gad
fbpw
WeddingDJs.cz   >   DJ Petr Novák svatební DJ
DJ Petr Novák
DJ Petr Novák
Ozvučení akce Osvětlení akce Moderace Konec bez omezeníKdo je DJ Petr Novák?Jako DJ vystupuji již více jak deset let. Nespecializuji se pouze na jeden hudební žánr nebo druh akcí, ale mám široký hudební záběr a přehled. Dokážu se tak přizpůsobit jakkoli velkému publiku doslova všech věkových kategorií. Být DJ je pro mě velký závazek. Hudba může Váš velký den učinit nezapomenutelným, ale dovede jej také zkazit. Proto se na každou svatbu speciálně připravuji. Chci totiž, abyste na Váš velký den vzpomínali skutečně dlouho.

Proč právě já

Profesionalita je pro mě prioritou. Pro velkou většinu lidí je svatba jedním z nejdůležitějších dní v životě, a právě DJ má zásadní vliv na to, jak se na ni bude vzpomínat. Na každé svatbě se také schází desítky až stovky lidí s velmi rozdílným hudebním vkusem a mým cílem je namíchat ten správný hudební koktejl, který uspokojí skutečně každého. Pro více informací se můžete podívat zde: https://www.instagram.com/dj_petrnovak/


SlužbyOzvučení prostoru

Kvalitně ozvučím požadované prostory podle Vašeho přání. Více v záložce Technika.

Moderace
Moderování

Moderuji vše, co je třeba. Základní prvky v programu (první tanec, házení kytice, svatební hry...)

Osvětlení
Osvětlení prostoru

Nečekejte velká party světla. Parket příjemně osvětlím a to i do rytmu hudby. Více v záložce Technika.


Ozvučení
Konec bez omezení

Končíme teprve až Vy řeknete :)


Nejnovější reference


Volba písní dle našich přání, všichni tančili jak o závod. Byli jsme moc spokojeni, děkujeme za dotvoření atmosféry!

Karolína doporučuje Petra Nováka

Petr byl naprostý profesionál.... nevěděli jsme, že je tam - pouze jsme věděli, že se všude line hudba přesně tak, jak má být. Má naše absolutní doporučení. Děkujeme Jana & Pavel Kafkovi

Jana doporučuje Petra Nováka

Bylo to skvely! Petr byl naprosty profesional a navic velmi mily:-) Kdyz chtel nekdo pisnicku na prani,tak ji zahral hned. Byli jsme moc spokojeni a moc dekujeme za vytvoreni skvele atmosfery.

Agáta doporučuje Petra Nováka


Co rád/a hraji?


TOP 10 WEDDING PARTY SONGS

CO PRÁVĚ POSLOUCHÁM

S čím k vám přijedu?

Ozvučení

2x aktivní repro DB Technologies Opera, pioneer xdj rx, bezdrátový mikrofon sennheiser

Osvětlení

Gigbar move, světelný derby bar - dva efekty derby 15W a dvě PAR LED světla, 4X 100W LED PAR STAGE LIGHT

Co o mně řekli ostatní?

Volba písní dle našich přání, všichni tančili jak o závod. Byli jsme moc spokojeni, děkujeme za dotvoření atmosféry!

Karolína doporučuje Petra Nováka

Petr byl naprostý profesionál.... nevěděli jsme, že je tam - pouze jsme věděli, že se všude line hudba přesně tak, jak má být. Má naše absolutní doporučení. Děkujeme Jana & Pavel Kafkovi

Jana doporučuje Petra Nováka

Bylo to skvely! Petr byl naprosty profesional a navic velmi mily:-) Kdyz chtel nekdo pisnicku na prani,tak ji zahral hned. Byli jsme moc spokojeni a moc dekujeme za vytvoreni skvele atmosfery.

