gad
fbpw
WeddingDJs.cz   >   Přečtěte si recenze našich svatebních Djs
DJ Miroso

Oceňujeme především profesionální přístup (od první schůzky až do konce) a skvěle namixované songy. DJ zahrál vše, co jsme si na svatbě přáli. Dodržel náš timeline, vše skvěle odmoderoval. Prostě ví, kdy je ten správný čas začít s programem i s párty. Pokud chcete profesionálního DJje, který vám ušije párty na míru, rozhodně doporučujeme. Za nás palec nahoru.

Jana

zobrazit profil DJe

DJ Miroso

Profesionální

Martin

zobrazit profil DJe

DJ Green

Děkujeme, klient byl spokojen:-)

Absolonová

zobrazit profil DJe

DJ Štěpán Brück

DJ Štěpán byl skvělý, hudbu volil tak, že se opravdu nikdo nenudil. Jsme moc rádi, že jsme si vybrali právě jeho. Celý den se staral o zábavu, od příjemného podkresu k obědu až po neskutečnou párty ve večerních hodinách. K tomu byl ochotný také moderovat některé události a vydržel s námi až do rána. Skvělá komunikace a spolehlivost. Za nás rozhodně doporučujeme a hosté si jej také jen chválili :)

Michal

zobrazit profil DJe

DJ Cliché

Super, moc jsme ocenili zapálení DJ, kterým dokázal strhnout i hosty :) Děkujeme!

Jana

zobrazit profil DJe

DJ Cliché

DJ Cliché byl skvělá volba, rozhodně bychom ho chtěli moc doporučit. Kromě hudby dokáže obstarat i zábavu, odmoderovat nějakou tu hru apod. Dokonce nám i poradil mnoho tipů na různé hry a program. Má neuvěřitelnou energii, kterou dokáže svým vyběhnutím na parket i hravě předat hostům :-) Dokáže navnímat rozpoložení hostů a ví přesně kdy co zahrát. Dokonce roztančil i pověstné netanečníky. DJ Cliché je velký sympaťák a profík. Pro akci jako je svatba má neuvěřitelnou přidanou hodnotu a i díky němu byl náš den opravdu nezapomenutelný.

Marta

zobrazit profil DJe

DJ Schafff

Jakub je naprostý profesionál, má příjemné vystupování a spolupráce s ním byla skvělá. Během večera s přehledem zvládl roli moderátora i Dj. Hudba byla výborně nachystaná a hosté odcházeli s velkým úsměvem na tváři. Ještě jednou velké díky!

Kreston

zobrazit profil DJe

DJ Cuba6

Svatebni den se nam velmi libil a to i diky panu Jandorovi a jeho schopnostem za DJskym pultem. Pisnicky hral pekne a bylo videt, ze se ridil nasemi pranimi ve formulari. Nektere veci si i overoval po telefonu, takze profesionalita opravdu na jednicku. Diky nemu rodice uzavirali parket svymi tanecnimi srdcovkami. Mockrat dekujeme za perfektni sluzby.

Martina

zobrazit profil DJe

DJ Schafff

Skvělé. Jinak se to popsat nedá - Kuba je nejlepší a bylo to nezapomenutelné!

Terézia

zobrazit profil DJe

DJ Miroso

Všechno proběhlo hladce, byla jsem moc spokojena :)

Tereza

zobrazit profil DJe

DJ Tonda Chronc

Jsme moc rádi, že jsem ti vybraly Tondu, jako svého svatebního DJ. Je to opravdový profesionál a skvělý člověk. Domluva před svatbou i během ní byla bezproblémová, pomohl nám tak zvládat jakékoliv organizační změny bez stresu. Tonda nám hrál už od oběda, a opravdu se mi líbilo, jak dokázal každou věc podkreslit, od již zmíněného oběda, tak po házení květiny. DJ na svatbě udělá opravdu hodně, dokáže vytvořit skvělou atmosféru, všichni hosté si ho moc chválily. A o taneční zábavě ani nemluvím, dlouho jsem si takhle nezatancovala. Podle seznamu oblíbených písniček, které jsme mu s manželem daly, dokázal skvěle odhadnout, co se nám bude líbit. Pokaždé, když jsem si řekla, že si půjdu sednout, zahrál další pecku. Dokonce i naše babička, která bez berlí či vozíku neudělá ani krok si šla zatancovat, bylo to opravdu kouzelné :).

