gad
fbpw
WeddingDJs.cz   >   DJ Paul Cross – svatební DJ
DJ Paul Cross
DJ Paul Cross
Ozvučení akce Osvětlení akce Moderace Konec bez omezeníKdo je DJ Paul Cross?


Vždy vstřícný profík

Hudba je nejen moje práce, ale především můj koníček. A opravdu mě baví! Rád poznávám nové lidi, místa a mám jediný cíl, aby všechno klaplo na jedničku a vy měli z DJ radost a ne starost :)


Proč právě já

DJ, který si zakládá na tom, aby se díky němu ostatní bavili a všechno proběhlo tak jak má. Žádné starosti, jen radost a zábava! Tak to má být, ne? :)


SlužbyOzvučení prostoru

Kvalitně ozvučím požadované prostory podle Vašeho přání. Více v záložce Technika.

Moderace
Moderování

Moderuje základní prvky v programu (první tanec, házení kytice...), rád odmoderuje i soutěže.

Osvětlení
Osvětlení prostoru

Nečekejte velká party světla. Parket příjemně osvětlím a to i do rytmu hudby. Více v záložce Technika.


Ozvučení
Konec bez omezení

Končíme teprve až Vy řeknete :)


Nejnovější reference


DJ Paul Cross je skvělý DJ, který splnil přesně to, co slibuje v popisku - žádné starosti, jen radost a zábava :-) skvělý přístup, bezvadná domluva a hudba všech žánrů až do rána tak, aby se bavili úplně všichni hosté. Taky díky Paulovi na náš svatební den budem vzpomínat jako na dokonalou akci! DĚKUJEME

Adam doporučuje DJ Paula Crosse

Pavel byl milý, ochotný a dochvilný. Neměl problém zahrát písně na přání a zároveň respektovat náš lineUp. Moc děkujeme :-)

Michaela doporučuje DJ Paula Crosse

Byli jsme nadšení..super párty :-)

Zuzana doporučuje DJ Paula Crosse


Co rád/a hraji?

Jsem multižánrový člověk, nemám vyhrazený styl...ale nejbližší je mi aktuální main stream a tvorba okolo taneční hudby, byť i rádiovek. Top 10 mých songů bych jen těžko vybral, sorry jako. Možná tak 100, abych něco nevynechal. Top 10 songů ze svateb vám taky nevypíšu, protože záleží na lidech, pro které se hraje a kterým se repertoár přizpůsobuje na míru. Neexistuje pro mě univerzálních 10 top songů ;) Ale jeden opravdu hraju snad všude, nestárnoucí pecka od Jive Bunny - Swing the Mood


TOP 10 WEDDING PARTY SONGS

CO PRÁVĚ POSLOUCHÁM

S čím k vám přijedu?

Ozvučení

Ozvučení mix Pioneer SX2, 3-pásmový systém na míru o výkonu 1500W nebo Mackie SRM 450, případně + aktivní 18" subwoofery Beyma,bezdrátový mikrofon Shure

Osvětlení

Standardně 9x LED světelný efekt,...rampa s 4x RGB PAR pro nasvícení tanečního parketu, 2x scan, 2x moving head, magic ball, pro umocnění světelné show, případně mlhostoj 800 - 1500W

Co o mně řekli ostatní?

DJ Paul Cross je skvělý DJ, který splnil přesně to, co slibuje v popisku - žádné starosti, jen radost a zábava :-) skvělý přístup, bezvadná domluva a hudba všech žánrů až do rána tak, aby se bavili úplně všichni hosté. Taky díky Paulovi na náš svatební den budem vzpomínat jako na dokonalou akci! DĚKUJEME

Adam doporučuje DJ Paula Crosse

Pavel byl milý, ochotný a dochvilný. Neměl problém zahrát písně na přání a zároveň respektovat náš lineUp. Moc děkujeme :-)

Michaela doporučuje DJ Paula Crosse

Byli jsme nadšení..super párty :-)

