gad
fbpw
WeddingDJs.cz   >   Přečtěte si recenze našich svatebních Djs
DJ Green

DJ Green byl od úplného začátku moc milý a vstřícný ke všem našim požadavkům. Vyšel nám ve všem vstříc a rozjel party, že některé z našich hostů nohy od tancování bolely ještě dva dny po svatbě. Jsme rádi, že hudbou doladil náš den do posledního detailu!

Anna

zobrazit profil DJe

DJ Schafff

Jaké to bylo? Nepopsatelné, souhra, symfonie, přirozeně plynoucí zábava. Kuba měl vše pod kontrolou, nic nebylo problém, skoro bych řekla, že fungoval jako svatební psycholog a uklidňovač, když svatební přípravy vrcholily. Mít Kubu na svatbě je jistota toho, že se nebude hrát to, o co třeba novomanželé nestojí. Kuba dodržel všechna naše přání do puntíku, perfektně se na nás naladil a nám nezbývá než si přát, abychom se s ním setkali na svatbě někoho z našeho okolí. DJ, tanečník, speaker, bavič, showman, pokorný a skvělý DJ Shafff. Jednou bylo málo

Tereza

zobrazit profil DJe

DJ Štěpán Brück

Skvele! Skvela spolupraca, spokojni sme nad ocakavnia. Dakujeme za skvely hudobny doprovod!

Iveta

zobrazit profil DJe

DJ Hea

Bylo to fajn. S DJkou Heou jsme si párkrát zavolali a také se osobně sešli u kávy. Ukázalo se, že to bude dobrá volba, mimo jiné také proto, že svou roli a přípravu na ni bere vážně a k věci přistupuje aktivně, což od profíka čekáte. Mimo připravené playlisty a aktivity je občas potřeba něco zaimprovizovat a u nás to bylo stejné. S DJ Heou jsme to zvládli a všechno šlapalo celkem hladce. Jako novomanželé jsme samozřejmě na spoustu věcí měli zkreslený pohled a spoustu věcí jsme ani nestíhali vnímat, nicméně od velkého počtu hostů máme feedback a pokaždé pozitivní, přičemž řada lidí chválí i přímo DJku a její odvedenou práci. Na závěr tedy můžeme říct, že dáváme palec nahoru a děkujeme za spolupráci.

Petr

zobrazit profil DJe

DJ Thomas Hole

Thomas byl velmi milý, profesionální. Mohu jen vřele doporučit.

Lucie

zobrazit profil DJe

DJ Schafff

Nejlepší, skvělý! Nevybrali bychom lepšího, Schafff je profesionál a zážitek s nim byl opravdu nezapomenutelný ♥️

Martina

zobrazit profil DJe

DJ Chris Vern

Bylo to nejvíc nejlepší:)! Super DJ, hudebník i člověk. Děkujeme za skvělý večer:)!! Všem doporučuji:)!!

Jaroslav

zobrazit profil DJe

DJ Schafff

Neskutečná party!!!!!! DJ Shafff to rozjel hned od začátku a parket se mu nikdy nevyprázdnil. Intuitivně proměňoval sety. Díky tomu se ke slovu dostaly všechny generace, šlapači zelí i vyznavači klasických tanců. Náš dvouletý syn ještě druhý den vběhl do sálu a hledal ho. I když ho nenašel, volal "Radio dobrý!!!". Pokud si chcete na vlastní svatbě zapařit od začátku až do úplného konce a ještě dostat speciální přídavek jen pro nevěstu a ženicha, tak DJ Shafff je pro Vás jistá volba. Moc děkujeme, přesně takhle jsme si to představovali.

Michaela

zobrazit profil DJe

DJ Schafff

D.O.K.O.N.A.L.É !!! Hneď ako začne DJ Schafff hrať, tak sa nedá odísť z parketu. Úžasná osobnosť, úžasný zabávač, umelec, človek. Svadbu bez neho si nedokážem predstaviť. Moc ďakujem za úžasný prístup, za skvelú prácu, za najkrajší deň našeho života. Prepotila som dvoje šaty a nohy ma boleli tri dni, možno aj štyri.