Nicol

zobrazit profil DJe

DJ Petr Novák

Dobrý den, svatební "mejdan" s DJ Petrem Novákem byl super:-). Pan DJ Petr Novák je skvělý a profesionál, všechno se nám líbilo a všichni se bavili. Děkujeme Renáta a Jiří

Renáta

zobrazit profil DJe

DJ Schafff

Absolutně boží! myslím si, že jsme si lepšího DJ nemohli přát! Hudba byla perfektně nachystaná, ozvučení, světla i parádní bublinky. Děti i starší i všichni se opravdu bavili a nikomu se nechtělo z parketu. A skvělé bylo, že nám DJ Schafff pomohl i v pár pro nás trochu náročnějších chvílích. Doporučuji všemi deseti!

Adéla

zobrazit profil DJe

DJ Cliché

Dnes je to přesně 2 měsíce, co nám na svatbě hrál jedinečný DJ Cliché, kterému bychom chtěli touto cestou poděkovat a vyzdvihnout jeho profesionalitu, kterou jsme ještě u žádného jiného DJ neviděli. Hrál nám přesně podle našich představ, byl skvělým moderátorem, který bleskově reagoval na naše požadavky, vymyslel a spolu s kolegyňkou nám zorganizoval zábavu, která zabavila všechny hosty v době, kdy jsme se byli fotit a hlavně byl neskutečným showmanem a tanečníkem, čímž všechny překvapil a přilákal na parket. Hudba na svatbě je opravdu důležitá a my můžeme říct, že jsme si DJ na svatbu vybrali nejlepšího, jakého jsme mohli. Ještě jednou strašně moc děkujeme! Zuzka a Tomáš Vacenovští

Zuzana

zobrazit profil DJe

DJ Schafff

Schaffi je naprostý profík. Všichni svatebčané včetně nás byli nadšení! Zábava jela na plno a nejvíce zpětných vazeb máme opravdu na hudbu a akci na parketu ;) Lepšího DJ jsme zvolit nemohli a doufáme, že to nebyl poslední mejdan, kde nás Schaffi doprovázel ;) Jsi prostě boží :) Díky, díky, díky!!!

Kateřina

zobrazit profil DJe

DJ Štěpán Brück

Štěpán je absolutní profesionál a jako bonus také pohodář a člověk se srdcem na správném místě. Zadání znělo jasně - udělat z naší svatby pořádnou párty. Toho se také po poledni zhostil a až do pozdních nočních hodin nepolevoval. Pokud někdo váhá, za Štěpána dávám s klidem ruku do ohně. Vyberte si jej taky, nebudete litovat!

David

zobrazit profil DJe

DJ Štěpán Brück

Perfektní jako vždy

Nikola Hrabovská

zobrazit profil DJe

DJ Oldřich Hróza

Pan Olda byl úžasný, vše probíhalo podle představ. Komunikace bez problémů. Hrál vše co jsme chtěli, byli jsme všichni maximálně spokojeni.

Markéta

zobrazit profil DJe

DJ Petr Novák

Petra si nemůžeme vynachválit. Ve všem nám vyšel vstříc, skvěle poradil a postaral se o to, aby veškerá hudba při obřadu vyšla tak, jak měla :-) Vyzdvihnout musíme i jeho moderátorské schopnosti. Byl připraven i na nečekaná přání hostů, jako například karaoke :-) Výběr hudby reflektoval vkus a taneční náladu svatebčanů, takže se nestalo, že by byl parket prázdný. Vydržel s námi až do pozdních ranních hodin, po celou dobu s úsměvem :-) Děkujeme :-)

Tereza

zobrazit profil DJe

DJ Schafff

Skvela party od zacatku do konce! Kuba dokaze vytvorit skvelou atmosferu a ma tolik energie, ze tim dokaze nakazit§it vsechny! Statecne nam pomohl drzet party do peti rano jen proto, protoze moje svatba! :) Urcite Kubu doporucujeme - nebo spis vlastne - must have! ;) Dekujeme!

Adela

zobrazit profil DJe

Photo by: kamilandsimona.com & DJ Photos: Tino Kratochvíl, Photo Nejedlí.

Všeobecné obchodní podmínky Pravidla pro ochranu osobních údajů Pravidla DJs pro ochranu osobních údajů Cookies

Při poskytování služeb používáme cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas.

Copyright © 2022 WeddingDJs.cz

Poptejte nás