gad
fbpw
WeddingDJs.cz   >   May for Fun svatební DJ
May for Fun
May for Fun
Ozvučení akce Osvětlení akce Moderace Konec bez omezeníKdo je May for Fun?


Mr. Cosmopolitan


May je člověk, který prosvítí i vaši svatbu nakažlivým entuziasmem a pozitivní energií. Jak sám říká: "Na svatbách hraji rád, protože se mi líbí pozitivní energie, která tam zpravidla bývá a mě těší dělat lidem jejich den krásný a nezapomenutelný… jo, a taky mě baví mít zodpovědnost za dobrý hudební výběr, aby se to moc nezvrtnulo a ani hosté a především novomanželé se druhý den za střízliva za svou párty nemuseli stydět“ :o)

Proč právě já

Protože vás budu poslouchat... tedy lépe řečeno naslouchat tomu, co máte rádi, jaké máte představy a jak si váš svatební den představujete. A potom vám ho pomohu učinit úžasným a nezapomenutelným. Prostě budu váš parťák, naplňovač představ, architekt svatebního mejdanu i věrný strážce dobrého vkusu a společně vytyčených mantinelů. A mimochodem, budete-li chtít, rád budu sdílet i své bohaté zkušenosti a nápady, které jsem pochytil na jiných svatbách. Chcete mě? :o)


SlužbyOzvučení prostoru

Kvalitně ozvučím požadované prostory podle Vašeho přání. Více v záložce Technika.

Moderace
Moderování

Nemám problém moderovat, uvádět hry, vést dražbu či dělat trapné vtipy, stejně tak však umím několik hodin držet hubu a bavit lidi jen kvalitní hudbou… a vlastně to druhé i preferuji neb lidé málokdy vzpomínají na ukecaného DJ, jako spíš na dobrý tanec a super párty.

Osvětlení
Osvětlení prostoru

Nečekejte velká party světla. Parket příjemně osvětlím a to i do rytmu hudby. Více v záložce Technika.


Ozvučení
Konec bez omezení

Končíme teprve až Vy řeknete :)


Co rád/a hraji?

Stylově se cítím nejlépe v klubových stylech, jako je elektronická taneční muzika, pop, rock, elektro swing, hard-core, hip-hop, r'n'b, indie či oldies. Velmi slušně zvládám i rádiovky, disco, brit-pop a vlastně cokoliv výše nevyjmenovaného. To, čemu bych se na večírcích raději vyhnul je české disco 80. let, ale buďte si jistí, že za něj budu mít adekvátní náhradu a dokážu vás bavit do rána i bez Michala Davida :D


TOP 10 WEDDING PARTY SONGS

CO PRÁVĚ POSLOUCHÁM

S čím k vám přijedu?

Ozvučení

Nejčastěji přijedu s DJ konzole Native Instruments S2 MK3, zvukařský mix Allen&Heath ZED10, bezdrátové či drátové mikrofony Shure (set Shure BLX1288E/SM35 nebo legendární Shure SM58) a k tomu 2 aktivní reproboxy na stativech. Na přání a například při větším důrazu na taneční muziku nebu naopak oldies nahrávky můžu přibrat 2 DJ gramofony Technics SL1200 MK2, párty mixážní pult Allen&Heath XONE:92 a pár kufrů s vinily a k tomu Traktor scratch (technologie umožňující hrát jakýkoliv song z desek).

Osvětlení

Základ mé visuální techniky tvoří malý mlhovač, který nad tanečním parketem vykouzlí lehký mlhový opar a dá vyniknout světelným efektům, bedýnka vyzařující barevné paprsky a točící se světýlka ala diskokoule, díky nimž se po stěnách bude prohánět roj malých světýlek. Je to jednodychá sestava, která na většinu akcí spolehlivě vystačí. V případě zájmu můžeme visuál vaší svatby a hlavně tanečního parketu posunout ještě o kousek výše a mohu přibrat chytré žárovičky Twinkly a panely Twinkly square, které umějí reagovat na hudbu a lze u nich přesně navolit barevnost nebo například tvary, které zobrazují. Mohou se tak stát výraznou součástí svatební dekorace na tanečním parketu. (viz například svítící kříž ve fotogalerii)

Co o mně řekli ostatní?

Zatím nemá žádné reference.

May for FunMay for FunMay for FunMay for FunMay for FunMay for FunMay for FunMay for Fun

POTŘEBUJEME ZNÁT UŽ JEN PÁR DETAILŮ A OBRATEM VÁM POŠLEME NAŠI VYMAZLENOU KALKULACI

Chybí vám už jen pár krůčků k tomu, abychom společně vykouzlili z vaší svatby tu nejlepší party ve vesmíru! Stačí jen níže vyplnit pár políček, zatrhnout pár checkboxů a obratem vám pošleme naši vymazlenou cenovou kalkulaci všech dostupných WEDDING DJs přímo na vaši míru.

Mám zájem o:

   Vyberte prosím část dne.

   Vyberte prosím z nabízených míst.

   Bez souhlasu Vás nemůžeme pustit dál.

Pokračováním berete na vědomí, že společnost SCHAFFF PRODUCTION s.r.o. jako správce osobních údajů bude zpracovávat Vaše osobní údaje, a to za účelem:

  • poskytnutí služeb portálu WeddingDJs.cz, a to na základě plnění smlouvy dle Všeobecných obchodních podmínek
  • oslovování s nabídkami produktů a služeb, vč. nabídek na míru, společnosti SCHAFFF PRODUCTION s.r.o., a to na základě jejího oprávněného zájmu.

Další informace ke zpracování, včetně možnosti odhlášení z odběru nabídek naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.

Photo by: kamilandsimona.com & DJ Photos: Tino Kratochvíl, Photo Nejedlí.

Všeobecné obchodní podmínky Pravidla pro ochranu osobních údajů Pravidla DJs pro ochranu osobních údajů Cookies

Při poskytování služeb používáme cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas.

Copyright © 2023 WeddingDJs.cz

Poptejte nás