gad
fbpw
WeddingDJs.cz   >   Svatební program pro hosty

Program pro hosty

Spolčíme se s vašimi svědky a pomůžeme jim k tvorbě soutěžních her a aktivit.
Zapomeňte na přežité tomboly. Jde to i jinak a originálně.

Zobrazit více
Zábava na svatbu

Drtivou většinu nevěst a ženichů budí před svatbou jedna z nejděsivějších svatebních můr. Pohled na hosty, jak sedí znuděně u stolu a postupně se ze svatby vytratí směrem domů, aby ještě stihli večerní zprávy. Nebojte se. Zlé sny vám zaženeme jedním klikem na button pod tímto textem.Máme odehráno opravdu spoustu spoustu svateb. Víme, co na hosty během odpoledního a večerního programu platí a co ne. Zpoza DJ pultu totiž pozorujeme dění mezi vašimi hosty po celou dobu, co jsme na svatbě. Sledujeme, co hosté dělají. Jestli se nudí nebo baví, jak se tváří atd. Rádi vám pomůžeme vymyslet takový program, aby všichni dostali to, co potřebují. Zábavu, klid, pocit nenucenost a pohody.


3x jak na zábavu

1) Jak stmelit rodinu

Většina párů řeší, jak se obě rodiny na svatbě zabaví a dají se dohromady. Co myslíte, co může svést jednotlivé rodinné příslušníky k družnému rozhovoru, aby se lépe poznali a třeba navázali i přátelství? Ideální je pozvat je na řízenou degustaci vína, která rozváže jazýček i introvertům. Zábrany malinko opadnou a party odstartuje mnohem dříve.

Doporučujeme: Domluvte se přímo na místě, kde bude probíhat hostina, zda by pro vás degustaci nezajistili. Nebo oslovte prověřené vinaře. Potřebujete poradit? Oslovte nás.

2) Jak zabavit hosty během svatebního focení?

Když vás fotograf vytáhne ven na focení, vaši hosté zůstanou osamoceni. Co s nimi? Připravte jim vedle degustace další nezávazné aktivity, při kterých se moc po vydatném jídle nenadřou. Např. psaní vzkazů na oldschool psacím stroji, focení se ve fotokoutku, četba svatebních novin, prezentace rodinných fotek apod.

Doporučujeme: Věnujte přípravě minimálně půl dne. Stačí vybrat z alba pár desítek fotek, ty okopírovat nebo vytisknout. Celé místo se promění v ráj oživlých vzpomínek, který každý host rád navštíví. Jde to i moderní cestou. Víme, jak na to.

3) Jak se postarat o děti?

Někteří hosté si na vaši parádu vezmou děti a sami se těší, že si třeba trošku odpočinou. Omyl je pravda. Místo relaxu a zábavy se budou muset o děti starat a dávat na ně pozor po celý den. Spousta z rodičů pak odjede dřív domů a ti, co přespávají, zmizí z party než byste řekli “kaše”. Pojďte jim naproti a těšte se, jak se vám odvděčí svou přítomností až do ranních hodin.

Doporučujeme: Kupte nebo vytvořte omalovánky z vašich fotek. Nafoukněte balonky. Pokud je dětí více, objednejte profesionální hlídačky nebo animátorky. Trápí-li vás rozpočet, pošlete rodičům své tipy. I to ocení. Víme, kdo se o děti nejlépe postará >

Photo by: kamilandsimona.com & DJ Photos: Tino Kratochvíl, Photo Nejedlí.

Všeobecné obchodní podmínky Pravidla pro ochranu osobních údajů Pravidla DJs pro ochranu osobních údajů Cookies

Při poskytování služeb používáme cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas.

Copyright © 2024 WeddingDJs.cz

Poptejte nás