gad
fbpw
WeddingDJs.cz   >   DJ Harosh svatební DJ
DJ Harosh
DJ Harosh
Ozvučení akce Osvětlení akce Moderace Konec bez omezeníKdo je DJ Harosh?


Všech čudlíků král

Hudbě se aktivně věnuji od doby co se v roce 1979 zjistilo, že neničím gramodesky… potom, tak jak už to v jinošských létech bývá, přišla na řadu kytara, zpěv a hledání vlastního stylu.. poučen z předchozích nezdarů a remíz, v roce 1998 hnán naivní touhou vzdělávat, jsem vstoupil za mixpult, který pro mě znamená svět. Hudba je můj život.


Proč právě já

Jeden z nejzkušnějších Wedding Djs. Za pult se poprvé postavil v roce 1998. Na kontě má stovky možná už i tisíce hraní na akcích nejrůznějšího kalibru. Bez problémů se přizpůsobí publiku a zahraje cokoli na přání svatebčanů. Je residentem klubu Metro Music Bar. Miluje rockovou muziku, oldies, funky a latinu.


SlužbyOzvučení prostoru

Kvalitně ozvučím požadované prostory podle Vašeho přání. Více v záložce Technika.

Moderace
Moderování

Raději hraje než moderuje, ale s moderací základního programu nebo žádný problém. Naopak.

Osvětlení
Osvětlení prostoru

Nečekejte velká party světla. Parket příjemně osvětlím a to i do rytmu hudby. Více v záložce Technika.


Ozvučení
Konec bez omezení

Končíme teprve až Vy řeknete :)


Nejnovější reference


Opravdu jsem nečekal, že Harosh bude takový profík. Party byla úžasná, bavili jsme se všichni a moc děkujeme

Lukáš doporučuje DJ Haroshe

Určitě doporučujeme! Párty se rozjela hned v 5 odpoledne, mysleli jsme, že už z parketu ten večer neodejdeme! Všichni se bavili a druhý den všichni chválili DJ. Děkujeme, bylo to super!!!! :)

Zuzana doporučuje DJ Haroshe

Moc děkujeme Haroshovi za skvělou atmosféru, kterou na naší svatbě vytvořil. Hudba nejen odpovídala našim představám, ale výborně reagoval na přání a náladu našich hostů. Taky ceníme spolehlivost, kdy na naši veselku dorazil ještě dříve, než jsme se dohodli, a vše si s předstihem v poklidu nachystal. Ještě jednou velké díky a doporučujeme všemi deseti! :)

Jakub doporučuje DJ Haroshe


Co rád/a hraji?

Vše od oldies, rocku, funky, disco až po r’n'b.


TOP 10 WEDDING PARTY SONGS

CO PRÁVĚ POSLOUCHÁM

S čím k vám přijedu?

Ozvučení

Osvětlení

Co o mně řekli ostatní?

Opravdu jsem nečekal, že Harosh bude takový profík. Party byla úžasná, bavili jsme se všichni a moc děkujeme

Lukáš doporučuje DJ Haroshe

Určitě doporučujeme! Párty se rozjela hned v 5 odpoledne, mysleli jsme, že už z parketu ten večer neodejdeme! Všichni se bavili a druhý den všichni chválili DJ. Děkujeme, bylo to super!!!! :)

Zuzana doporučuje DJ Haroshe

Moc děkujeme Haroshovi za skvělou atmosféru, kterou na naší svatbě vytvořil. Hudba nejen odpovídala našim představám, ale výborně reagoval na přání a náladu našich hostů. Taky ceníme spolehlivost, kdy na naši veselku dorazil ještě dříve, než jsme se dohodli, a vše si s předstihem v poklidu nachystal. Ještě jednou velké díky a doporučujeme všemi deseti! :)

Jakub doporučuje DJ Haroshe

DJ hral skutocne skvelu hudbu pocas celeho popoludnia, jak na pocuvanie, tak na tancovanie. Palec nahoru!

Zebra.com doporučuje DJ Haroshe

Super! Skvělá volba písniček, přesně ty, které máme rádi. Moc děkujeme a 100% doporučujeme!

Jana doporučuje DJ Haroshe

DJ Harosh svým dvanáctihodinovým setem roztančil nejprve otce nevěsty, který netančil posledních patnáct let. Rozhýbal i otce ženicha, čekajícího na výměnu kyčelního kloubu. Po půlnoci došlo i na matku nevěsty se dvěma totálními endoprotézami. DJ Harosh se stoprocentně držel toho na čem jsme se dohodli a splnil všechna naše přání. I díky Haroshovi byla naše svatba skvělá! Děkujeme a vřele doporučujeme.

