dj-michal-brabec
DJ Michal Brabec

Kdo je DJ Michal Brabec?


Mr. Happy Vibe

Profesionál s přátelským a lidským přístupem. Žiji hudbou, mám přehled, 7 let zkušeností, za sebou přes 1000 hraní a hlavně cit pro hudbu. Dokáži odhadnout kdy se co hodí a tím dokreslovat či vytvářet skvělou atmosféru. S playlisty od electro swingu, přes oldies, novější i starší rock'n'roll či hity CZ/SK, rádiovky, RnB či latino a nebo novější elektronickou hudbou jsem schopný vyhovět snad každému přání. S více jak 220 odehranými eventy za rok 2017 a 290 za rok 2018 je momentálně nejvytíženější český DJ.


Proč právě já

Vždy pozitivně naladěný DJ s ohromným přehledem a neskutečnou empatií, díky které vaši hosté protancují nejedny botky. Připravený playlist podle předchozí domluvy je samozřejmostí, nicméně ani hraní na přání Vaše či Vašich svatebních hostů na místě není problém. Je jedno, jestli se budou hrát rádiové novinky, 80s / 90s, RnB, CZ/SK nebo Rock.. Radost bude rozdávat vždy! :)


SlužbyOzvučení prostoru

Kvalitně ozvučím požadované prostory podle Vašeho přání. Více v záložce Technika.

Moderování

Moderuje základní prvky v programu (první tanec, házení kytice...) a soutěže.

Osvětlení prostoru

Nečekejte velká party světla. Parket příjemně osvětlím a to i do rytmu hudby. Více v záložce Technika.


Konec bez omezení

Končíme teprve až Vy řeknete :)


Reference


Můžeme jen doporučit, skvěle jsme si to užili! Profesionálně odvedená práce! Děkujeme!

Eva doporučuje DJ Michala Brabce

Co rád/a hraje?

Nejraději mám komerční a melodické songy, při kterých si lidé i zazpívají. Z "rádiovek" u mě vede Justin Timberlake, Bruno Mars, David Guetta či Ed Sheeran. V rámci rock'n'rollu miluju klasiky od AC/DC, Bon Joviho, Nirvany nebo Green Day. S rostoucím zájmem o latinu, RnB, dancehall - Luis Fonsi, Beyonce, Shakira, Rihanna, Daddy Yankee, Enrique Iglesias, Usher. Nesmím zapomenout na oldies - Michael Jackson, Abba, Boney M, Bee Gees, Queen, Dr. Alban, Faithless nebo Snap. A něco CZ/SK - Karel Gott, Michal David, Chinaski, Ego, Mandrage, Majk Spirit.


TOP 10 WEDDING PARTY SONGS

CO PRÁVĚ POSLOUCHÁM

S čím k vám přijede?

Ozvučení

DJ techniku mám výhradně od značky Pioneer - XDJ 1000MK2 (nejvyšší řada digitálního profesionálního přehrávače), DJM 900NXS2 (nejvyšší řada profesionálního mixážního pultu), DJS 1000 (DJ sampler pro technický DJing), DJ CDJ 200 (CD přehrávač), DDJ ERGO (záložní DJ kontroler), HDJ 2000MK2 (uzazvřená sluchátka), Lenovo IdeaPad 700 + Rekordbox Dj (pro záložní mixážní pult). Zvukařský mixpult Yamaha MG 10, bezdrátový mikrofon SHURE PG58 + BLX4. Aktivní repro RCF ART 715-A mkIV (nejvyšší řada - 1400 W, 15" woofer)

Osvětlení

4x BeamZ BFP 110 (PAR), 2x LED Water Ripples Light, 1x BeamZ S700-LED (mlha), 1x ADJ Pro Event Table

Co o něm řekli ostatní?

Můžeme jen doporučit, skvěle jsme si to užili! Profesionálně odvedená práce! Děkujeme!

Eva doporučuje DJ Michala Brabce

Foto & Video

Rezervace DJe

Chybí vám už jen pár krůčků k tomu, aby z vaší svatby byla pořádná párty.

Mám zájem o:

Bez souhlasu Vás nemůžeme pustit dál.

Pokračováním berete na vědomí, že společnost SCHAFFF PRODUCTION s.r.o. jako správce osobních údajů bude zpracovávat Vaše osobní údaje, a to za účelem:

  • poskytnutí služeb portálu WeddingDJs.cz, a to na základě plnění smlouvy dle Všeobecných obchodních podmínek
  • oslovování s nabídkami produktů a služeb, vč. nabídek na míru, společnosti SCHAFFF PRODUCTION s.r.o., a to na základě jejího oprávněného zájmu.

Další informace ke zpracování, včetně možnosti odhlášení z odběru nabídek naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.

Rezervace