DJ Oldřich Hróza

Kdo je DJ Oldřich Hróza?

Mistr profík

Jako DJ Vám mohu nabídnout 9 let praxe v oboru. Poskytuji služby v plném rozsahu od ozvučení obřadu, přes podkres u svatební hostiny až po pořádnou večerní párty do ranních hodin. Rád bych zdůraznil vysokou kvalitu služeb, kterou můžete ode mne očekávat. Profesionální jednání a vystupování je samozřejmostí. S hudbou na Vaši svatbu přijedu kamkoliv po České i Slovenské republice. Mám za sebou již desítky odehraných svateb, firemních večírků a soukromých akcí.


Proč právě já

Můj hudební repertoár je od 50. let až po současnou muziku kterou slýcháváte v rádiích. Samozřejmostí jsou dechovky i hudba pro děti. Na svatbě jsem vždy jen a jen pro Vás a Vaše svatební hosty. Nestane se tedy, že bych hrál to co se líbí pouze mě! Jsem připraven splnit všechna hudební přání Vás a Vaších hostů pohotově přímo na místě. Hudba na svatbě je vždy jedinečnou záležitostí, proto se na ni připravuji dopředu podle zaslaného svatebního formuláře, který ode mne vždy obdržíte po rezervaci termínu.


SlužbyOzvučení prostoru

Kvalitně ozvučím požadované prostory podle Vašeho přání. Více v záložce Technika.

Moderování

Moderuje základní prvky v programu (první tanec, házení kytice...), rád odmoderuje i soutěže.

Osvětlení prostoru

Nečekejte velká party světla. Parket příjemně osvětlím a to i do rytmu hudby. Více v záložce Technika.


Konec bez omezení

Končíme teprve až Vy řeknete :)


Reference


Našeho svatebního DJ jsme si vybírali pečlivě a nemohli jsme vybrat lépe. S Oldou byla perfektní komunikace, byl na vše připravený, byl milý a snažil se vyjít vstříc všem (i těm dost neobvyklým) hudebním přáním. Velmi kladně hodnotím společný dokument pro sdílení informací na Wedding DJs, kde je kdykoliv možné najít vše co potřebujeme, je praktický a ušetří spoustu času. Byli jsme velmi spokojeni a budeme Oldu doporučovat i ostatním. Je to profesionál na spravném místě.

Eva doporučuje DJ Oldřicha Hrózu

DJ Olda byl úžasný, báječný neskutečný. Vykouzlil nám báječnou atmosféru od obřadu až do brzkých ranních hodin. Byla to paráda a vřele doporučuji :-)

Kateřina doporučuje DJ Oldřicha Hrózu

Naprosto úžasné. Děkujeme za vše ! Parádní večer !

Pavel doporučuje DJ Oldřicha Hrózu

Co rád/a hraje?

Žádný hudební styl není pro mě omezením. Dokážu zahrát hudbu pro všechny věkové kategorie​.


TOP 10 WEDDING PARTY SONGS

CO PRÁVĚ POSLOUCHÁM

S čím k vám přijede?

Ozvučení

K dispozici mám reproduktory QSC KW122 s dostatečným výkonem pro vnitřní i venkovní svatební mejdany. Ozvučovací techniku lze rozšířit o větší reproduktory k produkci až pro 500 hostů.

Osvětlení

Využívám nejmodernější LED světelné efekty. Na Vaší svatbě vytvořím skvělou vizuální show. Nemusíte se však bát, že vše bude blikat “jako na diskotéce”. Nabídnout Vám můžu speciální efektový výrobník plazivé i klasické mlhy s rozšířením světelného parku. Vždy mám pro Vás a Vaše svatební hosty jen to nejlepší. :-)

Co o něm řekli ostatní?

Našeho svatebního DJ jsme si vybírali pečlivě a nemohli jsme vybrat lépe. S Oldou byla perfektní komunikace, byl na vše připravený, byl milý a snažil se vyjít vstříc všem (i těm dost neobvyklým) hudebním přáním. Velmi kladně hodnotím společný dokument pro sdílení informací na Wedding DJs, kde je kdykoliv možné najít vše co potřebujeme, je praktický a ušetří spoustu času. Byli jsme velmi spokojeni a budeme Oldu doporučovat i ostatním. Je to profesionál na spravném místě.

