dj-captain-sound
DJ Captain Sound

Kdo je DJ Captain Sound?


Široký hudební rozhled, cit pro kouzlo okamžiku a precizní technika mixu - to jsou ingredience pro vytvoření té pravé atmosféry. Mám za sebou 10 let praxe a stovky vydařených večerů. Můj Mac je naplněn širokým výčtem hudebních žánrů, ale hudbu ovládám pomocí gramofonů, mixpultu a navíc používám i midi kontrolery, takže v průběhu večera není třeba ovládat přímo počítač. Naddimenzovaná zvuková aparataru poskytuje brilantně čistý zvuk z kategorie Hi-Fi soustav, ale na rozdíl od aparátů pro domácí použití má v záloze dostatek výkonu i pro tu nejdivočejší párty.


Proč právě já

DJ Captain Sound, druhým povoláním námořní kapitán, je zvyklý mít situaci pevně pod kontrolou, a to se týká i té nejdůležitější párty života - ať už za kormidlem nebo za mixážním pultem, Captain Sound drží kurz a celou posádku na těch správných vlnách!


SlužbyOzvučení prostoru

Kvalitně ozvučím požadované prostory podle Vašeho přání. Více v záložce Technika.

Moderování

Moderuje základní prvky v programu (první tanec, házení kytice...).

Osvětlení prostoru

Nečekejte velká party světla. Parket příjemně osvětlím a to i do rytmu hudby. Více v záložce Technika.


Konec bez omezení

Končíme teprve až Vy řeknete :)


Co rád/a hraje?

Soul, Jazz, Lounge House, Ambient, Slowrock, Triphop - hudební podklad vhodný pro slavnostní večeři, k rautu ale i než se párty rozjede, aby si mohli hosté popovídat. Funky, House, Trance, Deep, Techno, Drum'n'Bass, Dubstep - ty největší klasiky elektronické hudby nebo nejnovější skladby ze světa EDM. Je libo párty? Aktuální klubová scéna i u Vás doma! 80s, 90s, Oldies, české Goldies, Swing, Jazz, Latino, Rock - Ani babičku s dědečkem nenecháme sedět v koutě! České Goldies či světový Swing, Latino nebo nejlepší Rockové pecky? Je to na Vás! Pop, Hits, Elektro Dance, Hip-Hop, R'n'B, Funk - vím co frčí! Mohu zaručit 100% aktuální taneční zábavu, nejnovější hity, nejznámější singly. Ty Vaše nejoblíbenější k tanci i k poslechu.


TOP 10 WEDDING PARTY SONGS

CO PRÁVĚ POSLOUCHÁM

S čím k vám přijede?

Ozvučení

DJing je řemeslo staré jako gramofon sám a právě proto používám při reprodukci hudby analogové gramofony ve spojení s digitálním mixpultem a "Digital Vinyl Systémem", tzv. Turntablism. Mé reproduktory JBL PRX-735 jsou třípásmové aktivní reproboxy s Hi-Fi kvalitou zvuku, poskytující vysoký akustický výkon pro všechna pásma bez zkreslení i při maximálním zatížení s důrazem na precizní dynamiku a zvukovou čistotu. Výsledkem je samozřejmě perfektní zvuková kvalita. Zvuk a světlo jdou dohromady ruku v ruce, k ozvučení tedy náleží i mobilní světelný park, který decentně nasvítí DJe. No a když se párty rozjede, můžeme vypustit i mlhu a lasery. DJ Technika: 2x gramofon Technics SL-1200MkII, DJ mixpult Reloop RMX-90Digital, MIDI kontrolery: Reloop Neon, Denon HC-1000, Novation Launchpad Pro. Zvuková technika: Reproduktory: 2X JBL PRX 735 (Frekvenční rozsah: 35 Hz – 20 kHz Výkon: 2x 1500 W, maximální SPL: 137 dB). Zvukařský mixpult Phonic, bezdrátový mikrofon AKG, drátový mikrofon Soundsation, stativy

Osvětlení

Světelný park: 2x American DJ LED wash (reflektory), ADJ fog400 (mlha), ADJ micro galaxian (laser), DMX pult ADJ

Co o něm řekli ostatní?

Zatím nemá žádné reference.

Foto & Video

Rezervace DJe

Chybí vám už jen pár krůčků k tomu, aby z vaší svatby byla pořádná párty.

Mám zájem o:

Bez souhlasu Vás nemůžeme pustit dál.

Pokračováním berete na vědomí, že společnost SCHAFFF PRODUCTION s.r.o. jako správce osobních údajů bude zpracovávat Vaše osobní údaje, a to za účelem:

  • poskytnutí služeb portálu WeddingDJs.cz, a to na základě plnění smlouvy dle Všeobecných obchodních podmínek
  • oslovování s nabídkami produktů a služeb, vč. nabídek na míru, společnosti SCHAFFF PRODUCTION s.r.o., a to na základě jejího oprávněného zájmu.

Další informace ke zpracování, včetně možnosti odhlášení z odběru nabídek naleznete v našich Zásadách ochrany osobních údajů.

Rezervace