Zuzana doporučuje DJ Paula Crosse

+ vstřícný k přáním nás i hostů k zahrání téměř jakéhokoli songu + časově se přizpůsobil našim potřebám (i když si to v závěru nechal doplatit :) ) - dojezd na svatbu téměř na poslední chvíli, což mírně ovlivnilo naši osobní domluvu na průběhu akce - mohl by klidně více "moderovat" danou akci, protože mu to dle našeho názoru jde :) - doporučujeme více úsměvů u jinak milého DJ Závěrem chceme říci, že my i naši hosté byli s výkonem DJ Paula Crosse nadmíru spokojeni! :)

Míša doporučuje DJ Paula Crosse

Byli jsme s Pavlem moc spokojení. :-) Od začátku komunikoval na velice profesionální úrovni. Velice mi přišlo vhod, že jsem s ním mohla domlouvat přes mail. To mi v období svatebních příprav přišlo vhod. Musím ale přiznat, že to na naší svatbě neměl úplně jednoduché. :-) Měli jsme sice celkem dost lidí, ale taky velice velice velké prostory, kde se lidi i ve větším počtu mohli celkem dost roztahovat. :-) A tak trochu se ztráceli. Pravdou také je, že jsme měli hodně lidí, kteří už se taky moc nepotkávají a tak si prostě spousta z nich chtěla i možná více povídat než tančit. Ale věřím, že bez toho skvělého hudebního podkresu by i to povídání bylo takové sušší. :-) Asi sama nedokážu odhadnout, jak moc lidé tančili. Ale všichni se bavili, máme jen krásné pozitivní ohlasy na naši svatbu. :-) A možná, že pro mě je tak trochu ze všeho nejdůležitější, že jsem si pořádně zatancovala na hudbu od DJ. :-) Myslím, že jsem měla pár momentů, kdy jsem tancovala, co to šlo. :-) A ještě nikdy jsem si tak skvěle nezatancovala, jak na mojí svatbě a za to vděčím Pavlovi. :-) Přeji Vám i Pavlovi jen to nejlepší a velice děkuji za super hudbu.

Lucie doporučuje DJ Paula Crosse

Má dobrý cit na vytvoření pohodové atmosféry. Celá svatba proběhla bez sebemenšího problému a všichni se skvěle bavili.

Václav doporučuje DJ Paula Crosse

Celá svatební párty byla díky DJ skvělá!!! Všichni byli moc spokojení a i ze zpětných reakcích hostů se styl a výběr muziky velmi líbil. Moc děkujeme a DJ bychom všem doporučili.

Petra doporučuje DJ Paula Crosse

DJ Paul CrossDJ Paul CrossDJ Paul CrossDJ Paul CrossDJ Paul CrossDJ Paul CrossDJ Paul Cross

POTŘEBUJEME ZNÁT UŽ JEN PÁR DETAILŮ A OBRATEM VÁM POŠLEME NAŠI VYMAZLENOU KALKULACI

Chybí vám už jen pár krůčků k tomu, abychom společně vykouzlili z vaší svatby tu nejlepší party ve vesmíru! Stačí jen níže vyplnit pár políček, zatrhnout pár checkboxů a obratem vám pošleme naši vymazlenou cenovou kalkulaci všech dostupných WEDDING DJs přímo na vaši míru.

Mám zájem o:

Bez souhlasu Vás nemůžeme pustit dál.

Pokračováním berete na vědomí, že společnost SCHAFFF PRODUCTION s.r.o. jako správce osobních údajů bude zpracovávat Vaše osobní údaje, a to za účelem:

  • poskytnutí služeb portálu WeddingDJs.cz, a to na základě plnění smlouvy dle Všeobecných obchodních podmínek
  • oslovování s nabídkami produktů a služeb, vč. nabídek na míru, společnosti SCHAFFF PRODUCTION s.r.o., a to na základě jejího oprávněného zájmu.

Další informace ke zpracování, včetně možnosti odhlášení z odběru nabídek naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.

Photo by: kamilandsimona.com & DJ Photos: Tino Kratochvíl, Photo Nejedlí.

Všeobecné obchodní podmínky Pravidla pro ochranu osobních údajů Pravidla DJs pro ochranu osobních údajů Cookies

Při poskytování služeb používáme cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas.

Copyright © 2019 WeddingDJs.cz

Poptejte nás