Eva doporučuje DJ Oldřicha Hrózu

DJ Olda byl úžasný, báječný neskutečný. Vykouzlil nám báječnou atmosféru od obřadu až do brzkých ranních hodin. Byla to paráda a vřele doporučuji :-)

Kateřina doporučuje DJ Oldřicha Hrózu

Naprosto úžasné. Děkujeme za vše ! Parádní večer !

Pavel doporučuje DJ Oldřicha Hrózu

Olda byl perfektní. Nejen, že hrál ty správné songy v pravou chvíli, ale nebál se i mluvit a glosovat do programu. Super, Oldu bych určitě bez obav doporučil. Díky!

Martin doporučuje DJ Oldřicha Hrózu

S Oldou jsme byli maximálně spokojeni. Děkujeme za nezapomenutelný zážitek. Nejen co se týká hudební stránky, tu měl Olda zmáknou na jedničku, ale byl vynikající moderátor večerní zábavy a soutěží. Velmi kladně hodnotíme vybavení Oldy, jeho svítící pultík a osvětlené rampy dodaly tanečnímu parketu tu pravou atmosféru. Olda splnil náš hudební playlist a přizpůsobil se i našim svatebním hostům, kteří měli různá přání:-) Moc Oldy doporučujeme a moc děkujeme :-)

Lenka doporučuje DJ Oldřicha Hrózu

splnil veškeré očekávání, naprosto super, rozhodně doporučuji

Tomáš doporučuje DJ Oldřicha Hrózu

Děkujeme Oldovi za nezapomenutelný večer! Byl velmi milý, přátelský a ihned se naladil na notu tančících. Jako nevěsta velmi oceňuji jeho empatii, kdy si hosté žádali žánr, který jsem zařadila téměř na blacklist a Olda se vždy ujistil, jestli s tím souhlasím. Myslím, že velmi profesionální sympaťák je to, co Olda vystihuje. Ještě jednou moc děkujeme za Vaše služby a přejeme mnoho úspěchů! Vendula a Jakub Soldánovi

Vendula doporučuje DJ Oldřicha Hrózu

Olda je skvělý člověk! Veselý, ochotný a stále pohodově naladěný parťák do svatebního večírku. V čem je výjimečný je jeho technické vybavení, má skvělý DJský pultík, který se rozehraje všemi světly a na požádání i další vybavení, které posune svatební párty zase o level výš nad ty ostatní. Jednoznačně velké DOPORUČUJEME!

Marie doporučuje DJ Oldřicha Hrózu

Děkujeme Oldovi za parádní den. Vše bylo do posledního puntíku perfentkní. Hudba klapnula přesně podle našich přání a představ. Olda nás krásně překvapil dárkem, který nám udělal obrovskou radost. Vkusným oblečením a profesionálním přístupem Olda jen potvrdil, že jsme si vybrali toho pravého DJ. Moc jsme si to užili.

Lenka doporučuje DJ Oldřicha Hrózu

Olda byl perfektni, výběr hudby kterou jsme nechali na něm byl úžasný. A večer to tam rozpumpoval skvěle. Ještě jednou děkujeme a moc Oldu doporučujeme.

Milan doporučuje DJ Oldřicha Hrózu

Moc děkujeme za skvělou hudební produkci během celé svatby a díky také za mix pro tanec, který perfektně ladil s atmosférou a naším hudebním vkusem. Skvělá párty! Moc díky Oldřichovi, byl výborným průvodcem večerem!

Kateřina doporučuje DJ Oldřicha Hrózu

Oldu určitě doporučuji, celý den nám hrál skvěle, byl nám k dispozici a ve všem nám vyšel vstříc. Super člověk i DJ, který nám udělal svatbu ještě hezčí :-)

Tomáš doporučuje DJ Oldřicha Hrózu

DJ Olda byl moc milý a usměvavý. Hrál naprosto přesně podle naší domluvy. Děkujeme moc

Iveta doporučuje DJ Oldřicha Hrózu

DJ Oldu bychom určitě doporučili. Měli jsme tu čest, aby nam hrál na svatbě a písničky i moderování bylo úplně úžasné. Vše proběhlo podle našich představ a moc jsme si to užili. Moc děkujeme Verča a Honza.

