinách parket zaplnil, udržoval DJ atmosféru plnou energie v podstatě až do poslední skladby ve tři hodiny ráno. Pokud chcete na své svatbě na konci dne pořádně zapařit, nedokážu si představit lepší volbu :)

Andrea

zobrazit profil DJe

DJ Štěpán Brück

Bylo to super :) DJ věděl přesně co kdy má pustit, což vytvořilo opravdu nezapomenutelnou atmosféru na naší svatbě :) moc jsme si to užili :)

Dominika

zobrazit profil DJe

DJ Enkidu

Výborná zábava, domluva super. Oceňujeme časově neomezenou zábavu do rána.

Soňa

zobrazit profil DJe

DJ Miroso

Osobní setkání před svatbou proběhlo lépe než jsme si představovali. V čem jsme trochu tápali, tak nám DJ Miroso poradil. Domluva s ním byla výborná, do ničeho nás netlačil a vycházel nám maximálně vstříc. Během celé doby krásně hrál. S nevěstou nám hrál naše oblíbené písničky a bylo těžké odejít z parketu. Na své si přišli i fanoušci klasických tanců a ženich s nevěstou si málem protancovali boty. Chtěli bychom moc poděkovat za hraní na Naší svatbě, moc jsme si to užili.

Aleš

zobrazit profil DJe

DJ Tonda Chronc

Tonda je sympatický profesionál. Hrál výborně, všichni hosté včetně dětí se úžasně bavili. Děkujeme a moc doporučujeme.

Kateřina

zobrazit profil DJe

DJ Schafff

Absolutně skvělá party, komunikace byla od začátku perfektní, měla jsem hned pocit, jako bychom se bavili se starým kamarádem. Rozproudil party, nebylo mu jedno, že se netancuje a měl nápady, jak by se to roztancovat mohlo a aby to bylo co nejlepší. Všichni si DJ chválili, všichni si to strašně užili, nás nevyjímaje. Naprostá spokojenost, chci být Jakubova kamarádka i nadále :D

Veronika

zobrazit profil DJe

DJ Štěpán Brück

Za nás velká spokojenost, hrálo od každého něco a zabavil se tak každý. Štěpán byl navíc dobře připravený např. na tradiční slovenskou vykrúcanku, čímž nám ulehčil, že jsme nemuseli předem pátrat po konkrétních písních nebo se velmi ochotně naučil s programem a ujal se moderování kvízu pro svatebčany během našeho focení. Komunikace, domluva i ochota skvělá, moc rádi doporučíme dál :) Děkujeme!

Dominika

zobrazit profil DJe

DJ Rostislav Jež

Řešili jsme svatbu a zábavu snad více než pozdě ( snad méně než 3 měsíce dopředu). Vyzkoušeli jsme WeddingDJs snad na poslední chvíli a byla to trefa do černého! Rostislav preferoval osobní schůzku (doporučuji protože už první dojmy z DJe Vás ujistí, že jste vybrali správně) Rostislav byl na první schůzce velice profesionální a dodal klid, který jsme potřebovali. Veškerou techniku dodal sám a chtěl vidět kde se veškerá show odehraje. Nikdy jsme si neuvědomovali jak je DJ důležitý v tento den. Přizpůsobit se programu dne i když o něm sám nevěděl ( za to se omlouváme) pro něj není problém včetně moderování námi naplánovaných bodů večera. Nebojí se mikrofonu a když ho vezme do ruky tak to stojí za to ! Přispěje i vlastním programem který se stává i highlighem večera! Nehraje jen na svatbě ale je součástí! Naše svatba byla napříč generacemi a národnostmi ,ale to není nic co by bylo pro něj překážkou. Od prvního tance do párty kdy jsme nejenom svlékly saka ale i boty a Rosťa šel do toho s námi byl úžasný zážitek. Úžasný člověk, úžasná svatba ! Jsme moc šťastní že tam byl s námi!

Adam

zobrazit profil DJe

DJ Las

Dobré to bylo! Honza je živel, hosté na svatbě si mysleli, že je to nás odvěký kamarád. Všechno bylo možné, party rozhodně nestála a i babička si zatrsala :) Děkujeme.