Petra

zobrazit profil DJe

Koordinace svatebního dne

Dokonalá vec pre nevestu v jej svadobný deň je, že nemusí nič. Nič koordinovať, nič rozhodovať. To, že som si svoj deň mohla naplno užiť, bola naozaj tá najlepšia vec. A vďaka Miluške som mohla. Rok príprav, aby to bol dokonalý deň ma dostatočne vyčerpal a v deň D som si chcela užiť každú minútu. O hostí a priebeh dňa sa perfektne postarala. Vyriešila všetko, čo bolo v ten deň potreba. Myslím, že každá nevesta by mala mať svoju Milušku, tú svoju som si vybrala veľmi dobre :) Moc ĎAKUJEM

Petra

zobrazit profil DJe

DJ Tonda Chronc

Dj Tonda super hudebně podpořil naši svatbu a lidé se moc bavili. Kdyby bylo víc energie, tak tančíme ještě dnes. Zároveň bychom chtěli poděkovat, že to s námi zvládnul i takovém počasí (husté sněžení) a to ve venkovních podmínkách, to chtělo opravdu odvahu :) Celková komunikace před svatbou i v rámci svatby byla naprosto plynulá a skvěle vyšel vstříc všem našim požadavkům a poradil, když bylo potřeba. Děkujeme E+J Budajovi

Prostě

zobrazit profil DJe

DJ Chris Vern

Chris was great! He played good music and his trumpet set was very well received. We would definitely recommend him to anyone who needs a DJ!

Zak

zobrazit profil DJe

DJ Jirka

Jirka byla skvělý, milý a ochotný. Všechno bylo přesně podle domluvy. Byli jsme velice spokojení a můžeme ho všem vřele doporučit.

Natálie

zobrazit profil DJe

DJ Cliché

DJ Cliché posunul večerní část svatby o level výš a neskromně musím říct, že jsme měli nejlepšího DJ, kterého jsem kdy na jakékoliv svatbě zažil. Jeho zodpovědný přístup byl vidět již na přípravě, kdy s námi strávil ca 3 hodiny v kavárně, kde jsme probrali celý průběh svatby a naše hudební preference. Na samotné svatbě pak ukázal, že to rozhodně není ten typ DJ, který jen pouští předem připravený playlist, ale naopak se v každé vteřině snaží parket co nejvíce rozproudit svým až sportovním výkonem, který za pultem i na parketu předvádí. To bylo zřejmé od počátku, kdy ještě na parketu nebylo příliš lidí, ale DJ Cliché do toho dával 100 % i v této situaci. Když se pak v pozdějších hodinách parket zaplnil, udržoval DJ atmosféru plnou energie v podstatě až do poslední skladby ve tři hodiny ráno. Pokud chcete na své svatbě na konci dne pořádně zapařit, nedokážu si představit lepší volbu :)

Andrea

zobrazit profil DJe

DJ Štěpán Brück

Bylo to super :) DJ věděl přesně co kdy má pustit, což vytvořilo opravdu nezapomenutelnou atmosféru na naší svatbě :) moc jsme si to užili :)

Dominika

zobrazit profil DJe

DJ Enkidu

Výborná zábava, domluva super. Oceňujeme časově neomezenou zábavu do rána.

Soňa

zobrazit profil DJe

DJ Miroso

Osobní setkání před svatbou proběhlo lépe než jsme si představovali. V čem jsme trochu tápali, tak nám DJ Miroso poradil. Domluva s ním byla výborná, do ničeho nás netlačil a vycházel nám maximálně vstříc. Během celé doby krásně hrál. S nevěstou nám hrál naše oblíbené písničky a bylo těžké odejít z parketu. Na své si přišli i fanoušci klasických tanců a ženich s nevěstou si málem protancovali boty. Chtěli bychom moc poděkovat za hraní na Naší svatbě, moc jsme si to užili.

Aleš

zobrazit profil DJe

DJ Tonda Chronc

Tonda je sympatický profesionál. Hrál výborně, všichni hosté včetně dětí se úžasně bavili. Děkujeme a moc doporučujeme.

Kateřina

zobrazit profil DJe

DJ Schafff

Absolutně skvělá party, komunikace byla od začátku perfektní, měla jsem hned pocit, jako bychom se bavili se starým kamarádem. Rozproudil party, nebylo mu jedno, že se netancuje a měl nápady, jak by se to roztancovat mohlo a aby to bylo co nejlepší. Všichni si DJ chválili, všichni si to strašně užili, nás nevyjímaje. Naprostá spokojenost, chci být Jakubova kamarádka i nadále :D

Veronika

zobrazit profil DJe

DJ Štěpán Brück

Za nás velká spokojenost, hrálo od každého něco a zabavil se tak každý. Štěpán byl navíc dobře připravený např. na tradiční slovenskou vykrúcanku, čímž nám ulehčil, že jsme nemuseli předem pátrat po konkrétních písních nebo se velmi ochotně naučil s programem a ujal se moderování kvízu pro svatebčany během našeho focení. Komunikace, domluva i ochota skvělá, moc rádi doporučíme dál :) Děkujeme!

Dominika

zobrazit profil DJe

Photo by: kamilandsimona.com & DJ Photos: Tino Kratochvíl, Photo Nejedlí.

Všeobecné obchodní podmínky Pravidla pro ochranu osobních údajů Pravidla DJs pro ochranu osobních údajů Cookies

Při poskytování služeb používáme cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas.

Copyright © 2024 WeddingDJs.cz

Poptejte nás