gad
fbpw
WeddingDJs.cz   >   Ozvučení svatební hostiny

Ozvučení hostiny

Námi vybraná hudba na hostinu nikam nespěchá, lahodně voní, buduje atmosféru a vysílá pozitivní signály k ladnému skluzu jednotlivých porcí do bříška hostů. Umíme jí smíchat s vašimi oblíbenými kousky v jazz-swing-chill podání, abyste si ještě u papání pod stolem radostně podupávali.

Zobrazit více
Hudební tipy

Cink mlask a ticho. Tato zvuková kulisa se na gastronomickou událost roku vážně nehodí. Vytvoříme vám tak pohodovou atmosféru, při které budete vrhnět blahem.Ozvučení proslovů. Ano či ne?

Ještě před servírováním polévky si vezme slovo tatínek nevěsty nebo svědkové a pronesou přípitek. Pokud pořádáte hostinu pro více než 50 hostů, je lepší mít po ruce bezdrátový mikrofon, aby slyšeli slova k přípitku úplně všichni a nic nezapadlo mezi vrzáním židlí. Netlačíme na pilu. Přeci jen je to vypjatá chvíle a ne každý si s mluvením do mikrofonu ví rady. Rádi poradíme a hlavně nastavíme pro řečníka co nejlepší podmínky, aby se cítil během projevu co nejvíc přirozeně a nepřekročil svou komfortní zónu.

Doporučujeme: Chcete-li ušetřit, domluvte se s místem hostiny, jestli by nebylo možné zajistit hudební kulisu přes ozvučení restaurace. Můžeme vám na požádání vytvořit a poslat playlisty >

Photo by: kamilandsimona.com & DJ Photos: Tino Kratochvíl, Photo Nejedlí.

Všeobecné obchodní podmínky Pravidla pro ochranu osobních údajů Pravidla DJs pro ochranu osobních údajů Cookies

Při poskytování služeb používáme cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas.

Copyright © 2024 WeddingDJs.cz

Poptejte nás