DJ Kery

Kdo je DJ Kery?

Mladý a neklidný

Hudba je jeho život. Stejně tak i Vaše svatba. Po účinkování v několika kapelách (zpěvák v Red Hot Chili Peppers Revival), zkušenosti v rádiu, jsem si splnil další sen a to, stát se DJ. Slyšet ve sluchátkách tepající muziku a vidět lidi, jak na to reagují a paří, je pocit a pohled, co se nikdy neomrzí :)


Proč právě já

Udělám z Vaší svatby párty, na kterou budete vzpomínat i při výročí diamantové svatby :) Razím to, že by párty měla „jet“ od začátku do konce, takže žádnou pauzu jako na fotbale nečekejte :) Navíc playlist přizpůsobuju aktuální náladě a požadavkům. BPM se s další hodinou postupně zvyšuje až k těm největším tanečním a hudebním peckám všeho druhu. Má velká zbraň je pohotovost (pozor, neplést si s tou zdravotnickou) a velkej smysl pro humor. Nemusíte se bát, že by za pultem byl někdo, kdo sotva řekne: „A další písnička bude pro Pepu... :)“. Pokaždé do toho dávám maximum bez ohledu na to, jestli je na parketě 10 nebo 1000 lidí.


SlužbyOzvučení prostoru

Kvalitně ozvučím požadované prostory podle Vašeho přání. Více v záložce Technika.

Moderování

Moderuje základní prvky v programu (první tanec, házení kytice...) a soutěže.

Osvětlení prostoru

Nečekejte velká party světla. Parket příjemně osvětlím a to i do rytmu hudby. Více v záložce Technika.


Konec bez omezení

Končíme teprve až Vy řeknete :)


Reference


Co rád/a hraje?

V rámci setu namíchám všechno, na co si můžete vzpomenout: rock, pop, r'n'b, disco, oldies, rock 'n' roll a samozřejmě aktuální taneční pecky.


TOP 10 WEDDING PARTY SONGS

CO PRÁVĚ POSLOUCHÁM

S čím k vám přijede?

Ozvučení

2x the box PA 302 A (300 W), the box TA18, 18"" Active Bandpass Subwoofer, 500W Mikrofon: bezdrátový Sennheiser EW 145 G3-G

Osvětlení

Stairville CLB4 Compact LED Bar 4 Bundle

Co o něm řekli ostatní?

Foto & Video

Rezervace DJe

Chybí vám už jen pár krůčků k tomu, aby z vaší svatby byla pořádná párty.

Mám zájem o:


Pokračováním berete na vědomí, že společnost SCHAFFF PRODUCTION s.r.o. jako správce osobních údajů bude zpracovávat Vaše osobní údaje, a to za účelem:

  • poskytnutí služeb portálu WeddingDJs.cz, a to na základě plnění smlouvy dle Všeobecných obchodních podmínek
  • oslovování s nabídkami produktů a služeb, vč. nabídek na míru, společnosti SCHAFFF PRODUCTION s.r.o., a to na základě jejího oprávněného zájmu.

Další informace ke zpracování, včetně možnosti odhlášení z odběru nabídek naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.Rezervace