gad
fbpw
WeddingDJs.cz   >   Profesionální moderování svateb

Moderace

Nebojíme se vzít mikrofon do ruky a informovat hosty o všem, co se bude dít. Když je potřeba, rádi pomůžeme svědkům s moderací doprovodného programu.

Zobrazit více
Svatební hry

Pohotově upoutáme pozornost, vysvětlíme, co se bude v nejbližších okamžicích dít a co mají vaši svatebčané u toho dělat. Nejsme ovšem novotní baviči a nechceme zasahovat do vaší svatby trapnými vtipy a bezobsažnými frázemi. Lidé se na svatbách rádi baví, ale mezi s sebou a nikoli nuceně. Raději tedy necháme vyniknout vámi a hosty nastolené spontánní prostředí, které podpoříme vkusným slovem jako Alfréd Strejček :)

Jak Wedding DJs moderují?

Svatba je o vás, nikoli o tom, kdo stojí za mikrofonem. Proto věnujeme coby DJs maximální pozornost tanečnímu parketu a k moderaci se uchylujeme vždy, když si to žádá situace (oznámení prvního tance, tanec s rodiči, krájení svatebního dortu, házení svatební kytice, hry a soutěže apod.). Většina hostů nepřišla do divadla, ale za vámi. Chtějí se bavit s novomanželi, přáteli a rodinou. Proto je dobré, aby moderace nebyla nadbytečná a plná prázdných frází.

Umíme i cizí jazyky. Napište své požadavky do rezervačního formuláře.

Doporučujeme: Pokud máte svatbu nad 80 hostů, nebojte se najmout koordinátora, který se o všechny hosty postará a nasměruje je tam, kam potřebujete. DJ to může udělat také, ale narozdíl od koordinátora má své stanovište u DJ pultu. Známe skvělé koordinátory >

Moderace

Photo by: kamilandsimona.com & DJ Photos: Tino Kratochvíl, Photo Nejedlí.

Všeobecné obchodní podmínky Pravidla pro ochranu osobních údajů Pravidla DJs pro ochranu osobních údajů Cookies

Při poskytování služeb používáme cookie. Používáním webu vyjadřujete souhlas.

Copyright © 2024 WeddingDJs.cz

Poptejte nás