Helena doporučuje DJ Haroshe

Naše svatba i díky Haroshovi byla fenomenální. Vystihl skvěle náladu už od oběda, kdy nám hrál perly swingu, až do večerní párty, kdy se všichni skvěle bavili. Můžeme jen doporučit! Daniela a David

Daniela doporučuje DJ Haroshe

Dj Haroshe nemůžeme s manželem jinak než vřele doporučit. Na svatbu přijel naprosto připravený. Všechny naše pozadavky splnil na 100%. Komunikace probíhala bezproblémově. Umí se přizpůsobit každé situaci a přání hostů. Velice přátelský a profesionální DJ. Byli jsme opravdu velice spokojení a moc děkujeme. Dj Harosh roztančí každého !!

Míša doporučuje DJ Haroshe

Parádní, DJ hrál přesně podle nálady na parketu a byla to skvělá party! Foto bohužel (zatím) nemáme :) Moc děkujeme!

Gabriela doporučuje DJ Haroshe

DJ byl TOP! Pár dnů před psal i volal, přijel včas, ozvučení a technika super. Skvěle se během dne přizpůsobil naší bandě.

Barbora doporučuje DJ Haroshe

Všechno bylo naprosto v pořádku, DJ Harosh hrál přesně podle našich požadavků a udělal nám skvělou párty. Děkujeme moc.

Petr doporučuje DJ Haroshe

Bezkonkurenční pařba. DJ prostě věděl, jak udržet lidi na parketě od 19 do 3 v jednom kuse. Dal jsem na doporučení a určitě doporučím dále. Pokud bych měl něco vytknout, tak s Haroshem lehce vázne komunikace před svatbou...

Martin doporučuje DJ Haroshe

Moc děkujeme za všechna splněná přání a parádní párty! Užili jsme si to tolik, že jsem jako nevěsta dokonce zapomněla rozdávat výslužky. A hosté restaurace na vedlejší zahrádce si taky podupávali do rytmu :) Rozhodně doporučujeme, pokud chcete na svatbě protančit všechny střevíce! :)

Pavla doporučuje DJ Haroshe

Jedním slovem luxusní...děkujeme!!

Lenka doporučuje DJ Haroshe

Naprosto perfektní, nemáme co vytknout! Přístup, ochota, komunikace bez nejmenších problémů!!! Za nás jednoznačně doporučujeme! Moc děkujeme za super hudbu, DÍKY!

Adriana doporučuje DJ Haroshe

Svatebni hoste i my jsme byli s dj spokojeni, urcite muzeme doporucit!

Zdeněk doporučuje DJ Haroshe

Vše na jedničku. Splnil vše, o co jsme si řekli. Od moderování až po hraní našich oblíbených písniček. Nejvíc se pařilo na na song "Je to fajn" od Arnoštka:-) Určitě doporučujeme a chválíme jeho profesionální přístup.

Ester doporučuje DJ Haroshe

Dj harosh byl naprosto perfektní, od brzkého odpoledne až do rána ládoval jednu pecku za druhou. I díky němu jsme si svatbu skvěle užili!

Martin doporučuje DJ Haroshe

DJ Harosh byl naprosto skvělej!!!! Všechno proběhlo tak jak mělo, můžu jedině doporučit. Petr

Petr doporučuje DJ Haroshe

Naprostá spokojenost. Skvělá a rychlá domluva. Dj má neuvěřitelně pohodovou náladu a skvělý hlas. Na svatbě zahrál vše a bez problémů dle domluvy. Jeho výběr písniček odpovídal našim představám (ve výběru dostal volnou ruku). Velmi ochotný a profesionální přístup. Byla s ním neuvěřitelná sranda!! a jeho úsměv byl bezkonkurenční..:)

Andrea doporučuje DJ Haroshe

Vynikající večírek! Děkujeme moc!

Katka doporučuje DJ Haroshe

Nemůžeme jinak než jen a jen doporučit! Prostě 100% jak vyšitých od začátku až do konce. Domluva perfektní, organizace bezproblémová a mejdlo? Prostě famózní! Parket se otřásal v základech, knoflíky od košil létaly vzduchem a podrážky bot se tavily od nekonečného trsání a křepčení. Za všechny svatebčany jedno velké DÍKY Vojto!

Milan doporučuje DJ Haroshe

DJ Harosh dorazil, ujistil nás po chvíli nešťastného koukaní na prázdný parket, že se to rozjede .... a rozjelo a parádně a brzo. Staří, mladí a kdyby tam byli i mrtví tak asi by i ti pařili až do rána, kamarád metalista díky tomuhle frajerovi uprostřed parketu zpíval že "má boky jako skříň" . To mluví za vše. Je to největší pohodář a správnej chlap a přesně ví co zahrát a hraje do padnutí. Navic perfektně odmoderuje i tu největší koninu. Můžeme jen doporučit, všichni na nej ještě určitě budeme dlouho vzpomínat, jak nám udělal perfektní svatbu.

