dj-erik-dexter
DJ Erik Dexter

Kdo je DJ Erik Dexter?


Zábavný , šialený , kreatívny

Vďaka bohatým skúsenostiam v oblasti svadieb a firemných večierkoch sa viem prispôsobiť aj tým najnáročnejším klientom . Vyhoviem aj najnáročnejším požiadavkám , rad príjmami výzvy . Veľmi rad poradím s výberom skladieb a taktiež aj nasvietenim sály aby ten váš deň bol TOP!


Proč právě já

Ustretovost, je jeho najlepsia vlastnost, takže sa vie prisposobit každému. Erik je energicky a jeho vyber songov vytancuje aj tych co prisli len posediet :) hudbu a svetla si prisposobuje danemu songu, nalade, obecenstvu tak, aby dostal do varu vsetkych.


SlužbyOzvučení prostoru

Kvalitně ozvučím požadované prostory podle Vašeho přání. Více v záložce Technika.

Moderování

Moderuje základní prvky v programu (první tanec, házení kytice...), rád odmoderuje i soutěže.

Osvětlení prostoru

Nečekejte velká party světla. Parket příjemně osvětlím a to i do rytmu hudby. Více v záložce Technika.


Konec bez omezení

Končíme teprve až Vy řeknete :)


Co rád/a hraje?

Top čo rad počúvam - John Meyer koncert , spevácku LP , som generácia starej trance music ATB, Armin Van Burren atd. Top svadobné songy- Gipsy king, Lou bega, Ymca, Smooky,Boney M, Žijeme len raz , AC/DC , Hey baby....


TOP 10 WEDDING PARTY SONGS

CO PRÁVĚ POSLOUCHÁM

S čím k vám přijede?

Ozvučení

Zvuk Fbt mitus 114a +Fbt subline 118sa , mikrofóny shure slx a blx,mix zvukarsky soundcraft Singapure 16 , pioneer cdj2000 a pioneer djm900nexus.

Osvětlení

6ks Ledspot 25w, 6ks Led wash70w , 2ks revo3, 4ks Led par36x3w, 20ks Led par18x1w , 2ks ohne(dekoračný efekt simulujúci oheň) , uv delo, svetelná rampa 3,5m výška a 1,5-6m šírka , hazer look unique, bublinkovac , Led projektor s vlastným nápisom napr-Julka&Jozef atd

Co o něm řekli ostatní?

Zatím nemá žádné reference.

Foto & Video

Rezervace DJe

Chybí vám už jen pár krůčků k tomu, aby z vaší svatby byla pořádná párty.

Mám zájem o:

Bez souhlasu Vás nemůžeme pustit dál.

Pokračováním berete na vědomí, že společnost SCHAFFF PRODUCTION s.r.o. jako správce osobních údajů bude zpracovávat Vaše osobní údaje, a to za účelem:

  • poskytnutí služeb portálu WeddingDJs.cz, a to na základě plnění smlouvy dle Všeobecných obchodních podmínek
  • oslovování s nabídkami produktů a služeb, vč. nabídek na míru, společnosti SCHAFFF PRODUCTION s.r.o., a to na základě jejího oprávněného zájmu.

Další informace ke zpracování, včetně možnosti odhlášení z odběru nabídek naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.

Rezervace