Lucie

zobrazit profil DJe

Koordinace svatebního dne

Miluška je úžasný, veselý a milý človíček na pravém místě … díky ní byl náš den D úžasný, veselý plný zábavy a já jako nevěsta jsem si jej mohla užít naplno a nemusela se starat vůbec o nic… zařídila úplně vše a přesně dle našeho přání ! Pokud chcete mít svůj den D dokonalý, tak jedině s Miluškou ! DOPORUČUJEME ????

Barbora

zobrazit profil DJe

DJ Štěpán Brück

Moc za všechno děkujeme, svatbu jsme si parádně užili :)

Barbora

zobrazit profil DJe

Koordinace svatebního dne

Človek na svojom mieste - príjemná, pohotová, zábavná a hostia na základe jej inštrukcií presne vedeli čo majú robiť.

Aneta

zobrazit profil DJe

DJ Folteen

Skvelá zábava, výber piesní, moderovanie a komunikácia. Profi!

Aneta

zobrazit profil DJe

DJ Tonda Chronc

Chtěli bychom tímto moc poděkovat :) Komunikace před svatbou byla na jedničku - domluvili jsme se na hudebním stylu, co máme/nemáme rádi i na všem ostatním. Super je web, kam jsme všechno průběžně doplňovali a tak bylo vše potřebné na jednom místě. Hrál nám na svatbě a i když nás bylo míň, tak my (pártoši tělem i duší) jsme si to řádně užili. Jako mega super je za mě i to, že nám hrál jak vevnitř, tak k programu venku, takže nikde nebyly hluchá místa a hudba hezky doladila atmosféru. Takže moc děkujeme a doporučujeme všemi deseti! :) Peťa a Juraj

Petra

zobrazit profil DJe

DJ Štěpán Brück

DJ Štěpán Brück bol pre naš svadbu skvelá voľba! Spoločne sme skonzultovali naše obľúbené playlisty a black list a dohodli sme sa, že bude hrať i hosťom na prianie. Štěpán dobre odhadol, čo dav práve potrebuje a vždy prišiel skonzultovať pofidérne priania. Osadenstvo bolo slovenské, maďarske, české a anglické a každý si prišiel na svoje. Dokonca šikovne zakomponoval i naše obľúbene klubové vypaľovačky. Štěpán nám dal jasne najvo, že je tu pre nás a tento sľub splnil. Užili sme si s ním skvelú party. Ďakujeme, Štěpáne! Bianka & Gabo

Bianka

zobrazit profil DJe

DJ Cuba6

Jakub je velmi sympatický a profesionální DJ. Veškerá domluva proběhla hladce, v den svatby přijel včas a vše dokonale nazvučil. U obřadu respektoval veškeré významné momenty a dodal jim silnější emoce díky hudbě. Při odpolední zábavě byl skvělý moderátor, pomáhal koordinovat celý den a ozvučení našich proslovů zvládnul na jedničku. Když večer začala párty, uměl odhadnout na co lidi mají zrovna náladu, dokonce i rád vyhověl přáním hostů. To, že párty skončila až ve 4 ráno svědčí o tom, jak skvělou zábavu a atmosféru na naší svatbě udělal. Doporučujeme všemi deseti a ještě jednou moc děkujeme :-)

Kateřina

zobrazit profil DJe

DJ Green

S DJ-Greenem určitě nešápnete vedle, ba naopak to bude nejlepší rozhodnutí pro super svatební party! Moc jsme si to s Pavlem užili a tancovalo se až do rána, navíc bezvadná domluva a komunikace již před svatbou. Vážíme si také toho, že za námi dorazil z Moravy až na daleký západ.

Aleš

zobrazit profil DJe

Photo by: kamilandsimona.com & DJ Photos: Tino Kratochvíl, Photo Nejedlí.

Všeobecné obchodní podmínky Pravidla pro ochranu osobních údajů Pravidla DJs pro ochranu osobních údajů Cookies

Při poskytování služeb používáme cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas.

Copyright © 2023 WeddingDJs.cz

Poptejte nás