Veronika doporučuje DJ Oldřicha Hrózu

Vybrat si Oldu jako DJ na náš svatební den byla ta nejlepší volba! Svou práci dělá skvěle a hravě si poradil s našimi požadavky, které vznikly až na místě. Má velkou zásluhu na skvělé atmosféře, která vládla po celý den a večer, hrál výborně, zavděčil se všem a navíc je to velký sympaťák! Za nás zkrátka práce odvedená na jedničku s hvězdičkou, ještě jednou moc děkujeme a rádi všem Oldu doporučujeme! Terka a Ondra Fabianovi

Tereza doporučuje DJ Oldřicha Hrózu

Moc radi bychom podekovali DJ Oldrichovi za hudebni doprovod ke svatebni veceri a nasledne party. Moc jsme si to uzili. Velice ocenuji snadnou komunikaci a taky to, ze Oldrich vyslysel nase hudebni prani. Ze se snadno prizpusobil nasemu hudebnimu stylu. Jeste jednou velke diky a at se Vam dari i nadale. Misa & Paul

Michaela doporučuje DJ Oldřicha Hrózu

I přesto, že nám na svatbě několik hodin nejela elektřina, Olda si uměl poradit a hudba hrála dál. Tímto mu patří velký dík, podmínky pro něj nebyly ideální, ale dokázal si s nimi poradit a atmosféra byla stále báječná!

Nela doporučuje DJ Oldřicha Hrózu

Vse perfektni a hralo se az do 03:00 hod.rana, dekujeme:-))

Lukáš doporučuje DJ Oldřicha Hrózu

DJ Oldu bychom určitě doporučili na každé párty. Atmosféra, písničky i moderování bylo úplně úžasné, splnil všechny naše požadavky. Moc jsme si to užili. Máme jediné mínus :-) že Olda neumí zpomalit čas, protože celá oslava hrozně rychle utekla. :-) Moc děkujeme za vše!!! Jana a Lukáš

Jana doporučuje DJ Oldřicha Hrózu

Vše podle našich představ, zahrál od každého z žánrů, takže si zatančili jak děti, babičky, rodiče, tak my, speciálně pro nás hudbu z 50. a 60. lét (měli jsme svatbu v tomto stylu). Výborně jednička s hvězdičkou! Budu doporučovat!:-)

Aneta doporučuje DJ Oldřicha Hrózu

Nemam čo dodat,Dj bol fantasticky,komunikacia pred svadbou bola na velmi dobrej urovni,Dj sa zaujimal o naš hudobny vkus,počas zabavy sa prisposoboval vkusu hosti a zabavili sa všetky generacie,vrelo odporučam.

Dominik doporučuje DJ Oldřicha Hrózu

Byli jsme naprosto spokojení. Možná zprvu, jsme měli trochu obavy, zda jsme udělali dobře a objednali si DJ, o kterém jsme doposud neslyšeli, z vyšší cenové kategorie, ale po tom co nám předvedl na naší svatbě vůbec ničeho nelitujeme. Bylo to prostě strašně na pohodu, příjemná party a bez jediného zaváhání:-) DJ komunikoval nejen s námi(novomanželi), ale reagoval i na naše hosty, na jejich přání a pod. Bylo fajn, že když bylo třeba, sdělil něco do mikrofonu. Rozhodně se nám nestalo to, čehož jsme byli bohužel svědky na jiné svatbě přátel, že by si DJ hrál jen pro sebe a vůbec mu nevadilo, že všichni sedí a čekají až zahraje to co si objednali. DJ Oldřich Hróza je mladý, chytrý a vtipný DJ, který Vaši svatbu, či party dovede k dokonalosti. Ještě jednou díky za vše. Karolína a Ondřej

Karolína doporučuje DJ Oldřicha Hrózu

Foto & Video

Rezervace DJe

Chybí vám už jen pár krůčků k tomu, aby z vaší svatby byla pořádná párty.

Mám zájem o:


Pokračováním berete na vědomí, že společnost SCHAFFF PRODUCTION s.r.o. jako správce osobních údajů bude zpracovávat Vaše osobní údaje, a to za účelem:

  • poskytnutí služeb portálu WeddingDJs.cz, a to na základě plnění smlouvy dle Všeobecných obchodních podmínek
  • oslovování s nabídkami produktů a služeb, vč. nabídek na míru, společnosti SCHAFFF PRODUCTION s.r.o., a to na základě jejího oprávněného zájmu.

Další informace ke zpracování, včetně možnosti odhlášení z odběru nabídek naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.WeddingDJs | WeddingFun | WeddingBands | WedShot

Photo by: kamilandsimona.com & DJ Photos: Tino Kratochvíl.
Všeobecné obchodní podmínky | Pravidla pro ochranu osobních údajů

Copyright © 2018 WeddingDJs.cz>

Rezervace