Jan doporučuje DJ Haroshe

S panem Haroshem jsme byli velice spokojeni . Od počátku plánování svatby s nim byla dobra komunikace. Zahrál nám podle našeho výběru stylu hudby a naladíl skvělou atmosféru. Uměl se vcitit do nálady hostů a našich přání !!!! Děkujeme Haroshi

Tereza doporučuje DJ Haroshe

Byl zábavný, rychle a dobře reagoval na požadavky svatebčanů, ať už měli přání jakkoliv podivná, postaral se výbornou atmosféru, zkrátka super :)

Pavla doporučuje DJ Haroshe

Krátké hodnocení pomocí 4 slov: člověk na správném místě! Delší hodnocení pomocí pár vět: Za nás naprostá spokojenost jak s "předsvatební" domluvou, tak s průběhem z technického hlediska, o pařbě nemluvě. Harosh nám ve všem vyšel vstříc, a spolehlivě předvedl a ozvučil přesně to, na čem jsme se dohodli - nástupy, song po obřadu, gastro-jazz, párty. Díky, Haroshi!!! Bylo to super.

Michal doporučuje DJ Haroshe

DJ Harosh byl skvělý a vřele bych ho doporučil na jakoukoliv akci! Díky moc za party.

Matej doporučuje DJ Haroshe

Vše bylo naprosto perfektní, DJ Harosh byl prostě bomba! :)

Dominika doporučuje DJ Haroshe

Naprosto bezchybný zážitek!

Matěj doporučuje DJ Haroshe

Určitě doporučujeme. Byl naprosto fantastický. Hrál jak o život a nezkazil žádnou srandu ;) Vyhnal na parket I ty,kteří tam normálně vůbec nelezou. Za tak úžasnou atmosféru určitě vděčíme jemu. Klobouk dolů - je to frajer!!!!!!!!! Aleš a Nicole

Reviláková doporučuje DJ Haroshe

Borec!

Jan doporučuje DJ Haroshe

DJ Harosh byl nasprosto úžasný, neskutečný sympaťák, rozjel neskutečnou party!

Kateřina doporučuje DJ Haroshe

Super domluva, perfektní nazvučení obřadu i obědu a skvělá improvizace...Při svatební párty se DJ Harosh postaral o super atmosféru a snažil se plnit naše hudební přání. Můžeme ho doporučit. P&M

Petra doporučuje DJ Haroshe

Harosh byl super od první schůzky až do úplného konce. Na parketu bylo plno a skvěle jsme se bavili. Doporučujeme!

Pavel doporučuje DJ Haroshe

Móóóc děkujeme! Byli jsme naprosto spokojeni:-)

Magdalena doporučuje DJ Haroshe

Vše bylo přesně dle domluvy a moc jsme si to všichni užili :)

Lenka doporučuje DJ Haroshe

DJ HaroshDJ HaroshDJ HaroshDJ HaroshDJ HaroshDJ HaroshDJ HaroshDJ HaroshDJ HaroshDJ HaroshDJ HaroshDJ HaroshDJ Harosh

POTŘEBUJEME ZNÁT UŽ JEN PÁR DETAILŮ A OBRATEM VÁM POŠLEME NAŠI VYMAZLENOU KALKULACI

Chybí vám už jen pár krůčků k tomu, abychom společně vykouzlili z vaší svatby tu nejlepší party ve vesmíru! Stačí jen níže vyplnit pár políček, zatrhnout pár checkboxů a obratem vám pošleme naši vymazlenou cenovou kalkulaci všech dostupných WEDDING DJs přímo na vaši míru.

Mám zájem o:

   Vyberte prosím část dne.

   Bez souhlasu Vás nemůžeme pustit dál.

Pokračováním berete na vědomí, že společnost SCHAFFF PRODUCTION s.r.o. jako správce osobních údajů bude zpracovávat Vaše osobní údaje, a to za účelem:

  • poskytnutí služeb portálu WeddingDJs.cz, a to na základě plnění smlouvy dle Všeobecných obchodních podmínek
  • oslovování s nabídkami produktů a služeb, vč. nabídek na míru, společnosti SCHAFFF PRODUCTION s.r.o., a to na základě jejího oprávněného zájmu.

Další informace ke zpracování, včetně možnosti odhlášení z odběru nabídek naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.

Photo by: kamilandsimona.com & DJ Photos: Tino Kratochvíl, Photo Nejedlí.

Všeobecné obchodní podmínky Pravidla pro ochranu osobních údajů Pravidla DJs pro ochranu osobních údajů Cookies

Při poskytování služeb používáme cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas.

Copyright © 2020 WeddingDJs.cz

Poptejte nás