DJane Olliie

Kdo je DJane Olliie?

Happy lady

Baví mě bavit lidi a rozdávat radost. Není nic lepšího než atmosféra večírku, kdy z lidí sálá pozitivní energie. Hudba je může rozpumpovat na absolutní maximum, anebo utlumit ke spánku. DJ je kouzelník, který otočením desky dokáže dát radost, příležitost i vytvořit nové vzpomínky. Ten pocit, kdy na sebe hudba plynule navazuje a každý song má svůj smysl. Rytmus zrychluje a vrcholí do obrovské exploze emocí. Ta šílená radost tančícího davu. Proto dělám DJane.


Proč právě já

Empatická DJane, která dokáže vycítit přesně, co si publikum žádá. Díky tomu vytváří na svatbách neopakovatelnou atmosféru radosti a pozitivní energie od prvního spuštění tlačítka „PLAY“.


SlužbyOzvučení prostoru

Kvalitně ozvučím požadované prostory podle Vašeho přání. Více v záložce Technika.

Moderování

Moderuje základní prvky v programu (první tanec, házení kytice...), rád odmoderuje i soutěže.

Osvětlení prostoru

Nečekejte velká party světla. Parket příjemně osvětlím a to i do rytmu hudby. Více v záložce Technika.


Konec bez omezení

Končíme teprve až Vy řeknete :)


Reference


Za me perfektní.Všem našim přáním vyhověla a svatební obřad,co se týče zvuceni, byl výborný.podkres obědu též a odpolední program taky.

Petra doporučuje DJane Olliie

Chtěli bychom poděkovat za skvělý hudební podkres na naší svatbě. Velice pozitivní a milý přístup. Náš malý ji naprosto miloval! :-) Děkujeme a vřele doporučujeme! Helena & Marek

Helena doporučuje DJane Olliie

Ollie byla naprosto úžasná. Hrála skvele a všichni hosté ji chvalili. Nemohli jsme si vybrat lépe. Svatba byla díky ni naprosto jedinečný zážitek. Po celou dobu byla veselá a rozdávala dobrou náladu. Jsme oba s manzelem nadšeni a moc děkujeme!

Linda doporučuje DJane Olliie

Co rád/a hraje?

Srdcovka je electroswing. Ale na svatbách jazz, swing, oldiesové vypalovačky z popíku i rocku až po srdcové novinky, co znají svatebčani z rádií.


TOP 10 WEDDING PARTY SONGS

CO PRÁVĚ POSLOUCHÁM

S čím k vám přijede?

Ozvučení

Stanton Final Scratch, software Virtual DJ/Traktor, timecode cds, přehrávače Pioneer.

Osvětlení

Co o něm řekli ostatní?

Za me perfektní.Všem našim přáním vyhověla a svatební obřad,co se týče zvuceni, byl výborný.podkres obědu též a odpolední program taky.

Petra doporučuje DJane Olliie

Chtěli bychom poděkovat za skvělý hudební podkres na naší svatbě. Velice pozitivní a milý přístup. Náš malý ji naprosto miloval! :-) Děkujeme a vřele doporučujeme! Helena & Marek

Helena doporučuje DJane Olliie

Ollie byla naprosto úžasná. Hrála skvele a všichni hosté ji chvalili. Nemohli jsme si vybrat lépe. Svatba byla díky ni naprosto jedinečný zážitek. Po celou dobu byla veselá a rozdávala dobrou náladu. Jsme oba s manzelem nadšeni a moc děkujeme!

Linda doporučuje DJane Olliie

Milá a ochotná DJane, která si s náma před akcí sedla, prodiskutovala vše potřebné a snažila se nám vyjít vstříc. Na akci pak hrála přesně co nám sedělo. Pomohla nám i s nastavením a spuštěním dataprojektoru a plátna. Držela až do úplného konce, i když bohužel více tanečníků bylo až ke konci večera :)

Martin doporučuje DJane Olliie

To, že mě (nyní již) manželka přesvědčila, že na svatbu DJe rozhodně potřebujeme, a že jí následně náhodné google hledání vyplivlo stránku weddingdjs.cz, se ukázalo být jednou z nejlepších věcí, které se nám v rámci organizace přihodily. Když se na celou akci dívám zpětně, komentáři zúčastněných hostů se line jedna červená nit, jež zní nějak takto: "Super svatba, ale teda ta DJane byla top, kde jste ji sehnali?" Nejen že se Oľga postarala o přesně padnoucí hudební doprovod ke každé situaci, ale byla vždy připravena pomoci zahraničním hostům naší dvojjazyčné svatby, jejichž komunikace s neanglicky hovořícím restauračním personálem vázla. Jménem celé svatební společnosti tedy velký dík a všechny palce nahoru ;)

Václav doporučuje DJane Olliie

Měli jsme Olliie na naši svatbě, komunikace, domluva, přístup všechno naprosto dokonalé, můžeme jenom doporučit. Moc děkujeme ještě jednou za vše.