Agáta doporučuje Petra Nováka

Všechno bylo skvělý, od komunikace až po svatební párty. Petr vše výborně od moderoval. I přes přísná pravidla svatebního prostoru z naší svatby udělal nezapomenutelnou párty. Kdybych se měla vdávat znova (což doufám nehrozí) určitě bych si Petra vybrala znova. Děkujeme moc za vše. Terka a Kuba

Tereza doporučuje Petra Nováka

Petr je skvělý Dj a výtečný člověk. Bezvadně hraje a velmi dobře komunikuje. Byli jsme velmi spokojeni a už jsme ho doporučili známému na svatbu a také na firemní akci. Byl s námi od začátku od obřadu až do poslední minuty na večerní zábavě. Chtěli bychom mu ještě jednou poděkovat a moc nás těší, že jsme se při výběru nezmýlili. Zasíláme momentku vyfocenou na film :)

Jan doporučuje Petra Nováka

Rozhodně doporučujeme! Vše proběhlo naprosto v pořádku, DJ odhadl každou situaci. Nebyli jsme schopni dát dohromady hudbu před svatbou a vše jsme nechali na DJ, vše bez nejmenší chybičky. Dokonce nás večer překvapil i hudbou našeho specifického žánru (DNB). Moc děkujeme, M+P Cmíralovi

Martina doporučuje Petra Nováka

Jedním slovem? Dokonalé!!! Petr byl více než perfektní. Děkujeme!

Zdeněk doporučuje Petra Nováka

Dobrý den, svatební "mejdan" s DJ Petrem Novákem byl super:-). Pan DJ Petr Novák je skvělý a profesionál, všechno se nám líbilo a všichni se bavili. Děkujeme Renáta a Jiří

Renáta doporučuje Petra Nováka

Petra si nemůžeme vynachválit. Ve všem nám vyšel vstříc, skvěle poradil a postaral se o to, aby veškerá hudba při obřadu vyšla tak, jak měla :-) Vyzdvihnout musíme i jeho moderátorské schopnosti. Byl připraven i na nečekaná přání hostů, jako například karaoke :-) Výběr hudby reflektoval vkus a taneční náladu svatebčanů, takže se nestalo, že by byl parket prázdný. Vydržel s námi až do pozdních ranních hodin, po celou dobu s úsměvem :-) Děkujeme :-)

Tereza doporučuje Petra Nováka

Petr byl fantastický! Perfektně se vžil do party a házel jednu pecku za druhou.. žádný z požadavků pro měj nebyl problém a všem zahrál co jim na očích viděl. Profesionál s věčným a milím úsměvem na tváři. Pařil s námi až do rána

Markéta doporučuje Petra Nováka

Skvělé! Super výběr hudby, všechno fungovalo na 100%

Barbora doporučuje Petra Nováka

Dj Petr hrál po celý den na naší svatbě a musím říct, že naprosto fantasticky. Hrál dle našeho žánru a svým výběrem to ještě vylepšil. Kdo chtěl píseň na přání, nebyl žádný problém to zahrát. Byl naprosto pohodovej. Vřele doporučuji, nemáme co vytknout. 10/10!!!

David doporučuje Petra Nováka

Moc milý DJ, super výběr hudby, bezva komunikace :-)

Alice doporučuje Petra Nováka

Úžasný! Všem doporučuji! DJ byl ve skvělé náladě, dokázal bavit jak české tak mezinárodní hosty! Skvělý repertoár!

marketa doporučuje Petra Nováka

Úžasný dj. Připravený, vše klapalo na jedničku. Moc ráda si ho pozvu znovu

Sandra doporučuje Petra Nováka

Tímto bychom chtěli moc poděkovat Petrovi za skvěle odvedenou práci. Hudba od Petra podtrhla pohodovou atmosféru celé svatby. Vše měl perfektně nachystané, vyhověl každému přání, hrál pro lidi, ne pro sebe! Svatbu jsme si užili a nic bychom neměnili. Petra všem vřele doporučujeme. Tereza a Pavel Kankovští

Tereza doporučuje Petra Nováka

Dobrý den, Velmi bychom chtěli s manželem Petrovi poděkovat. Vše proběhlo naprosto v pořádku, Petr vyhověl všem našim přáním, nic nebylo problém, celá spolupráce byla naprosto perfektní. Petr měl vše skvěle nachystané, byl moc hezky oblečený a navíc je velmi přátelský a pohodový člověk. Rozhodně bychom jej na každou svatbu a jinou událost doporučili. Moc děkujeme, Munkovi

Vanda doporučuje Petra Nováka

Naprosto skvělé! Petr byl moc ochotný, zahrál vše dle našeho přání a vytvořil báječnou atmosféru pro party :) Moc děkujeme a určitě rádi doporučíme dál!

