gad
fbpw
WeddingDJs.cz   >   Příprava hudebního scénáře pro svatbu

Příprava hudebního scénáře

Plavete ve výběru hudby? Nechte to na nás. Každá svatba je jedinečná nejen lidmi, hudbou, ale i celým konceptem. Rádi vám připravíme na míru několik variant hudebních scénářů, z nichž si určitě vyberete tu pravou.

Jak vybírat hudbu
Poslechnout si tipy

MÁME PÁR TIPŮ, JAK VYBÍRAT HUDBU NA OBŘAD

1. Otevřete svou mysl a zhluboka se nadechněte

Než si spustíte youtube, itunes nebo vytáhnete zaprášená cédéčka z kredence, musíte si uvědomit, že hudba odráží vaši osobnost. Vybírejte si ze svých srdcovek, z písní na kterých jste vyrostli, seznámili se, poprvé se políbili, zažili spolu první noc, první společnou dovolenou... Věřte, že těch písní je určitě spousta. Jen zavřít oči a pátrat v paměti.

2. Ničeho se nebojte, vše je povoleno

Máte tajné přání, ale bojíte se, že se zesměšníte nebo že to nebude pochopeno? Zapomeňte na to. Obřad je ceremoniál, jehož režisérem jste vy. Máte obrovitánskou moc ovlivnit veškeré emoce přítomných hostů pomocí hudby. Chcete aby zemi zalilo moře posmrkaných kapesníků nebo naopak situaci před oltářem řádně odlehčit a rozesmát i zarytě vážného oddávajícího? Záleží na vaší představě a věřte, že každá vaše představa je ta správná.

3. Nenechejte si do toho kecat

Má vaše kamarádka odlišný názor nebo se to nelíbí rodičům? Věřte, že je to brzy přejde. Doba klasických svatebních pochodů je za námi. Vaše volba je ta pravá, stejně jako výběr partnera. A mluvil vám do ni někdo? :)

4. Trendy nejsou trendy

Ruku na mixák. Každý rok se pouští na mnoha obřadech nové písně, které zrovna letí. Neříkáme, že je to a priori špatně. Vůbec ne. Ale víme, že existuje nekonečně mnoho jiných možností, které vám udělají mnohem větší radost. Jen je najít ;)

5. Inspiraci hledejte v tom, co máte rádi

Určitě v nich najdete skladby, které vaše kroky k oltáři. Máte okno a nejste schopni si vybavit svou milovanou píseň? Zabrouzdejte do oblíbených filmů. Určitě v nich najdete skladby, které vaše kroky k oltáři.

Poradíme vám, co vybrat na obřad


Photo by: kamilandsimona.com & DJ Photos: Tino Kratochvíl, Photo Nejedlí.

Všeobecné obchodní podmínky Pravidla pro ochranu osobních údajů Pravidla DJs pro ochranu osobních údajů Cookies

Při poskytování služeb používáme cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas.

Copyright © 2024 WeddingDJs.cz

Poptejte nás