Zdeněk doporučuje DJane Olliie

Vše super, bez chybičky. Nádherně zvolená hudba i aparatura. Velmi příjemná komunikace i domluva. Vřele doporučuji.

Veronika doporučuje DJane Olliie

DJane Olliie jsme měli na naší pohodové venkovní svatbě v Otevřené zahradě a skvěle se tam hodila. Od samého začátku s ní byla velice příjemná a profesionální domluva, nic nebylo problém, navíc je moc milá :-) Prostě člověk, kterého na své svatbě chcete mít :-) Výborně zvládla i večerní přesun ze zahrady do klubu, vč. transportu aparatury. My i hosté jsme si to moc užili a čerstvě zasnoubená kamarádka si na Olliie brala doporučení!

Jiří doporučuje DJane Olliie

Profesionální, báječná, příjemná Olliie, výběr muziky přesně podle našich představ! I díky ní naše svatební párty proběhla na 1*. Ještě jednou moc moc díky!

Marie doporučuje DJane Olliie

Olliie byla super, moc jsme si to užili. Děkujeme.

Marek doporučuje DJane Olliie

Mozeme iba doporucit, vsetky nase poziadavky boli vypicute. Jednoducha organizacia, ochotna pozmenit plany a prisposobit sa aktualnej situacii. Dakujeme

Matus doporučuje DJane Olliie

S DJANE OLLIIE jsme byli moc spokojeni, vydržela s námi až do ranních hodin a celý den vytvářela výbornou atmosféru. Moc děkujeme.

Milan doporučuje DJane Olliie

Profesionalni pristup od zacatku az do konce! Dokonala komunikace, vcasny prijezd a bezproblemova montaz aparatury. A nakonec naprosto skvele hrani! Moc doporucujeme!

Jana doporučuje DJane Olliie

Super večírek :)

Pavel doporučuje DJane Olliie

Děkujeme za celodenní hudební doprovod, trpělivost s dětmi i výdrž do brzkých ranních hodin :) A s radostí DOPORUČUJEME, Pavlína a Michal :)

Pavlína doporučuje DJane Olliie

Ollii byla úžasná, dokázala perfektně fungovat s lidmi na parketu, příště bychom už nedělali žádné playlistu, protože zvládá výběr perfektně sama;) nenechala se rozhodit ani deštěm při obřadu a celou akci zvládla s úsměvem. Rozhodně můžeme všem doporučit.

Jan doporučuje DJane Olliie

perfektni party, profesionalni pristup, super vyber hudby, moc dekujeme za krasny zazitek

Pavel doporučuje DJane Olliie

Svatbu jsme si i díky DJane Olliie opravdu užili, hosté si výběr hudby moc pochvalovali. DJane dokázala vytvořit úžasnou atmosféru a neměla problém zahrát cokoliv na přání. Určitě bychom ji doporucili i dalším svatebním párům. Hodně nám pomohla schůzka před svatbou i internetový formulář pro upřesnění. Děkujeme speciálně za čardáš, potešil nás pohled na hromadu bavících se hostů :-)

Martin doporučuje DJane Olliie

Chci strašně moc poděkovat za úplně úžasný večer!!!!!!! Ze začátku jsem zvažovala, jestli chci investovat tolik peněz do DJ, už manžel mě od toho odrazoval, že to jsou "vyhozené peníze"..... ale potvrdilo se mi, že se to vyplatí!!!!! Zábava byla skvělá, přesně, jak jsem si představovala, všichni se bavili. Mimochodem Vám mám vyřídit spoustu pozdravů a chvály. Už během svatby, i včera a dneska mi spousta lidí říká, že jste byla skvělá, jak jsem na vás přišla, odkud jste a že to nemělo chybu!!! ;-) Takže ještě jednou MOC DĚKUJU!!! Jen je vtipný, že jsem Vás připravovala na rockovej nářez a nakonec frčely úplně jiný styly...ale hlavně, že se hosté bavili. A já taky! A myslím, že jste k tancování rozproudila i mého teď už manžela :-) :-) :-) A děkuji za zahrání všech mých oblíbených písniček!!!

Helena doporučuje DJane Olliie

Děkujeme!

Monika doporučuje DJane Olliie

Foto & Video

Rezervace DJe

Chybí vám už jen pár krůčků k tomu, aby z vaší svatby byla pořádná párty.

Mám zájem o:


Pokračováním berete na vědomí, že společnost SCHAFFF PRODUCTION s.r.o. jako správce osobních údajů bude zpracovávat Vaše osobní údaje, a to za účelem:

  • poskytnutí služeb portálu WeddingDJs.cz, a to na základě plnění smlouvy dle Všeobecných obchodních podmínek
  • oslovování s nabídkami produktů a služeb, vč. nabídek na míru, společnosti SCHAFFF PRODUCTION s.r.o., a to na základě jejího oprávněného zájmu.

Další informace ke zpracování, včetně možnosti odhlášení z odběru nabídek naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.Rezervace