Monika doporučuje Petra Nováka

DJ PETR NOVÁK byl prostě super. Přijel na čas, kvalitně nazvučil obřad a věnoval se celé svatební oslavě. Velice dobře odhadl, co je kdy vhodné zahrát. Za nás s manželkou rozhodně doporučujeme a děkujeme.

Lukas doporučuje Petra Nováka

Petra můžeme jen doporučit. Přesně se trefil do našeho vkusu a i přesto, že občas měli hosté netradiční přání, nebyl to pro něj problém. Ještě jedno moc děkujeme, bylo to super!

Barbora doporučuje Petra Nováka

Z vlastní zkušenosti mohu Petra Nováka jako svatebního Dj jedině doporučit. Bylo vše tak, jak jsem si předem na jedné schůzce domluvili. Na sjednaném místě byl včas a připraven. Mix hraných písní se mě i hostům líbil. Hostům hrál i na jejich přání a vycházel jim vstříc. Petr H.

Petr doporučuje Petra Nováka

Petr je spolehlivý, je s ním skvělá komunikace a celkově jsme byli moc spokojení:-)

Rosolová doporučuje Petra Nováka

Velice doporučujeme, pán DJ je skvěli, neměl problém se žádným požadavkem. Hrál i na přání. :) Všíchni hosté ze svatby byli nad míru spokojení :). Měli jsme krásnou svatbu. :) Děkujeme.

Magda doporučuje Petra Nováka

Bylo to skvělé. Petr je velice milý, sympatický a šikovný. Domluva s ním byla perfektní. Se vším nám vyšel vstříc a hrál přesně tak, jak jsme si to představovali. Dokázal skvěle odhadnout, co v jakou chvíli se hodí za písničky. Naprostá spokojenost!

Andrea doporučuje Petra Nováka

Vše probíhalo naprosto hladce, od první komunikace po konec svatebního dne. Peťa byl velmi milí a všemu byl nakloněn. Stále úsměv na tváři. Děkujeme!

Zuzana doporučuje Petra Nováka

DJ Petr NovákDJ Petr NovákDJ Petr NovákDJ Petr NovákDJ Petr NovákDJ Petr NovákDJ Petr NovákDJ Petr NovákDJ Petr NovákDJ Petr NovákDJ Petr NovákDJ Petr NovákDJ Petr NovákDJ Petr NovákDJ Petr NovákDJ Petr NovákDJ Petr Novák

POTŘEBUJEME ZNÁT UŽ JEN PÁR DETAILŮ A OBRATEM VÁM POŠLEME NAŠI VYMAZLENOU KALKULACI

Chybí vám už jen pár krůčků k tomu, abychom společně vykouzlili z vaší svatby tu nejlepší party ve vesmíru! Stačí jen níže vyplnit pár políček, zatrhnout pár checkboxů a obratem vám pošleme naši vymazlenou cenovou kalkulaci všech dostupných WEDDING DJs přímo na vaši míru.

Mám zájem o:

   Vyberte prosím část dne.

   Vyberte prosím z nabízených míst.

   Bez souhlasu Vás nemůžeme pustit dál.

Pokračováním berete na vědomí, že společnost SCHAFFF PRODUCTION s.r.o. jako správce osobních údajů bude zpracovávat Vaše osobní údaje, a to za účelem:

  • poskytnutí služeb portálu WeddingDJs.cz, a to na základě plnění smlouvy dle Všeobecných obchodních podmínek
  • oslovování s nabídkami produktů a služeb, vč. nabídek na míru, společnosti SCHAFFF PRODUCTION s.r.o., a to na základě jejího oprávněného zájmu.

Další informace ke zpracování, včetně možnosti odhlášení z odběru nabídek naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.

Photo by: kamilandsimona.com & DJ Photos: Tino Kratochvíl, Photo Nejedlí.

Všeobecné obchodní podmínky Pravidla pro ochranu osobních údajů Pravidla DJs pro ochranu osobních údajů Cookies

Při poskytování služeb používáme cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas.

Copyright © 2022 WeddingDJs.cz

Poptejte nás