gad
fbpw
WeddingDJs.cz   >   Hudba / muzika pro příchod nevěstyMalý krůček pro nejkrásnější ženu na světě a velký skok pro celý její život. Stojíte v zákulisí, táta vám podá rámě, které vás uklidní a dodá odvahu jít za bílým světlem na konci tunelu říct svému vyvolenému tři písmenka A-N-O. Zapomeňte na Julii Roberts nebo Carrie ze Sexu ve městě. Obřad je jen o vás dvou. Přistupujte stejně i k výběru hudby. Nekoukejte na to, co se smí nebo co by se mělo hrát. Nechte si pustit to, co se vám líbí, co milujete a co vás ke slavobráně doprovodí s tak dechberoucí elegancí, že si z toho všichni hosté sednou na zadek.

Jak by měl být podkres na příchod nevěsty dlouhý?

Podobně jako u ženicha. Ale přeci jen musíme brát na vědomí pomalejší chůzi nevěsty kvůli šatům. Takže ideálně 90 vteřin.

Je lepší instrumentální verze než zpívaná?

Zaleží na konkrétním songu. Existuje spousta originálních hudebníků, co znamé skladby předělává čistě do instrumentální podoby The Piano Guys, 2Cellos, Eklipse, Lindsay Sterling atd. Stačí si pustit originál a po něm coververzi a vycítíte, co je to pravé ořechové ;)

Kde hledat inspiraci?

Poslechněte si naše tipy. Pokud ani to nezabralo, vypište si na papír všechny oblíbené filmy. Stačí mít po ruce youtube a určitě něco najdete ;) Nebo nám je pošlete a my vám připravíme několik variant hudebních scénářů na obřad.

Photo by: kamilandsimona.com & DJ Photos: Tino Kratochvíl, Photo Nejedlí.

Všeobecné obchodní podmínky Pravidla pro ochranu osobních údajů Pravidla DJs pro ochranu osobních údajů Cookies

Při poskytování služeb používáme cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas.

Copyright © 2024 WeddingDJs.cz

Poptejte nás