gad
fbpw
WeddingDJs.cz   >   DJ Captain Sound – svatební DJ
DJ Captain Sound
DJ Captain Sound
Ozvučení akce Osvětlení akce Moderace Konec bez omezeníKdo je DJ Captain Sound?


Široký hudební rozhled, cit pro kouzlo okamžiku a precizní technika mixu - to jsou ingredience pro vytvoření té pravé atmosféry. Mám za sebou 10 let praxe a stovky vydařených večerů.

Můj Mac je naplněn širokým výčtem hudebních žánrů, ale hudbu ovládám pomocí gramofonů, mixpultu a navíc používám i midi kontrolery, takže v průběhu večera není třeba ovládat přímo počítač.

Naddimenzovaná zvuková aparataru poskytuje brilantně čistý zvuk z kategorie Hi-Fi soustav, ale na rozdíl od aparátů pro domácí použití má v záloze dostatek výkonu i pro tu nejdivočejší párty.


Proč právě já

DJ Captain Sound, druhým povoláním námořní kapitán, je zvyklý mít situaci pevně pod kontrolou, a to se týká i té nejdůležitější párty života - ať už za kormidlem nebo za mixážním pultem, Captain Sound drží kurz a celou posádku na těch správných vlnách!


SlužbyOzvučení prostoru

Kvalitně ozvučím požadované prostory podle Vašeho přání. Více v záložce Technika.

Moderace
Moderování

Moderuje základní prvky v programu (první tanec, házení kytice...).

Osvětlení
Osvětlení prostoru

Nečekejte velká party světla. Parket příjemně osvětlím a to i do rytmu hudby. Více v záložce Technika.


Ozvučení
Konec bez omezení

Končíme teprve až Vy řeknete :)


Co rád/a hraji?

Soul, Jazz, Lounge House, Ambient, Slowrock, Triphop - hudební podklad vhodný pro slavnostní večeři, k rautu ale i než se párty rozjede, aby si mohli hosté popovídat.

Funky, House, Trance, Deep, Techno, Drum'n'Bass, Dubstep - ty největší klasiky elektronické hudby nebo nejnovější skladby ze světa EDM. Je libo párty? Aktuální klubová scéna i u Vás doma!

80s, 90s, Oldies, české Goldies, Swing, Jazz, Latino, Rock - Ani babičku s dědečkem nenecháme sedět v koutě! České Goldies či světový Swing, Latino nebo nejlepší Rockové pecky? Je to na Vás!

Pop, Hits, Elektro Dance, Hip-Hop, R'n'B, Funk - vím co frčí! Mohu zaručit 100% aktuální taneční zábavu, nejnovější hity, nejznámější singly. Ty Vaše nejoblíbenější k tanci i k poslechu.


TOP 10 WEDDING PARTY SONGS

CO PRÁVĚ POSLOUCHÁM

S čím k vám přijedu?

Ozvučení

DJ Technika: 2x gramofon Technics SL-1200MkII, DJ mixpult Reloop RMX-90Digital, MIDI kontrolery: Reloop Neon, Denon HC-1000, Novation Launchpad Pro.

Zvuková technika: Reproduktory: 2X JBL PRX 735 (Frekvenční rozsah: 35 Hz – 20 kHz Výkon: 2x 1500 W, maximální SPL: 137 dB). Zvukařský mixpult Phonic, bezdrátový mikrofon AKG, drátový mikrofon Soundsation, stativy

DJing je řemeslo staré jako gramofon sám a právě proto používám při reprodukci hudby analogové gramofony ve spojení s digitálním mixpultem a "Digital Vinyl Systémem", tzv. Turntablism. Mé reproduktory JBL PRX-735 jsou třípásmové aktivní reproboxy s Hi-Fi kvalitou zvuku, poskytující vysoký akustický výkon pro všechna pásma bez zkreslení i při maximálním zatížení s důrazem na precizní dynamiku a zvukovou čistotu. Výsledkem je samozřejmě perfektní zvuková kvalita. Zvuk a světlo jdou dohromady ruku v ruce, k ozvučení tedy náleží i mobilní světelný park, který decentně nasvítí DJe. No a když se párty rozjede, můžeme vypustit i mlhu a lasery.

Osvětlení

Světelný park: 2x American DJ LED wash (reflektory), ADJ fog400 (mlha), ADJ micro galaxian (laser), DMX pult ADJ

Co o mně řekli ostatní?

Zatím nemá žádné reference.
DJ Captain SoundDJ Captain SoundDJ Captain SoundDJ Captain SoundDJ Captain SoundDJ Captain SoundDJ Captain SoundDJ Captain SoundDJ Captain Sound

POTŘEBUJEME ZNÁT UŽ JEN PÁR DETAILŮ A OBRATEM VÁM POŠLEME NAŠI VYMAZLENOU KALKULACI

Chybí vám už jen pár krůčků k tomu, abychom společně vykouzlili z vaší svatby tu nejlepší party ve vesmíru! Stačí jen níže vyplnit pár políček, zatrhnout pár checkboxů a obratem vám pošleme naši vymazlenou cenovou kalkulaci všech dostupných WEDDING DJs přímo na vaši míru.

Mám zájem o:

Bez souhlasu Vás nemůžeme pustit dál.

Pokračováním berete na vědomí, že společnost SCHAFFF PRODUCTION s.r.o. jako správce osobních údajů bude zpracovávat Vaše osobní údaje, a to za účelem:

  • poskytnutí služeb portálu WeddingDJs.cz, a to na základě plnění smlouvy dle Všeobecných obchodních podmínek
  • oslovování s nabídkami produktů a služeb, vč. nabídek na míru, společnosti SCHAFFF PRODUCTION s.r.o., a to na základě jejího oprávněného zájmu.

Další informace ke zpracování, včetně možnosti odhlášení z odběru nabídek naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.

Photo by: kamilandsimona.com & DJ Photos: Tino Kratochvíl, Photo Nejedlí.

Všeobecné obchodní podmínky Pravidla pro ochranu osobních údajů Pravidla DJs pro ochranu osobních údajů Cookies

Při poskytování služeb používáme cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas.

Copyright © 2019 WeddingDJs.cz

Poptejte nás